پکرمان ( گروه صنعتی بارز )

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
انشا الله از فردا سهم اين صنعت با اقبال بالايي روبرو خواهد شد................اخر وقت رنج خوبي روي پكرمان و پتاير ميكشيدند

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جوکی شده واقعا قیمت سهم .ارزش روزش با فروش نه ماهه اش برابر شده
پاسا هم قیمت پکرمان نشه صلوات
جالبه واقعا
من هم یاسا دارم هم بارز وهم شبهرن همه این سه رو قبول دارم اما به یاسا به دلایلی اعتقاد بیشتری دارم بطوریکه قسمت بیشتر سبدم یاسا است یاسا بی رقیبه و تنها شرکتی هست که در ۳۰ خط تیوبلس خطوط تایر برقی تایر اف رود

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
كم كم دارد انرژي لازم را براي رشد جمع ميكنند اين گروه ..............و در چشم به هم زدني تيك آف خواهند كرد

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند روز رنج بزنند عالیه
این سهم بالای ۴۰۰ بره روندش بهتر خواهد شد

Ayhan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دو روز پیش شرکت بارز به کلیه نمایندگان فروش گفته.نمایندگان عرضه مستقیم مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان و نمایندگان خرده پا هم مبلغ ۸۰ میلیون تومان بعنوان وثیقه یا سپرده به حساب شرکت واریز کنن.
به چه علت؟چون نمایندگان بالای ۷۰ درصد برای هر سبد سود میکنن.
حساب کردم چون بالای ۳۰۰ نمایندگی دارن.اگر فرض رو بگیرم ۱۰۰ تا نمایندگی عرضه مستقیم یا همان گردن کلفت حدود ۲۰ میلیارد تومن.نمایندگان کوچولو هم میشه ۱۶ میلیارد تومن.
سرجمع حساب کنیم مابین ۳۶ تا ۴۰ میلیارد میشه.
سوالی که دارم با این مبلغ شرکت میخواد چکار کنه؟
از آنجایی که نماینده ای بعد بخواد سپرده اش را طلب کند به منزله فسخ نمایندگی میشود و هیچ نماینده عاقلی چنین کاری را نمکند.این پولها در کجای صورت مالی شرکت ثبت میشود؟

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز برای خرید وپاسار خیلیها سهام خودشون رو فروختن!!!
متاسفانه هیجان و بی تحلیلی در بازار موج میزنه ....
ولی صبر میتونه نتیجه بده. چون گزارشات ماهانه نشان از قدرت سهم خواهد داشت.

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
پكرمان و پتاير شده است حيات خلوت مديران توسعه ملي و اجازه رشد به سهم را نميدهند دور نخواهد بود كه مشت محكمي بر دهان اين مديران زالو صفت خورده شود اين آشغالها سال گذشته هم در شكربن و كفرا همينطور در قيمتهاي زير 400 تومان جلوي رشد سهام را گرفتند كه بازار حسابي تو دهاني زد به اين به اصطلاح مديران مغز فندوقي و امروز بالاي 200 تا 300 درصد در عرض يكسال اين 2 سهم رشد داشتند .........امروزه هم اين كثافتها جلوي رشد پكرمان و شكلر را با عرضه هاي آبشاري از طريق كد شخصي و حقوقي گرفته اند تا توبره خود را از سود سهام ديگه پر كنند و سپس بيايند روي اين 2 سهم و در قيمت پايين بزنند به كد شخصي و ببرند بالاي 200 درصد و بزنند به كد شركت حقوقي كه اميدوارم پول دوا و درمان خودشان بشود ....اين آشغالها مدتها اجازه رشد به كربن را با كد حقوقي ندادند و حقوقي زير 300 فقط ميفروخت و پس از چند ماه كه توبره خودشان را از بذل و بخشش با كد حقوقي پر كردند در كمتر از 5 ماه سهم را با كد حقوقي در قيمتهاي 800 تا 900 شروه بخريد كردند و از كد شخصي زدند به كد حقوقي ....متاسفانه دستگاه نظارتي هم خواب است كه كد شخصي آقايان را بررسي كنند يا كد حقوقي خريدار در قيمت بالاي 800 در شكربن را كه از چه كساني خريده است

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی که لاستیک جیره بندی شده است .....بایدتعداد سهامش هم جیره بندی بشه البته درصف های خریدسنگین ........................
قیمت سهمش تازه انگار عرضه اولیه شده است .............................................حتما"باید100میلیون صف خریدبشه تاباالتماس بخرید....؟؟؟؟
ارزش این سهم بالای 1000تومانه ......به بازی حقوقی برای نگهداری سهم توجه نکنید.............................فقط بخرید

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پكرمان و پتاير شده است حيات خلوت مديران توسعه ملي و اجازه رشد به سهم را نميدهند دور نخواهد بود كه مشت محكمي بر دهان اين مديران زالو صفت خورده شود اين آشغالها سال گذشته هم در شكربن و كفرا همينطور در قيمتهاي زير 400 تومان جلوي رشد سهام را گرفتند كه بازار حسابي تو دهاني زد به اين به اصطلاح مديران مغز فندوقي و امروز بالاي 200 تا 300 درصد در عرض يكسال اين 2 سهم رشد داشتند .........امروزه هم اين كثافتها جلوي رشد پكرمان و شكلر را با عرضه هاي آبشاري از طريق كد شخصي و حقوقي گرفته اند تا توبره خود را از سود سهام ديگه پر كنند و سپس بيايند روي اين 2 سهم و در قيمت پايين بزنند به كد شخصي و ببرند بالاي 200 درصد و بزنند به كد شركت حقوقي كه اميدوارم پول دوا و درمان خودشان بشود ....اين آشغالها مدتها اجازه رشد به كربن را با كد حقوقي ندادند و حقوقي زير 300 فقط ميفروخت و پس از چند ماه كه توبره خودشان را از بذل و بخشش با كد حقوقي پر كردند در كمتر از 5 ماه سهم را با كد حقوقي در قيمتهاي 800 تا 900 شروه بخريد كردند و از كد شخصي زدند به كد حقوقي ....متاسفانه دستگاه نظارتي هم خواب است كه كد شخصي آقايان را بررسي كنند يا كد حقوقي خريدار در قيمت بالاي 800 در شكربن را كه از چه كساني خريده است
شکربن سیگنال خریدش رو زیر ۳۰۰ داده بودم زیر ۳۰۰ فقط به اعضا گفته بودم بخرند
سیگنالش با تاریخش کانالم هست و جالبه زیر ۳۰۰: حتی صف فروشم شد فکر کنم حدود ۲۸۵ تومن
نگران پکرمان نیستم.سهم بنیاد عالی با قیمت جذاب و اصلاح قیمتی و زمانی عالی

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
معاملات يكساعت آخر سهم بيانگر اين مطلب بود كه حوصله خريداران هم سر رفته و زياد نميتوانند در اين قيمتها سهمي از دست سهامداران خارج كنند اين آقايان حتي با استفاده از كد حقوقي در سمت فروشنده و رنج هاي منفي ريز هم نتوانستند سهم را به سمت منفي هدايت كنند تا بتوانند توبره خود را در اين قيمتها پر كنند و برايشان مسجل شد كه تنها راه جمع آوري سهم رنج رو به بالا قيمتي مي باشد وگرنه در منفي كسي براحتي سهامش را در اختيار خريداران قرار نميدهد ........به احتمال زياد پكرمان ، پتاير و.....سهام گروه لاستيك فردا يكي از گزينه هايي هستند كه در حداكثر قيمت معامله خواهند شد و سهامدارانشان را منتفع خواهند كرد

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آخه این چه گزارشی هست .یعنی بعضی شرکت ها چقدر دزد شدند
گزارش های ماهانه عالی .گزارش های هم گروهی خوب
اونوقت این اعداد رو از کجا میارن آخه
اون سود انباشته رو معلوم نیست باهاش چه غلطی میخوان بکنن

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه مقایسه ای کنم بین این سهم و #پدرخش
ببینید پکرمان توی نه ماهه ۸۰۰ میلیارد فروش داشته و پدرخش ۲۲ میلیارد بوده
حالا پکرمان ۲/۵ میلیارد سهمه و پدرخش ۵۱ میلیون سهمه
و‌ حالا جالبی ماجرا اینجاست که پدرخش ۱۰۳ تومان سود داشته و پکرمان شده کمتر از ۲۰ تومان
خیلی ساده هست اگر مقایسه کنیم بین فروش کلی و تعداد سهام دو شرکت و اگر هزینه های مالی دو شرکت رو به نسبت بزرگی و کوچیکی شون مقایسه کنیم میشه گفت #پکرمان باید حداقل ۶۰ تا ۷۰ تومان سود اعلام میکرد و ماجرا از اینجا شروع شده (اینجاش مهمه که منم سر درنمیارم )
چرا هزینه های مالی شرکت یهویی ۹۰ درصد زیاد شده ؟؟؟
یعنی با همین نود درصد که معلوم نیست کجا هزینه شده کل سود هاپولی شده
حالا بریم محاسبه کنیم دو دوتا چهارتا کنیم و تکنیکال و بنیادی زیر و رو کنیم و شرکت دزد ...
والا همین #پدرخش رو هم خیلی دورتر ۱۷۰ و جدیدا ۳۲۰ معرفی کردم ولی موضوع اینه دو شرکت از یه گروه هستند و نمیشه که با فروش تقریبا برابر به نسبت تعداد سهامش شون اینهمه تناقض ببینیم

alireza6236

Well-Known Member
کاربر فعال
ولی همش هزینه مالی نیست
در پتایر نسبت لهای تمام شده 77 درصد هست
در بارز 88 درصد و کمی عجیب

بالا