پيش بيني شاخص در روزهاي آينده

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
مشکل جامعه بشری *** هایی مثل توهستن.
اگراین حسینی نماهایی که گفتی شیادن.
ولی بدون تویااحمقی یاشیادترازاون هاکه بامغالطه مطلب میزنی.
راستش من بلد نیستم اینقدر دقیق مطلب بزنم و قلم قوی ای ندارم
شاید *** هستم(نفهمیدم چی زده بودی )!!!
شایدم شیادم
آخه جیبام پر میشه با مطلب زدن !!
ضمنا خدارو شکر معنی مغالطه رو هم فهمیدیم!!

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
خواب دیدی خیر باشه!حالااین خواب گرفتن ایران بوسیله عراقیهاسیاه وسفیدبود یارنگی؟
خاطرم نیست .
ولی فلسطینیها هم خواب بودند و یحتمل خواب رنگی هم می دیدند
بیدار که شدند فلسطین نبود و اسراییل بود

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال

غلط اندازی می کنی برادر
زمان مصدق بود , فرق می کرد ...
زن ایرانی اگر ورزشگاههای نروژ یا هلند یا دانمارک برود , آسایش و آرامش و امنیت بیشتری خواهد داشت تا ورزشگاه های کشور خودمان ....
اگر مصدق را نمی زدند , فاصله تماشگر تا بازیکنان فنس و ... نبود ...
ایران سوییس خاورمیانه بود

فعلا تا اطلاع ثانوی نباید دختران ورزشگاه بروند ...
دختران باید بچه بزایند و نسل بعدی را تربیت کنند , (خخ))

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
درود بر متقاضی پیشکسوت ...
(موافقم دیگر چرندیات اینجا درج نشود ... فقط تحلیل شاخص .....))
تحلیلگران بنوازند .... لطفا

بالای 400 هزار
در دراز مدت 800 هزار و حتی 2،600،000 هم دیده میشه .... ( جنس هم نزدیم ))
.
مشاهده پیوست 63895
سلام بهرام
مطمعن چیزی نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟
ناراحت نشو مزاح کردم. بابا بخدا در تحلیل باید همه جوانب را دید. ما تریدریم و از سود بدمون نمیاد. ولی باید معقول هم بود.
ان شا ا.. که بشه.
یا حق

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

s.w

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که طمع نکردم و نصف سهامم را امروز نقد کردم یعنی دقیقا سود چهارماه گذشته ام را حالا وقت دارم فک کنم روی استراتژی بعدی خروج این پول بطورکلی یا انتظار برای شکارهای مناسب بعدی فعلا نظرم اینه منتظر واکنش به ۳۰۰هزار باشم و در صورت عبور از ۳۲۰ دوباره کامل سهم بشم

مسدود1001

Member
کاربر فعال
عضو تازه
n
اگر واقعا" پیشنهاد نصب دوربین رو این یارو داده باشه، پس شیرم تو ریشش
[/QUOTE
درود بر داش مرتضی گل. داداش تو کجایی .ما به عشق نوشته های تو میایم اینجا سر میزنیم.داش اژدرخانم که مریضش کردند و اصلا نمیاد.داش گالیورهم رفته سفر عشق و حال. داش لایف24 مونده و هزار کفتار دورو برش. داداش بیا کمک داش لایف جواب این کفتاری دور و برش رو بده. نگرا ن نباش پول نفت نیست ساندیسهای جاسوس کم شدند.چاکر با مراما.مخلص

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
دژپسند: بورس تکیه گاه بخش خصوصی برای تامین مالی

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه نشست هیات دولت:
عمق بازار سرمایه در کشور از دستاوردهای مثبت اقتصاد کشور در یک سال گذشته است.
حجم گسترده ای از میزان نقدینگی در اقتصاد ممکن است زمینه ایجاد مشکلاتی در کشور را فراهم سازد.
ورود نقدینگی به بورس از جمله راه هایی است که می تواند کمک کننده به بخش تولید باشد، در یک سال گذشته تمرکز خاصی بر روی این سیاست وجود داشت که تاکنون این اقدام با موفقیت همراه شد.
دولت در تلاش است تا زمینه های لازم برای واگذاری دارایی‌های خود و بانک‌ها را فراهم کند که از این راه فعالان بورس با تنوع بیشتری در معاملات روبرو خواهند شد.

مسدود1001

Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعاشورشودرآوردی!!ده روزه ماتم یک دخترروانی بی هویتی راگرفتی که از روی شکم سیری هیچ دغدغه ایی جزرفتن به استادیوم ووول خوردن بین پسرهارانداشته واز آن *** ترتوهستی که فکرمی کنی باپیراهن عثمان کردن این سوژه می توانی انقلاب به پاکنی وحکومت مقتدری همچون جمهوری اسلامی راسرنگون کنی.
حاج حمید سیاسی یا حاج حمید 90
10 روز رفتی عزاداری و مفت خوری نذری. حالا هم اومدی وپریودی و پاچه میگیری///مشتی تو خجالت نمیکشی این طور قضاوت میکنی اخه من نمیدانم این نور الهی و انوار قرانی و نور ولایت کجاست که یه ذره تو دل این جماعت ولایت معاش نیست// یال العجب اگر درست نوشته باشم دوباره این 1313 نیاد پاچه بگیره

مسدود1001

Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود بر متقاضی پیشکسوت ...
(موافقم دیگر چرندیات اینجا درج نشود ... فقط تحلیل شاخص .....))
تحلیلگران بنوازند .... لطفا

بالای 400 هزار
در دراز مدت 800 هزار و حتی 2،600،000 هم دیده میشه .... ( جنس هم نزدیم ))
.
مشاهده پیوست 63895
حاج بهرام خان خانان
این تارکت تو برای زمانیه که شاه برگرده .لاکن/// با این قوم و قافله/// شیخ علی شاه و 40 دزد بغداد //// و صنعت ورشکسته بعیده

مسدود1001

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دروغ میگه . این مطهری که از لیست امید هم رفت داخل مجلس خودش بدتر از همه هست

اینا همشون مثل هم هستند. منتها در ظاهر بعضی هاشون فرق دارن. یکی مثل گمینی و رئیسی و احمد خاتمی ظاهر و باطنش یکی هست. میگه بگیرید و ببندید و بکشید
یکی مثل محمد خاتمی شیاد و ضخیم و ....... چهره خوبی از خودشون نشون میدن. بله، مردم آزادی میخوان. ما نباید برای مردم تصمیم بگیریم. باید به انتخاب و حق مردم احترام گذاشت و .منتها در نهایت همون افکار کثیف و عقب افتاده و روحیه لاشخوری رو دارن

چاکر تنها سردار لایف 24 هم هستیم. سردار بنویس که خوب مینویسی /// میگم زیاد سر به سر این علی خان هم نذار بهش میگن علی کت پرشین /// با این پک و پوزش مثل گربه پرشین میمونه البته گربه پرشین یکم خوشگلتره و اخماش بازتره
میگم داداش یه زحمت/// ما به عشق نوشته های تو میایم اینجا .لطف کن عکس اوتارت رو عوض کن اخه من این یارو بی همه چیزو میبینم حالم بد میشه .بی شرف با تمام امکانات شاه رفته خارج درس خودنده وشده این بی شرف بی همه چیز به تمام معنا/// لطف کن عکس این خار///دسته ها رو بردار. چاکریم و مخلص

s.w

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چاکر تنها سردار لایف 24 هم هستیم. سردار بنویس که خوب مینویسی /// میگم زیاد سر به سر این علی خان هم نذار بهش میگن علی کت پرشین /// با این پک و پوزش مثل گربه پرشین میمونه البته گربه پرشین یکم خوشگلتره و اخماش بازتره
میگم داداش یه زحمت/// ما به عشق نوشته های تو میایم اینجا .لطف کن عکس اوتارت رو عوض کن اخه من این یارو بی همه چیزو میبینم حالم بد میشه .بی شرف با تمام امکانات شاه رفته خارج درس خودنده وشده این بی شرف بی همه چیز به تمام معنا/// لطف کن عکس این خار///دسته ها رو بردار. چاکریم و مخلص
چطوری اژدر ؟ روند درمان خوب پیش میره؟ الان فصل زغال اخته و لیموترشه استفاده کن زیاد

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بهرام
مطمعن چیزی نزدی؟؟؟؟؟؟؟؟
ناراحت نشو مزاح کردم. بابا بخدا در تحلیل باید همه جوانب را دید. ما تریدریم و از سود بدمون نمیاد. ولی باید معقول هم بود.
ان شا ا.. که بشه.
یا حق
هدف شاخص , 2,400,000 واحد
تجدید ارزیابی ها علت اصلی رسیدن به این عدد نجومی است ....
...

مشاهده پیوست 63898
.
.
.

اما هدف لوکوموتیو این روزهای بورس
هدف صدمیلیون واحد هست اگه رسید یادت باشه من زودتر از همه گفتم
حواست باشه از خفنر سهمهای خیلی بهتری تو گروه قطعات هست
Leon تا ۲۴۰۰۰۰۰ واحد ما زودتر گفته ایم

بالاتر رفت کل بورس و سهام و شاخص را به شما تقدیم می کنیم ...

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هدف صدمیلیون واحد هست اگه رسید یادت باشه من زودتر از همه گفتم
حواست باشه از خفنر سهمهای خیلی بهتری تو گروه قطعات هست
بهرام کله اش گرم که میشه,کیفش کوک میشه

بالا