پيش بيني شاخص در روزهاي آينده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahher

Very Good Member
کاربر فعال
قابل توجه شکیلا ها

دکتر بسکی ها هم هستند در این مملکت ... نیاورانی هم نیست ولی شرفش .....

مشاهده پیوست 61061

روحش شاد
خدا بیامرزدش، در یک فیلم آموزش، یه روش علمی برای استفاده بهینه تر از آب دور ریز منازل (فاضلاب) از ایشون یاد گرفتم که واقعا نشون از درک بالا و شور زیاد ایشون داشت. ان شا ا.. روحشون در آرامش ابدی باشه.

HAMSAFAR

Very Good Member
کاربر فعال
یادداشتهای کاظم نادرعلی, [15.08.19 00:11]
[ Photo ]
امروز همزمان با انتشار داده های اقتصادی چین
شاهد انتشار گزارشهای اقتصادی از آلمان بودیم که تا حدی نگران کننده بود.
روند نامطلوب تولید ناخالص داخلی آلمان در سه ماهه دوم که کارشناسان کاهش صادرات و آسیب پذیری از جنگ تجاری غرب با چین رو یکی از دلایلش برشمردند.بخشی از دلیل عملکرد ضعیف کاهش صادرات صنعتی و خودرو میباشد.
خبر سوم اعلام ذخایر استراتژیک نفت آمریکا
در حالی پیشبینی میشد ذخایر استراتژیک نفت این کشور این هفته 2.5 میلیون بشکه کاهش داشته باشد که آمار واقعی حاکی از رشد 1.6 میلیون بشکه ای بوده
ترکیب این 3 خبر منفی باعث افت بازارهای مالی و قیمت کامودیتیها شد.

HAMSAFAR

Very Good Member
کاربر فعال
نفتکش ایرانی گریس1 در جبل الطارق پنجشنبه آزاد می شود.روزنامه انگلیسی سان به نقل از منابع نزدیک به نخست وزیر جبل الطارق خبر داد که نفتکش گریس1 امروز آزاد می شود./عصر ایران

H.Farhaad

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا بیامرزدش، در یک فیلم آموزش، یه روش علمی برای استفاده بهینه تر از آب دور ریز منازل (فاضلاب) از ایشون یاد گرفتم که واقعا نشون از درک بالا و شور زیاد ایشون داشت. ان شا ا.. روحشون در آرامش ابدی باشه.
دوست گرامی جای دوری نمیره اشاره کنید به راه کار,تا ما هم یاد بگیریم.

شمال

Very Good Member
کاربر فعال
بله مموتی درست گفته بورس قمارخونه است
تحلیل کیلویی چند !
اگر بازارهای ایران تحلیل داشت که سود نداشت
شما ببین بدترین شرایط خاور میانه برای ایران است اما بورسش بهترین بوده
بنظرم ، شما در قمار امسال بورس زیادی احتیاط کردی
گنجشکی که از مترسک بترسه ، باید گرسنگی بکشه !
باید هم احتیاط کنم

وقتی شرکتی اصلا تولید نداره زیانش بسیار بالاتر از قیمت سهمه چطور با چه دلیلی این سهم را باید خرید کرد

پس حق داره آن گنجشک بلاخره روزی رسان خداست روزیه این گنجشک را هم خدا میرسان هر چند محدود

حمیدرضا اسکندری

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

sundaaay

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فورد رییس جمهوری آمریکا در کاخ سفید به شاه فقید درباره عملیات تفنگداران آمریکا علیه خمرهای سرخ توضیح می دهد. هدف از این عملیات آزادسازی یک کشتی باری آمریکایی و خدمه آن از دست خمرها بود. تاریخ 25 اردیبهشت 1354.

EB0NbDtXYAAoGev.jpg large.jpg

sundaaay

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک فروشگاهی اطراف منزل هست اون روز داشتم با یکیشون حرف میزدم و میگفت به صندوق دار هاش بابت 8 ساعت کار فکر کنم ماهی 600-700 حداکثر میده.
درصورتی که اداره کاری حداقلش 1.850 باید باشد. بیمه هم باید بشن.

منتها مسئول این فروشگاه محرم که میشه من میبینم چند تا بلندگو میزاره و میز هم گذاشته خلاصه نوحه بلند میزاره و خوراکی پخش میکنه

:confused:

sundaaay

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالا که دارد افتضاحات امثال سعید مرتضوی و اکبر طبری و حسن رعیت و … بالا می‌آید وقت این پرسش است که امثال اینها چگونه سالها بر جان و مال و ناموس مردم حاکم بودند و هر کار خواستند کردند؟ تازه اینها لایه‌های نخستند! خدا کند عزم و اراده‌ای راستین برای جلو رفتن و کاویدن عمق تعفن باشد

محمدرضا زائري ( ) [] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=moreUMorzaeriZaeri) [➕] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=addUMorzaeriZaeri)

این دستگیری ها بازی جدید هست. مثل قضیه نجفی آخر هم هیچ بلایی سرشون نمیاد. اگر راست میگن اینا رو همه اعدام کنند.
نارضایتی در جامعه بالاست، انتخابات هم نزدیکه میخوان از این طریق مقداری مردم رو جذب کنند که جواب نمیده چون برای برخورد با مفاسد دیگه دیر شده

sahher

Very Good Member
کاربر فعال
دوست گرامی جای دوری نمیره اشاره کنید به راه کار,تا ما هم یاد بگیریم.
سلام
الان در بسیاری مناطق کم آب و یا شهری، در خانه های ویلایی و بزرگ که در اونها تعمیرات اساسی و یا ساخت از ابتدا صورت میگیره، در مبحث لوله کشی فاضلاب، استفاده از دو مسیر مجزا باب است که یکی از این مسیرها آب سینک ظرفشویی (و در بعضی موارد حمام) را به یک مخزن به جهت آبیاری باغچه هدایت میکنه. (البته این تکنیک در خانه های آپارتمانی هم با اندکی تغییرات براحتی قابل اجراست). ولی اون مرحوم در یک طرح کامل تر آب حمام و دستشویی را به یک مخزن بسته با شرایط خاص منتقل کرد که در اون مخزن شرایط برای فعالیت باکتری های غیر هوازی مفید فراهم بود و این باکتری طی فرآیندهایی آب بهداشتی بجهت آبیاری باغچه فراهم میکردند. اینکه طرح از ابتدا متعلق به خودشون بود و یا اینکه الگوبرداری از طرح دیگران بود را من نمیدونم و من این مطلب را در یک فیلم برای اولین بار از ایشون یاد گرفتم.

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فورد رییس جمهوری آمریکا در کاخ سفید به شاه فقید درباره عملیات تفنگداران آمریکا علیه خمرهای سرخ توضیح می دهد. هدف از این عملیات آزادسازی یک کشتی باری آمریکایی و خدمه آن از دست خمرها بود. تاریخ 25 اردیبهشت 1354.

مشاهده پیوست 61103
چقدر شبیه هم اند
F58A8761-A012-4EFD-A4C1-1D7EE149F067.jpeg

sahher

Very Good Member
کاربر فعال
یک فروشگاهی اطراف منزل هست اون روز داشتم با یکیشون حرف میزدم و میگفت به صندوق دار هاش بابت 8 ساعت کار فکر کنم ماهی 600-700 حداکثر میده.
درصورتی که اداره کاری حداقلش 1.850 باید باشد. بیمه هم باید بشن.

منتها مسئول این فروشگاه محرم که میشه من میبینم چند تا بلندگو میزاره و میز هم گذاشته خلاصه نوحه بلند میزاره و خوراکی پخش میکنه

:confused:
نه هر که چهره برافروخت قلندری داند----نه هر که کله کج نهاد و تند نشست کلاه داری و آیین سروری داند

sundaaay

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه

حرف تو که مزدور حکومتی هستی مهم نیست. از امثال شما که صد ها نفر رو در سینما رکس زنده زنده برای پیشبرد اهداف انقلابی! به آتش کشیدید، توقع بیشتری نیست.

درضمن، در همین مملکت وقتی اسم شاه فقید میاد، بهش میگن اون خدا بیامرز.ولی در مورد دار و دسته شما چی؟

X14

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی خیلی عالی بود.حس بسیار قشنگی به آدم دست میده.یاد یه جمله زیبا افتادم
چه دارد آنکه خدا ندارد،و چه ندارد آنکه خدا دارد.
البته قطع له یقین این لذت عبادت تنها نصیب کسانی میشه که لقمه شون حرام نباشه
ما که مدت مدیدیه از طاعات دور افتاده ایم ولی دیروز داشتم به ساختار بدن و نحوه ارتباط شگفت انگیز اعضا باهم، فکر میکردم با خودم گفتم ، خالقا عاجزتم !!
به جهت این تاثیر، تصمیم گرفتم دست نمازی بگیرم و وایسم به بندگی
بعد از این دو رکعت، انگار که restart شده بودم و تمام عیوب سیستم عاملم محو و پراکنده !

Amiran 5454

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرف تو که مزدور حکومتی هستی مهم نیست. از امثال شما که صد ها نفر رو در سینما رکس زنده زنده برای پیشبرد اهداف انقلابی! به آتش کشیدید، توقع بیشتری نیست.

درضمن، در همین مملکت وقتی اسم شاه فقید میاد، بهش میگن اون خدا بیامرز.ولی در مورد دار و دسته شما چی؟
من بد و خوبی کسی رو نگفتم! کلا گفتم کار آمریکایی ها دوشیدنه!!!! همین

mehdi60

Very Good Member
کاربر فعال
این روزها مطمئن نیستی اگر در خیابانهای مشهد با کسی صحبت کنی بلد باشد فارسی جوابت را بدهد!

این روزها مطمئن نیستی اگر در خیابانهای مشهد با کسی صحبت کنی بلد باشد فارسی جوابت را بدهد . در خیابانهای مشهد که قدم میزنی اگر ندانی کجا هستی حتما گمان میکنی در بغداد و بصره و

نجف و کربلایی تابلوها و برچسبها به زبان عربی راهنماییت میکنند و فروشنده ها با لهجه عجیب عربی تورا به داخل مغازه شان دعوتت میکنند زنان عرب با بچه ای در بغل و دوسه تا بچه هم در پی

خود و مردان عرب هم با سر و صورت باندپیچی شده برای کاشت مو و جراحی زیبایی قدم زنان این سو آن سو دیده میشوند این روزها بازار و پارک و بیمارستان و حرم در قرق عربها است گویی

مشهد اشغال شده باشد این روزها مطمئن نیستی اگر در خیابانهای مشهد با کسی صحبت کنی بلد باشد فارسی جوابت را بدهد . ارزش پول ایران در یک سال و نیم گذشته به اندازه ای سقوط کرده که

رفت و آمد اعراب عراقی به مشهد برایشان از گردش در محله خودشان در عراق هم ارزانتر درمی آید. اما هیچ کدام از اینها دردش به اندازه دیدن آن خانواده مستضعف وطنی نیست که شادی کودکان

عراقی را از کودکان خود پنهان میکند تا نکند او هم بخواهد پلاستیکهای پر از میوه های رنگارنگ تابستانی تنقلات و خوراکیهای پرزرق و برق نایلونهای گوشت و ماهی تنها بخشی از خریدهای روزانه

عراقیهاست که بازار این روزهای مشهد را سرپا نگه داشته همیشه متغیرها در اقتصاد باید دوطرف معادله رو متوازن کنه یعنی اگر دولتی با کاهش ارزش پول ملی مواجه هست افزایش توریست و

گردشگر خارجی نتیجه بدیهی اونطرف معادله میشه و دولت موفق دولتیه که درآمد ناشی از افزایش توریست رو فقط درجایی هزینه کنه که از این افزایش توریست ضربه میخوره

مگنوس کارلسن

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تصاویرخیلی زیبایین.ولی کاش دلشونم همینجوری مثل عملشون پاک باشه.توبلوچستان چه قسمت ایران وچه قسمت پاکستانش با چشم خودم نمازهایی به همین قشنگی زیاد دیدم.اما همونا که نماز شون اسمونو به زیر میکشیدبه راحتی شیعه ها راسلاخی میکردن.یادمه یه بار تو زندان زاهدان وقتی به چندتا از گروهک ریگی حکم اعدامشونو به سبب شغلی که داشتم دادم چهقدر خوشحال شدندوگفتند فردا رسول ا... راملاقات میکنیم ودسته جمعی چه نماز باشکوهی خوندند.......به خود خدا قسم که خدا فقط تو نماز نیست.......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا