پيش بيني شاخص در روزهاي آينده

مهدی1313

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
شما در مطلبتون سه پارامتر اساسی را ذکر کردید
باید دید تعریفتون از کم ریسک بودن چی هست
عده ای کم ریسک بودن را ... در نقدشوندگی بالای نماد تعریف میکنند
اما اگر بخواهیم طبق این تعریف پیش بریم .... یک سری پارامترهای دیگر هم خواه .. ناخواه اضافه میشه
طبیعتا سهمی که نقد شوندگی بالایی داشته باشه ... شناورش بالاست .... بازدهی اش در ایده ال ترین حالت در حد میانگین بازار خواهد بود
وطبیعتا سهمی که نقدشوندگی بالایی داشته باشه ... ریسکش پایین هست ونیاز به چک کردن مداوم روزانه نیست ...
لذا این سه پارامتر قرمز رنگ دقیقا با هم رابطه مستقیم دارند
................................................................
ازهمین جا بازدهی30درصد در نمادهای زیادی تا اخر سال خواهیم داشت
اما با هرسرمایه ای بنده دنبال200-300درصدی ها هستم
پیشنهاد میکنم شما هم دنبال درصدهای بالا باشید ...
روایته ... دنبال هرچی باشی ... الهامات اون حس وحال ها بهت میشه !!
اگر یادتون باشه ... سه هفته قبل ختراک1100 را عرض کردم حدود چند درصد شرکت را با کدهای زیاد خرید زدم
وبه شما هم پیشنهاد دادم ... که رد کردید پیشنهاد را ... سهم هفته اتی با بازگشایی پس از کنفرانس ... وباتوجه به تقاضایی که داره
بازدهی نزدیک به100درصد را ثبت میکنه وتازه این اول راهه این کوچولو دوست داشتنی هست
.........................................................................
اما اگر بخواهم مطابق با پارامتر شما سهم معرفی کنم
خیلی از همین دلاری های بزرگ .. گروه های پترویی و معدنی فلزی تا اخر سال قطعا 30درصد خواهند داد
اما پیشنهاد میکنم تو همین گروه ها هم خوشگلترین و کم شناورترین را خرید بزنید
بنده بخوام از این گروه ها سهم بخرم کنور وکگهر را میخرم .... باتوجه به چشم انداز طرح توسعه ای که دارند
تایکسال اتی بالای100درصد بازدهی خواهند داد
ارادت
بسیار سپاسگزارم. جوابمو گرفتم ...ممنون از راهنمایی سخاوتمندانه تون! زمان معرفی شما، روی بکهنوج بودم و هستم و فعلا خواهم بود و دیگری بانک آینده است که فعلا روی اون هم هستم. اینها رو برای پسا این دو میخواستم و بایست قبلش آماده باشم. دوباره مرسی

yegane2050

Member
کاربر فعال
عضو تازه
داریم تو فاز بورسی بحث می کنیم دیگه و من هم که غیر از بورس کار دیگه ای بلد نیستم.
سهمی که بشه خرید با قیمت مناسب و گین معقول ... گین 100 درصدی نخواستیم برای کوتاده مدت... یک گین 30 درصدی تا پایان سال مرا بس است... منظورم اینه الان کم ریسک ترین سهم ها رو چی میدونی؟ (غیر از قطعه ای ها که چند بار بهش اشاره کردی) من 200 درصدم رو گرفته ام از پارسال تا حالا و دارم یواش یواش شیفت می کنم به سهم های رشد نکرده یا کمتر رشد کرده... من هم مثل خودت معمولا تک سهمی میرم جلو. البته اولش با چند سهم بازی بازی می کنم و دست آخر روی یکیشون تک سهم میشم تا تارگت مورد نظرم. ... پس فرض کن الان 6 تومان داری، چی میخری؟ که نخواهی مدام بازار رو رصد کنی و به وقت لزوم هم راحت بشه خارج بشی!

مرسی
برای 6 تومن فقط عرضه اولیه بخر. وقتت رو رو چیزی نزار راحت سود 2 برابریت رو داری اگه دو تا کد باشه که خیلی عالی میشه

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
پس احمدی نژاد درست گفته بود قمار خونه نه جای تحلیل درست
بله مموتی درست گفته بورس قمارخونه است
تحلیل کیلویی چند !
اگر بازارهای ایران تحلیل داشت که سود نداشت
شما ببین بدترین شرایط خاور میانه برای ایران است اما بورسش بهترین بوده
بنظرم ، شما در قمار امسال بورس زیادی احتیاط کردی
گنجشکی که از مترسک بترسه ، باید گرسنگی بکشه !

fanos

Well-Known Member
کاربر فعال
برای 6 تومن فقط عرضه اولیه بخر. وقتت رو رو چیزی نزار راحت سود 2 برابریت رو داری اگه دو تا کد باشه که خیلی عالی میشه
الان به یک ملیارد میگن یک تومان منظورش شش ملیارد تومن اگه اشتباه نکرده باشم .
:D:D

kaseb

Well-Known Member
کاربر فعال
چه شب وحشتناکی هست برای بازارهای بورس، کامودیتی و حتی ارزهای مجازی

کاپیتان لیچ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت لحظه ای بازارهای جهانی
انس طلا
1,516.57
15.23(1.01%)
داوجونز
25,479
-800.5(-3.05%)
شاخص دلار
97.835
0.152(0.16%)
نفت برنت
59.06
-1.88(-3.09%)

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
ما شهید ندادیم که الان صداوسیما زن رو با شرتک ورزشی نشون بده
ما تو مملکتمون این همه اختلاس میشه هزینه میدیم که‌ی زن با شرت ورزشی تو تلویزیون ببینیم؟
پس کجا رفته ارزش‌های انقلاب کجا رفته ما داریم به کجا میریم؟

شاهین ترامپ ( ) [] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=moreUshahinprs) [➕] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=addUshahinprs)

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
ما شهید ندادیم که الان صداوسیما زن رو با شرتک ورزشی نشون بده
ما تو مملکتمون این همه اختلاس میشه هزینه میدیم که‌ی زن با شرت ورزشی تو تلویزیون ببینیم؟
پس کجا رفته ارزش‌های انقلاب کجا رفته ما داریم به کجا میریم؟

شاهین ترامپ ( ) [] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=moreUshahinprs) [➕] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=addUshahinprs)

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا که دارد افتضاحات امثال سعید مرتضوی و اکبر طبری و حسن رعیت و … بالا می‌آید وقت این پرسش است که امثال اینها چگونه سالها بر جان و مال و ناموس مردم حاکم بودند و هر کار خواستند کردند؟ تازه اینها لایه‌های نخستند! خدا کند عزم و اراده‌ای راستین برای جلو رفتن و کاویدن عمق تعفن باشد

محمدرضا زائري ( ) [] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=moreUMorzaeriZaeri) [➕] (https://***********/twitter_farsi_bot?start=addUMorzaeriZaeri)

afshinafshin

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا که با تدبیر سپاه ، پای اسراییل به خلیج فارس باز شد
یعنی غضنفر داریم چه غضنفرهایی
مارادونا به گردپاشون هم نمیرسه :p
واکنش شدید ایران به احتمال حضور رژیم صهیونیستی در ائتلاف خودخوانده در خلیج فارس

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان:
اعلام حضور احتمالی رژیم اشغالگر قدس در ائتلاف خودخوانده نظامی در خلیج فارس، تهدیدی آشکار علیه امنیت ملی ایران است و حق مقابله با این تهدید در چارچوب سیاست دفاعی کشور، حق ایران است و مسئولیت کلیه عواقب این اقدام خطرناک برعهده رژیم آمریکا و رژیم نامشروع صهیونیستی خواهد بود.

che guevara

Well-Known Member
کاربر فعال
...با این سردرگمی اقتصاد چین رو به کند شدن خواهد رفت . . .
ابر قدرتی برازنده چین نبوده ، نیست و نخواهد بود . . . اساسا قیاسش با ایالات متحده ناشی از درک نادرست از چین و ماچین می باشد و لا غیر . . .حال اگر بخواهیم بر اساس این توهمات پوچ برای اینده یک مملکت نسخه بپیچیم نهایت نابخردی است . . .

اگر تمامی جمعیت ایالات متحده را در شرق می سی سی پی گرد اوریم انوقت است که میشود مقایسه ای از منظر نفوس و زمین میان این دو نمائیم که باز هم ایالات متحده در این قیاس با اختلاف بسیار پیروز بی چون و چرا خواهد بود . . . ان فقره تکنولوژی و فرهنگ فائقه هم باشد پیش کش . . .

از منظر رئالیسم ساختاری هم که بنگریم فی الحال چین قدرتی بزرگ است، بزرگتر از قدرتهای منطقه ای پیرامون خویش و
لا غیر . . . اصل سیستم و بازیگران و ایضا خصایص محفوظند . . .

mzrmzrx

Well-Known Member
کاربر فعال
BTCUSD
بیت کوین
10016.0...دلار
8.14%.....888.0_دلار
ETHUSD
اتریوم
185.12..دلار
11.25%.......23.46_دلار
XRPUSD
ریپل
0.25962..دلار
12.56%ـ...0.03728_دلار
BCHUSD
بیت کوین کش
307.4..دلار
11.18%...−38.7_دلار
و..............
سقوط ارزهای دیجیتال...یکی دو روز دیگه برمیگرده نگرانی نداره

مگنوس کارلسن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
الان به یک ملیارد میگن یک تومان منظورش شش ملیارد تومن اگه اشتباه نکرده باشم .
:D:D
اقا.6 تومن که دیگه پولی نیست تو این دوره زمونه.من خودم 20 تومن جورکردم واسه بورس.ولی عیبش اینه که ما به یک ملیون میگیم یه تومن .بقیه به یک ملیارد....میان ماه من تا ماه گردون..........

karma_1979

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سقوط شاخص سهام در بازارهای جهانی؛ «نگرانی‌ها از آغاز رکود»

خبرگزاری اسوشیتدپرس می‌گوید بازدهی اوراق خزانه ده ساله آمریکا، به وضعیتی بی‌سابقه از سال ۲۰۰۷ به این سو رسیده‌است و برای مدت کوتاهی از میزانی که بر اساس آن بسیاری از رکودهای قبلی پیش‌بینی شده بودند نیز گذشت.

[URL=http://uupload.ir/][/URL]
«بازدهی اوراق خزانه ده ساله آمریکا» (توئیت بالا) یکی از شاخصه‌هایی‌ست که از طریق آن می‌توان وضعیت رکود را رصد کرد.

همزمان با این گزارش‌ها
رشد اقتصادی منفی دامن‌گیر آلمان، بزرگ‌ترین اقتصاد اروپا شده و چین، دومین اقتصاد گسترده جهان نیز با کم‌ترین نرخ رشد طی سال‌های گذشته روبه‌رو شده‌است.

کریس راپکی، یک تحلیل‌گر اقتصادی، به رویترز گفته منحنی‌های بازدهی، که نمایانگر نرخ بازده تا سررسید اوراق قرضه هستند، همگی نشان می‌دهند رکود در راه است و بازارها ممکن است تا ۲۰ درصد سقوط کنند.

روز ۲۳ مرداد آلمان اعلام کرد که در پی رکود اقتصادی جهان، تولید ناخالص داخلی‌اش بین آوریل و ژوئن، یک درصد کاهش پیدا کرده‌است.

اداره ملی آمار چین نیز می‌گوید،
نرخ رشد سالانه‌اش در ماه ژوئن به ۴.۸ درصد رسیده که ۱.۵ درصد کم‌تر از ماه قبل از آن است و ضعیف‌ترین رشد طی ۱۷ سال اخیر است.

بنا بر گزارش‌ها از چین این روند نزولی، بدتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد است و ممکن است سیاست‌مداران آن کشور را وادار کند سیاست‌هایی مانند کاهش هدفمند ارزش پول را در پی‌گیرند.

karma_1979

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سقوط شاخص سهام در بازارهای جهانی؛ «نگرانی‌ها از آغاز رکود»

خبرگزاری اسوشیتدپرس می‌گوید بازدهی اوراق خزانه ده ساله آمریکا، به وضعیتی بی‌سابقه از سال ۲۰۰۷ به این سو رسیده‌است و برای مدت کوتاهی از میزانی که بر اساس آن بسیاری از رکودهای قبلی پیش‌بینی شده بودند نیز گذشت.

[URL=http://uupload.ir/][/URL]
«بازدهی اوراق خزانه ده ساله آمریکا» (توئیت بالا) یکی از شاخصه‌هایی‌ست که از طریق آن می‌توان وضعیت رکود را رصد کرد.

همزمان با این گزارش‌ها
رشد اقتصادی منفی دامن‌گیر آلمان، بزرگ‌ترین اقتصاد اروپا شده و چین، دومین اقتصاد گسترده جهان نیز با کم‌ترین نرخ رشد طی سال‌های گذشته روبه‌رو شده‌است.

کریس راپکی، یک تحلیل‌گر اقتصادی، به رویترز گفته منحنی‌های بازدهی، که نمایانگر نرخ بازده تا سررسید اوراق قرضه هستند، همگی نشان می‌دهند رکود در راه است و بازارها ممکن است تا ۲۰ درصد سقوط کنند.

روز ۲۳ مرداد آلمان اعلام کرد که در پی رکود اقتصادی جهان، تولید ناخالص داخلی‌اش بین آوریل و ژوئن، یک درصد کاهش پیدا کرده‌است.

اداره ملی آمار چین نیز می‌گوید،
نرخ رشد سالانه‌اش در ماه ژوئن به ۴.۸ درصد رسیده که ۱.۵ درصد کم‌تر از ماه قبل از آن است و ضعیف‌ترین رشد طی ۱۷ سال اخیر است.

بنا بر گزارش‌ها از چین این روند نزولی، بدتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد است و ممکن است سیاست‌مداران آن کشور را وادار کند سیاست‌هایی مانند کاهش هدفمند ارزش پول را در پی‌گیرند.
بازی پانزی در بورس تهران مراقب باشید جز اخرین نفرها نباشید به زودی بازی دلار در بورس برای سوخت نقدینگی راه می افتد تنها دارایی امن طلا با ارزش ذاتی برای بلند مدت

sahher

Well-Known Member
کاربر فعال
دانشمندان مطالعاتی انجام داده اند که اثبات می کنه اروپایی های اولیه سیاه پوستانی با چشمان آبی بوده اند...
مشاهده پیوست 61057
مشاهده پیوست 61058

حالا بایست گفت، اصولا نژاد که امری خارج از حیطه اختیارات انسانه، چطور میتونه مایه افتخار و مباهات باشه؟

حالا اینها به کنار

پرت و پلا بافی تا به کجا؟

بن سلمان تمام شاهزاده های سعودی رو زندانی و همشونو تلکه کرد...
مشاهده پیوست 61060

یک خبر تصویری بود شاهزاده های 80-90 ساله که از مال دنیا هیچی کم ندارند، به جون هم افتاده بودند و همدیگر رو تیکه تیکه می کنند (15-20 سال پیش یک تیکه ای رو تلویزیون نشون میداد که افتاده اند به جون هم یادم نیست سر چه مسئله ای و کجا بود، اما عربستان بود)

احیاناً، هیتلر مریخی بود؟ آلمان صادق و انسان دوست؟

میشه دقیقا بفرمایید مطالعات شما در چه زمینه ای بوده؟

بعد کاربرای بیسواد، کج سواد و مغرض اینجا به من ایراد می گیرند چرا خودتو اینقدر بالا میگیری و همه رو تخطئه می کنی!!!

خب این هم یک شاهد دیگه از غیب رسید با مطالعات بسیار زیاد، معلومات بالا و نتایج شگفت انگیز
سلام
بله حرف شما جنبه علمی داره. یادم هست چندین سال پیش در یک خانواده سیاه پوست آمریکایی یه بچه سفید پوست بلوند با چشمان آبی بدنیا اومد و کلی سر و صدا کرد چون در بررسی عقبه این خانواده متوجه شدند هیچ زوج یا زوجه سفید پوست بلوندی وجود نداشته. اون موقع این جرقه ای شد در ذهن یه عده از دانشمندان علم ژنتیک برای بررسی بیشتر این موضوع که نژاد سفید از جهش ژنتیکی در نژاد سیاه پدید اومده(الزاما جهش ها مثبت نیستند و لطفا کسی تصور نکنه نژاد سفید بر سیاه یا بالعکس برتری داره) و تئوری ای مطرح شد که حیات انسانی ابتدا در آفریقا شکل گرفته(دقت کنید تئوری).
البته آقای مهدی اگر شما و سایر دوستان من را سریع متهم به چیزی نکنید میخوام یه شعر براتون بزارم:
وز ایرانی و ترک وز تازیان------نژادی پدید آید اندر میان
نه ایرانی و ترک و تازی بود-----زبانها به کردار بازی بود
ان شا ا... روزگار بگامتون باشه.
یا حق

بالا