پيش بيني شاخص در روزهاي آينده

sundaaay

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک زمانی بود کسی که هیئت علمی دانشگاه بود، شما اگر میلیارد تومن هم بهش می دادی حاضر نبود دانشگاهی که هست رو عوض کنه یا حرفی بزنه یا کاری کنه که به نظر بیاد وابسته به جایی هست..چه برسه بخواد برای پول هر حرفی رو بزنه

اما از برکات انقلاب این هست که تمام این مسائل رو حل کرده.

استاد تمام وقت!!! علوم سیاسی دانشگاه تهران میشه یک موجود تهوع آور به نام صادق زیباکلام.

بعد باند رسانه ای هم به کمکش میاد. دویچه وله فارسی پیشنهاد میکنه که جایزه بهش بدن.
پارسال جایزه آزادی بیان در همایش رسانه ای رو در آلمان به این جانور خودفروخته دادن.

همه چی رو به لجن کشیدن. استاد دانشگاه. آزادی بیان. جایزه. حقوق بشر ...

44191197_401.jpg
44191556_303.jpg
3

بعد این زباله بچه خواهرش هم که بهش میاد 26-27 سال هم بیشتر نداره، صادرش کرده انگلیس در شبکه ایران اینترنشنال کار کنه.
حالا این آقا با این سن چه سابقه و مهارتی داشته که شبکه سعودی ایران اینترنشنال خواهان جذبش شده؟ جز اینکه سردبیر و تامین کننده برنامه شبکه رمضان پور (معاون ارشاد سابق ممد هفت رنگ) و حسین رسام(از فراری های بعد از 88) هست؟

635936882227156504_b.jpg
D3aLxPHW4AA0zfK.jpg

gdrd.jpg

دفتردار

Well-Known Member
کاربر فعال

8823573

Well-Known Member
کاربر فعال
صادق زشت کلام با پول هایی که از مردم ساده دل در زلزله کرمانشاه جمع آوری کرد، چه کار کردش؟
3.4 میلیارد تومن پول بوده

مردم فکر کردن الان خیلی دارن زرنگی میکنن و پول به کمیته امداد و هلال احمر نمیدن و پول ها دست یک آدم امن هست و مستقیم به دست نیازمند میرسه.
حساب کن چقدر اصلاح چی ها و کلا آخوندها به ریش مردم خندیدن. پول جمع کنی بدی دست شارلاتان های اصلاح چی.

کسی که زندگی میلیون ها نفر رو با بازیچه بازی های سیاسی و منافع شخصی اش میکنه و هنوز هم میگه مردم بیان پای صندوق، دیگه به پول زلزله زده ها رحم میکنه؟
البته مطمئن باش دیگه از این اتفاقا نمی افته دیگه برا اینا تره هم خورد نمیکنند تو پیج اکثر این سیاسی ها رکیکترین فحشا رو مردم دارن نثارشون میکنن اگر رئیسی می اومد بالا و این تحریما پیش می اومد ممکن بود بازی اصلاح طلبا هنوز ادامه داشته باشه

باباجان

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظر شما وضع اقتصادی مردم در شب عید امسال چطوره ؟
چه راه حلی برای بهتر شدن وضع معیشت مردم پیشنهاد میدهی
وضع اقتصادی که در واقعیت خوب نیست
دوم بن کالا برای خرید وسایل شب عید می دادم با کسر فیش حقوق
بن کالا مقطعی برای شب عید دردی را دوا نمیکند
عرض کردم کلا" در این شرایط ، الان در این زمان برای بهتر شدن وضع معیشت مردم چه پیشنهادی داری ؟؟؟
(کاری به شب عید ندارم کلی عرض کردم)

آخرین ویرایش:

parhamporkhan

Well-Known Member
کاربر فعال
دو پرده دیدنی از بورس ایران
نورد و لوله اهواز:
۱-زیان انباشته ای حدود ۶۰۰ میلیارد تومان
۲-ای پی اس اعلامی امسال منفی
۳-کوره و تولید شمش و تختال ندارد و باید از سایر کارخانجات خریداری کند
۴-تولید فقط لوله سیاه با سایز کوچک و ورق با عرض حداکثر ۶۰ سانت
فولاد مبارکه
۱-سود انباشته بالغ بر ۷۸۰۰ میلیارد تومان
۲-ای پی اس حداقل ۱۳۰۰ ریال
۳-دارای زنجیره کامل تولید فولاد از سنگ آهن تا ورقهای رنگی و گالوانیزه

نورد و لوله با رشد قیمت سهم به میزان۲۵ درصد روزانه و صف خرید
فولاد مبارکه:خود کشی حقوقی برای سد شدن راه رشد قیمت سهم

هدهد

Well-Known Member
کاربر فعال
با یک بررسی میدانی حتما متوجه خواهید شد که پول های سرگردان راهی جز بازار بورس ندارند
دیگر سرمایه گزاری روی ملک و ارز هیچگونه جذابیت و ارزش افزوده ندارد . دوستان مجال به سهم های باارزش ندهید که قیمت از دستتان می پرد
وپترو
شدوص
کربن
تاپیکو
شاراک
پسهند
وسبحان
و ..........

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نورد و لوله اهواز:
فولاد مبارکه

این را هم اضافه کنید که فاهواز در کف قیمت هست،
ولی موافقم فولاد الان میبایست بالای ۱۰۰۰ باشه قیمتش

nima_nz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
دولت استرالیا اعلام کرده به مدت 3 سال حقوق کارمنداش رو با ارز رمزنگاری بیت کوین پرداخت کنند قبل از این ژاپن هم این کار رو انجام داده...خدا میدونه آینده این ارز دیجیتال چی میخواد بشه که همچین کشورایی با این اقتصاد قوی دارن این کار رو انجام میدن....

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
ارسال لایحه مالیات بر عایدی سرمایه تا پایان شهریور به مجلس

امیدعلی پارسا در رابطه با علت ادغام لایحه مالیات بر عایدی سرمایه با لایحه مالیات بر مجموع درآمد، اظهار داشت: مقرر شده بخشی از مالیات بر مجموع درآمد به مالیات بر عایدی سرمایه اختصاص یابد
@boursineh_com

hasan12

Well-Known Member
کاربر فعال
نورد و لوله اهواز:
فولاد مبارکه

;) ;) ;) ;)

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
دم خودش رو گذاشت رو دوش و الفراررررر...

ترامپ:
دیگر نفت و گاز خاورمیانه را نیاز نداریم
احتمالا دیده‌اید که در تنگه‌ها چه خبر است؛ قایق‌های آمریکایی زیادی آنجا نیست... من از آن توافق خارج شدم و کار خوبی هم کردم.
آن‌ها دارند قایق‌های کشورهای دیگر را می‌گیرند؛ قایق‌های ما را نمی‌گیرند.
دیگر قایق‌های زیادی از ما به آنجا نمی‌رود، چون ما نفت و گاز خودمان را داریم

مگنوس کارلسن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
دولت استرالیا اعلام کرده به مدت 3 سال حقوق کارمنداش رو با ارز رمزنگاری بیت کوین پرداخت کنند قبل از این ژاپن هم این کار رو انجام داده...خدا میدونه آینده این ارز دیجیتال چی میخواد بشه که همچین کشورایی با این اقتصاد قوی دارن این کار رو انجام میدن....
بیت کوین الان چنده؟؟

shahram99

Well-Known Member
کاربر فعال
هشدار هشدار!
چندوقت پیش سقف شاخص رو در این مرحله از رشد بازار 265 هزار واحد محاسبه کرده بودم.الان شاخص 261 هزار واحد است. حجم معاملات در مثبت کاهش پیدا کرده و واگرایی در نمودار مشاهده میشه که نشان از خستگی بازار هست. تو این محدوده بسیار دقت کنید. وامهارو تصفیه کنید. اعتبارهارو برگردونید و ....ریسک بازار بسیار بالا هست گیر نیافتید. من همیشه در بازار باقی خواهم ماند حتی در سقوطها.ولی شما احتیاط کنید.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
هشدار هشدار!
چندوقت پیش سقف شاخص رو در این مرحله از رشد بازار 265 هزار واحد محاسبه کرده بودم.الان شاخص 261 هزار واحد است. حجم معاملات در مثبت کاهش پیدا کرده و واگرایی در نمودار مشاهده میشه که نشان از خستگی بازار هست. تو این محدوده بسیار دقت کنید. وامهارو تصفیه کنید. اعتبارهارو برگردونید و ....ریسک بازار بسیار بالا هست گیر نیافتید. من همیشه در بازار باقی خواهم ماند حتی در سقوطها.ولی شما احتیاط کنید.
این که بازار در ماه دیگر موقع سال مالی بعضی از کارگزاریها است وفشار فروش زیادتر است شکی نیست وشایدم شاخص 5الا 7 هزار واحد خود را اصلاح کند ولی روند بازار رو به رشد است و بورس با توجه به اینکه تنها بازاری است که معاف از مالیات بر عایدی سرمایه است تازه بازیش دارد شروع میشود

بالا