پيش بيني شاخص در روزهاي آينده

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
بچه ها من فكر ميكنم به علت شرايط رواني حاصل از از سرگيري مذاكرات اتمي ايران فردا بازار بد جوري منفي باشه .
ولي از پس فردا احتمالا با يك خبر خوب در مورد مذاكره با روسيه كه نتايج اون اعلام خواهد شد شاهد خنثي شدن منفي بازار خواهيم شد ولي اين مثبت شدن به مقدار خيلي زياد نخواهد بود .
اگر خبر جديد يا نظري داريد بگين . ميخوايم تبادل نظر كنيم با دليلهاي خودتون .

كاظم نادرعلي

New Member
عضو تازه
فعلا بازار گيج يه ورودي منفي داره با يه ورودي بالا برنده خروجي اش هم كه الله اعلم در كل فردا شاخص منفي ولي ...

آريا

Active Member
کاربر فعال
بازار فردا متعادل خواهد بود البته بدون در نظر گرفتن معاملات سيمانيها در منفي

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
اگر خبري كه شنيده شده مبني از ادامه مذاكرات در روسيه .
نشان از اين قضيه داره كه ايران با روسيه در اين مورد به نتيجه نرسيده اند .
اگر اين قضيه واقعيت داشته باشد كه من هنوز منبع موثقي پيدا نكرده ام .
بايد بگم كه پيش بيني مثبتي تا چهارشنبه نميتوان كرد .
اگر خبر موثقي دارين لينك كنين تا همه استفاده كنيم .
پيشاپيش تشكر ميكنم .

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
بچه ها من يه چيزي اين چند وقت سرلوحه كارام گذاشتم .
اسمش رو هم گذاشتم (شاخص احمدي نژاد ) و به نظرم خيلي از شاخص بورس تهران بهتر جواب ميده .
تا حالا هم فقط يك بار وارد شدم به هنگام انتصاب دبير كل جديد و حمايت احمدي نژاد از بازار سرمايه .
از اون موقع هنوز بازار روند مثبت درست و حسابي نداشته .
اگر سرمايه هاتون رو دوست دارين حتما به اين شاخص توجه كنيد .

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
به نظر من بايد بازار يك آرامش تقريبي پيدا كنه و آقاي احمدي نژاد هم شخصا از حمايت دولت از بازار سهام از خودش سخنراني در وكنه اونوقت ميشه به يك نوسان 20 - 30 درصدي در شاخص اميدوار بود وگرنه اين نوسانات يك روز مثبت يك روز منفي به درد نميخوره و قابل اعتماد و ريسك نيست .
بازم نظر نظر خودتونه .

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
بچه ها اگه خبر خوب و موثقي دارين تو اين بخش بذارين تا همه استفاده كنن .
خيلي دوست دارم حداقل مانع ضرر كردن دوستان تو اين شرايط بشيم .
اگر همينقدر بشه كمك كرد خودش خيلي خوبه .
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
البرادعي:
من صبرم رو به پايان است
ازسرگيري تحقيقات هسته‌يي اعتبار روند راستي آزمايي در ايران را به خطر مي‌اندازد .
مديركل آژانس بين‌المللي انرژي اتمي با اشاره به تصميم كشورمان براي ازسرگيري تحقيقات هسته‌يي ادعا كرد: اعتبار روند راستي آزمايي از فعاليت هسته‌يي ايران در خطرست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به نقل از روزنامه‌ي اينديپندنت، محمد البرادعي اين اعلام تهران مبني بر آن كه 90 درصد مسايل مربوط به ازسرگيري تحقيقات هسته‌يي حل و فصل شده است را مورد مناقشه قرار داد.

وي گفت: من صبرم رو به پايان است، صبر جامعه‌ي بين‌المللي رو به پايان است. اعتبار روند راستي‌آزمايي در خطر است و تمايل دارم تا ماه مارس كه زمان ارايه‌ي گزارش بعدي من است، قادر باشم اين مسايل را روشن سازم.

مديركل آژانس بين‌المللي انرژي اتمي ادامه داد: همه تمايل دارند شاهد رژيمي باشند كه از طريق آن جامعه‌ي بين‌المللي اطمينان يابد برنامه‌ي هسته‌يي ايران منحصرا داراي اهداف صلح‌آميز است و هنوز برخي مسايل وجود دارد كه ما به دنبال آنها هستيم.

البرادعي ادعا كرد: هم‌چنان اجماعي وجود دارد مبني بر آن كه غني‌سازي در ايران در حال حاضر موضوعي براي نگراني جدي است.

بر اساس گزارش خبرگزاري رويتر، محمد البرادعي اين اظهارات را در گفت‌وگو با شبكه‌ي تلويزيوني «اسكاي» مطرح كرده كه قرار است امروز منتشر شود.

اين خبرگزاري هم‌چنين به نقل از ديپلمات‌هاي نزديك به آژانس بين‌المللي انرژي اتمي كه نامي از آنها نبرد، افزود كه اگر ايران تصميم‌اش را اجرايي كند و تحقيقات هسته‌يي را از سربگيرد، اين امر باعث مي‌شود گزارشي به شوراي حكام ارايه گردد و سپس درباره‌ي آن كه آيا بايد نشستي اضطراري برگزار شود يا خير تصميم‌گيري خواهد شد.

اين گزارش افزود، تحليل‌گران مي‌گويند ايران اطمينان دارد از هرگونه تحريمي خواهد گريخت و خود را به علت قيمت بالاي نفت و بي‌ثباتي در عراق در موقعيتي بسيار قوي در نظر مي‌گيرد. .
منبع خبر :
بخش انرژي هسته اي www.isna.ir
با اين وجود ديگه هيچي نميشه گفت . فقط ميشه گفت فردا بازار داقونه فعلا اگه سهم دارين فردا قبل از اينكه كسي بفهمه سهمتون رو صبح زود آب كنين بره . دوباره ميتونين بخرين .

كامكارمجيد

New Member
کاربر فعال
امداد غيبي: فردا پايينترين مقدار شاخص سه ماهه زمستان. تصميم خريد با خودتان.
كاش شما هم صداي سلين ديون را ميشنيديد >:D<

asli

New Member
عضو تازه
نگرانی اروپا از آغاز تحقيقات هسته ای ايران

سران کشورهای اتحاديه اروپا می گويند به شدت نگران تصميم ايران هستند که قصد دارد طی ساعات آينده، فعاليتهای حساس تحقيقاتی را در مراکز هسته ای از سر بگيرد.

asli

New Member
عضو تازه
احتمال اعمال تحریم در شورای امنیت سازمان ملل در پیامد امتناع ایران از مذاکره در باره از سرگیری غنی سازی اورانیوم [ ساعت پيش ۳:۱۵ ]
جمهوری اسلامی هفته گذشته به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اطلاع داد از روز نهم ژانویه برخی فعالیتهای تحقیقاتی هسته‌ای را از سر می‌گیرد، آژانس نیز خواستار توضیحات بیشتر از ایران شد، ولی مقامات جمهوری اسلامی در نشست هفته گذشته وین شرکت نکردند. شانن کایل، کارشناس ارشد امور هسته‌ای در موسسه صلح بین‌المللی استکهلم در مصاحبه با رادیو فردا می‌گوید به نظر می رسد ایران در حال آزمایش کردن واکنشهای بین‌المللی است. آقای کایل می‌گوید تصمیم ایران نشان می‌دهد که تهران مصمم است در خاک خود قابلیت غنی سازی اورانیوم داشته باشد. آمریکا هفته گذشته اعلام کرد در صورتی که ایران تحقیقات هسته‌ای را از سر گیرد، تلاش می کند تا برنامه هسته ای جمهوری اسلامی به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارجاع شود. اتحادیه اروپا هم ضمن ابراز نگرانی از تصمیم ایران گفت جای شگفتی است که ایران در زمانی چنین تصمیمی می گیرد که کشورهای اروپایی در حال بررسی امکان بازگشت به گفتگوها با تهران بودند.

asli

New Member
عضو تازه
جمهوری اسلامی با از سر گيری غنی سازی اورانيوم در تأسيسات نطنز بسمت روياروئی با غرب بر سر برنامه اتمی ايران ميرود
محمد سعيدی معاون رئيس سازمان انرژی اتمی ايران به خبرنگاران گفت کار فرآوری اورانيوم که دو سال معلق بود، در اين تأسيسات از سر گرفته شده است

ابراز نگرانی آمريکا و اروپا نسبت به اظهارات ايران مبنی بر از سر گرفتن پژوهش های اتمی

كاظم نادرعلي

New Member
عضو تازه
اين شاخص وما كه ميبينيم تازه داره خودش وگرم ميكنه واسه يه پيچ نيم وارو
فعلا كه تو اين چند روز كابل باختر وگلوكوزان خوب دارند ميرند البته بد نيست بدونيد كه44درصد گلوكوزان مال سازمان بنياد مستضعفان وجانبازان
كابل باختر هم كه سهامدار اصليش سرمايه گذاري تامين اجتماعي وتو اين دو سه روز درصد مالكيتش از 66درصد به 65 درصد رسيده

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
اين هفته چيزي نميشه گفت جز اينكه بازار منفيه .
فعلا بايد نشست و نگاه كرد .
من هم حقيقتا از بس كه نشستم و منتظر شدم موهام رسيده به زمين .
ولي فكر ميكنم ايران راهي جز مذاكره با روسيه نداره .
ولي تا اون موقع بازار به هم ريخته ميمونه .
5 روز ( چند روز ) منفي - يك تا دو روز مثبت اونم بخاطر ريزش بيش از حد سهمها در اين مدت و به كف رسيدن تاريخي سهمها .
نظر و اخبار جديد اگه دارين به ما هم بگين .

مسعودخاليبند

New Member
عضو تازه
بچه ها يه خبر جديد .
منبع خبر : www.abanbroker.com
توقف رشد قيمت5 فلز در بورس فلزات لندن .

رشد قيمت آلياژ آلومينيوم، آلومينيوم، مس، سرب و روي در رينگ مبادلاتي بورس فلزات لندن در تاريخ ششم ژانويه متوقف شد و پس از آن كاهش يافت.

قيمت خريد نقدي آلياژ آلومينيوم در پنجم ژانويه يك‌هزار و 930 دلار بود در حالي‌كه در ششم ژانويه با 35 دلار كاهش به مبلغ يك هزار و 930 دلار خريداري شد.

بنابراين گزارش، آلومينيوم نيز در ششم ژانويه با 31 دلار نسبت به روز قبل با نرخ دو هزار و 266 دلار مبادله شد.

براساس اين گزارش قيمت مس نيز در مبادلات ششم ژانويه فروريخت، اين فلز در پنجم ژانويه با نرخ 4هزار و 651 دلار مبادله شده بود، در حالي‌كه در روز ششم ماه جاري با 103 دلار كاهش با نرخ 4هزار و 548 دلار براي خريد قيمت خورد.

بر اين اساس سرب و روي نيز در ششم ماه با 4 و 21 دلار كاهش نسبت به روز قبل به قيمت يك هزار و 124 دلار و 50 سنت و يك هزار و 929 دلار خريداري شد.

اين گزارش حاكي است، توقف رشد قيمت‌ها و در واقع ركود آنها در حالي صورت گرفت كه قيمت نيكل و قلع در ششم ژانويه از توقف در رشد غافل ماندند.

بنابراين گزارش، فروش نقدي آلياژآلومينيوم در 6 ژانويه با نرخ يك‌هزار و 935 دلار انجام شد.براساس اين گزارش آلياژآلومينيوم در ششم ژانويه با مبلغ دوهزار و 267 دلار به‌فروش رسيد.

فروش نقدي مس و سرب نيز در ششم ژانويه با نرخ 4هزار و 550 دلار و يك هزار و 125 دلار صورت گرفت.

نيكل نيز در تاريخ ذكر شده با نرخ 14هزار و 250 دلار به‌فروش رسيد.

فروش نقدي قلع و روي نيز در ششم ژانويه هر يك با نرخ 6هزار و 700 دلار و يك هزار و 930 دلار انجام شد.

موجودي انبار بورس فلزات لندن در ششم ژانويه آلياژآلومينيوم 52هزار و 560 تن، آلومينيوم 648هزار و 650 تن، مس 97هزار و 675 تن، سرب 44هزار و 400 تن، نيكل 36هزار و 516 تن، قلع 17هزار و يكصد تن، روي 391هزار و 650 تن بود كه از اين مقدار 46هزار و 840 تن آلياژآلومينيوم، 608هزار و 225 تن آلومينيوم، 92هزار و 350 تن مس، 41هزار و 675 تن سرب، 35هزار و 742 تن نيكل، 16 هزار و 895 تن قلع و 288هزار و 300 تن روي مبادله شد.

------------------------------------------------------------------------------
البته من فكر ميكنم اين يك تصحيح در روند باشه .
مثل تصحيح قيمت طلا در بالاترين نقطه تاريخي در يك ماهه اخير .
البته يك نكته هم يادم نره بگم و اونم اينه كه شركتهاي ايراني چند سالي از دنيا عقب هستن .
اگر نظري دارين بگين ولي من مطمينم كه تا دو هفته نشده دوباره روند رشد قيمت از سر گرفته ميشه .
حداكثر تا اواخر ژانويه .

بالا