پلي اكريل حتما بخوانيد

شروع موضوع توسط مازيار رهبران ‏29 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. مازيار رهبران

مازيار رهبران New Member کاربر فعال

مي‌خواهم نظرتان را به يك سهم خوب جلب كنم. مي گويند يك سهم بد در يك صنعت خوب بهتر از سهمي خوب در يك صنعت بد است. اين گفته قسمتي درباره پلي اكريل صدق مي كند. اين سهم در صنعتي پر بازده است با شركتهاي زير مجموعه خوب و قيمت آن در كف مي باشد. در عين حال براي روزهاي آينده مي تواند سهامي پر ارزش باشد.

قيمت اين سهم بين 170 تا 180 و روند آن نزولي بوده است اما از 160 پايين تر نخواهد رفت و اگر شروع به رشد كند (كه حتما به دنبال سرگروه هاي صنعت خود خواهد رفت) رشدي انفجاري خواهد داشت.

البته نظر خود را هم بگوييد. شايد من اشتباه مي كنم.

یک شخص از این تشکر کرد.
  2. محمد زماني

محمد زماني New Member عضو تازه

گول اسم قشنگ يك شركت بورسي را نخوريد

بدون شرح :shock:

3. matin-taher

matin-taher New Member کاربر فعال عضو تازه

شغل:
    forex trader
    پلي

سلام اگر دنبال اسم قشنگ هستيد ؛؛؛تولي پرس با نماد شتولي؛؛؛
    بخريد هم اسمش قشنگ است هم نمادش هم روند افزايش قيمتش پس از افزايش سرمايه .البته اگر نشد سرمايه گذاري البرز را پس از باز شدن نماد هرگز از دست ندهيد.البته اين يكي اسم خوشگلي نداردولي چاره چيست ؟ بايد ساخت.

4. مازيار رهبران

اسم قشنگ

من پلي اكريل را نه به خاطر نام قشنگ آن بلكه با توجه به سود و ميزان سرمايه و شركتهاي زير مجموعه سهام خوبي مي دانم.
    براي ما سهامداران جزء كه هر سهامي گير نمي آيد بايد به فكر سهامهايي باشيم كه راحت مي توان خريد و قبل از روند رو به رشد آنها باشد.
    شپلي سهامي خواهد بود كه اگر منطق بر بورس حاكم باشد بايد رشد خود را در كوتاه مدت شروع كند. حجم خريد هاي اين سهام هم به تدريج در حال افزايش است.
    تقريبا مطمپن هستم كه اشتباه نمي كنم و مجمع اين سهام هم به زودي سود خود را تقسيم خواهد كرد. پي به اي سهام كمتر از 5 است (حدود 4) و در صنعت مواد شيميايي است.

روز همه خوش. عصر به خير و شب بخير

5. مازيار رهبران

حركت پلي اكريل

امروز حجم معاملات پلي اكريل بالا رفت و مثبت كمي خورد . نمي دانم اين آغاز راه است يا نه. اما اگر تحقيق كرديد و خوب بود الان موقع خريد است.

6. مازيار رهبران

صف خريد

امروز تا ظهر پلي اكريل با صف خريد مواجه بود. حجم معاملات اين سهم در حال بالا رفتن است. قيمت اين سهم عالي است. فكر كنم ممكن است همين دو سه روزه زمان شروع روند مثبت اين سهم باشد. درباره آن تحقيق كنيد. ممكن است فردا بسياري از ما در صف خريد آن قرار بگيريم. هنوز هم اين سهم در كف قيمت خود و در صنعتي خوب قرار دارد.

8)

یک شخص از این تشکر کرد.
  7. مازيار رهبران

سلام
    ديديد گفتم پلي اكريل سهام خوبي است. اگر بازار مثبت شود چه خواهد شد. بخريد .
    هنوز هم براي خريد مناسب است. تنها سهمي كه در اين روزها بدون افت در حال ترقي است اين سهم است. نه ببخشيد شيران هم هست اما گير نمي آيد.

یک شخص از این تشکر کرد.
  8. مازيار رهبران

هنوز هم پلي اكريل

زماني من درباره سهام شركت پلي اكريل نوشتم كه هيچ كس خريدار اين سهم نبود. جالب اينجاست از آنجايي كه استقبالي نسبت به اين سهم نديدم و هيچ كس درباره آن نظر مثبتي نداشت خودم هم كه آنرا خريدم با كمي سود آنرا تبديل به سهمي ديگر كردم در حالي كه دو ماه بعد از آن صف خريدي براي اين سهم تشكيل شد كه تا امروز هم ادامه دارد.

كسي هم فروشنده نيست. سود خوب سهم و افزايش سرمايه و شركتهاي زير مجموعه خوب از اين سهم سهمي ساخته كه با وجود تمام افتها دچار بحران نشده و بالا هم رفته است.

كاش تمام سهامم را در آن زمان پلياكريل كرده بودم و حالا ضرر نداده بودم و تازه سود هم كرده بودم. در حال حاضر هم قيمت سهم بالاي 200 تومان است.

اين هم براي اين بود كه يادي از شش ماه قبل بورس كرده باشم.
    رهبران

9. امین بورسی

امین بورسی New Member عضو تازه

شپلي تقريبآ به پايان اصلاح قيمتي رسيده است

سلام

شپلي
    تقريبآ به پايان اصلاح قيمتي اش رسيده و انشا الله از فردا يا نهايتآ از شنبه سير صعودي سهم آغاز مي شه و صف خريد برايش تشکيل خواهد شد.

یک شخص از این تشکر کرد.
  10. بورس باز جوان

بورس باز جوان New Member کاربر فعال

سهم360تومانی الان 150تومان
    مراقب سفته بازی باشید

11. پساپسا

پساپسا Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    کارمند
    این تایپک خیلی قدیمیه فک کنم دیگه خبری از مازیار نیست