پلوله ( گازلوله )

mohammad3906

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام بچه ها ...امدم یک سلامی بکنم و برم ....
باور کنید برای رو کم کنی نیومده بودم .
جان بچه پر رو های تاپیک اگر دورق گفته باشم
یادش بخیر تکشا را درست یک روز قبل از پروازش اینجا معرفی کردم
حالا اوارتارم تقریبا 60 درصد از کل سبدمه
تو برو ب تکنو تارت برس.
خیلی ادعا داری.وقتی حرهشا۲۵۰۰بود خروج اعلام کردی و بعد از باز شدن ۳۰۰۰تومان باز شد چند درصد بالاتر.
برو کشک تو بساز.
یک ماه دیگه خیلی چیزها مشخص میشه بچه جون

kian45

Active Member
کاربر فعال
سلام بچه ها ...امدم یک سلامی بکنم و برم ....
باور کنید برای رو کم کنی نیومده بودم .
جان بچه پر رو های تاپیک اگر دورق گفته باشم
یادش بخیر تکشا را درست یک روز قبل از پروازش اینجا معرفی کردم
حالا اوارتارم تقریبا 60 درصد از کل سبدمه
بنظرم اسمتو عوض کن بگذار وارن بافت ۲ همینطوری ادامه بدی ملت زودتر کشف می کنند شمارو. اصلا همه مریدت میشن. ادامه بده آقای نوستراداموس.اصلا فقط شما خوبی

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
تو برو ب تکنو تارت برس.
خیلی ادعا داری.وقتی حرهشا۲۵۰۰بود خروج اعلام کردی و بعد از باز شدن ۳۰۰۰تومان باز شد چند درصد بالاتر.
برو کشک تو بساز.
یک ماه دیگه خیلی چیزها مشخص میشه بچه جون
باشع من 1 ماه دیگه می یام دوباره یک سری بهتون می زنم ...امیدوارم که دق نکرده باشید ولی قیمت تکنو 400 تومن ورازی 260 تومن و زنجان 300 تومنی و وافری 200 تومنی امروز را با پلوله مقایسه می کنید

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
باشع من 1 ماه دیگه می یام دوباره یک سری بهتون می زنم ...امیدوارم که دق نکرده باشید ولی قیمت تکنو 400 تومن ورازی 260 تومن و زنجان 300 تومنی و وافری 200 تومنی امروز را با پلوله مقایسه می کنید
خودتو میزنی به خریت ؟!
اولا که تو هیچوقت به آرزوی خریدن سهم زیر 450 تومن نرسیدی و این آروزت بر باد رفت! سهم نزدیک 800 تومنه الان .
دوما که سهم در این مدت که بازار در حال رشد بود بسته مونده و دلیلش رو بقال سر کوچمون هم میدونه! وقتی سهم با این فنر جمع شده باز شد و از سود بازار در این مدت بسته بودن هم زد جلو بیا اینجا و برای همیشه خداحافظی کن!

Sal98

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی که سهم بالای ۱۲۰۰ باز شد ما مقداری از سهم را میفروشیم به شما البته نفروشیم بهتراست تا امسالی مثل شما نباید بیایند در این سهم چون این سهم انوقت بو گند *** به خودش میگیرد

asghar1346

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام عید قربان بر همه پلوله داران مبارک:p:D:D:D:p:p:p:D

امیدوارم که بیست و هفتم سهم حداقل برای یه نصفه روز هم که شده باز بشه و قیمت بخوره و مجددا بسته بشه

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
من زنگ زدم شرکت گفتن تا رای نیاید سهم باز نمیشود ممگن است چند ماه طول بکشد
این داستان ادامه دارد ........
ماشاالله کارهای اداری ما هم که ..........
احتمالا وقتی رای بیاید ما اعصا بدستیم
اووووف! :confused:

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
من زنگ زدم شرکت گفتن تا رای نیاید سهم باز نمیشود ممگن است چند ماه طول بکشد
این داستان ادامه دارد ........
ماشاالله کارهای اداری ما هم که ..........
احتمالا وقتی رای بیاید ما اعصا بدستیم
پس حالا حالا ها من بدو آهو بدو

meysam92

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#پلوله کارگزاران محترم عضو فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند؛ باتوجه به عدم رفع ابهام، تعلیق نماد معاملاتی پلوله حداکثر تا تاریخ 98/06/11 ادامه میابدمدیریت عملیات بازارهای خارج از بورس

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
این یادگاری اینجا باشه.برای کسانی که می خواهند ضرر هایشان جبران بشه .و البته رو کم کردن بعضی ها .در ضمن تکنو هم که ترکوند. جا نمونی دلاور
1566249750043.png

meysam92

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دو نفر تو کنفرانس وپترو در مورد پلوله سوال پرسیدن که در مورد رای و افزایش سرمایه پرسیدن. جفتشو گفته بعدا اطلاع رسانی می کنیم. کلا به تخمشون گرفتن.

Saeedmodi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این یادگاری اینجا باشه.برای کسانی که می خواهند ضرر هایشان جبران بشه .و البته رو کم کردن بعضی ها .در ضمن تکنو هم که ترکوند. جا نمونی دلاور
مشاهده پیوست 61499
اینکه صف فروش بود، روی چه حسابی زعفرون میخری، خب صبر کن پلوله باز بشه، شما هم سهامدار این شرکت بشید :D

بالا