پلوله ( گازلوله )

set

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام صبح بخیر
دوستان تا قبل مجمع اگر جواب رای بیاید مجمع لغو میشد
اگر مجمع لغو شود یعنی با اعتراض شرکت موافقت شده
بعد هم انشاالله پرواز سهم
توکل به خدا
ببینیم کام سهامداران شیرین میشود
این هم لغو مجمع

پیوست ها

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
احیانا فردا باز شود . فعلا با نصفش هستیم . نصفشو یک ماه پیش همین قیمتای امروز رد کردم . دامنه قیمت هم فکر میکنم محدود باشد . شایدم نامحدود
پلوله جا مانده بزرگ است در این شکی نیست ولی دیدم دوستان با لاستیک سازی ها مقایسه اش میکنند !
درسته پلوله در گروه لاستیک است ولی تایر سازی که نیست . محصولات پلوله زمینه تاسیساتی و صنعتی مورد مصرف دارد نه تایر اتوموبیل

کسینوس

Well-Known Member
کاربر فعال
چون از نوع ب هست ،یک حراج با محدودیت داره تا 10 درصد،بعدش دوباره رو اون قیمت مچ میتونه تا 10 درصد دیگه محدودیت داشته باشه.مثبت و منفی

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
تبریک بابت شفاف سازی که وزنۀ سنگین رو از پای پلوله باز کرد...
و صد البته لعنت و هزاران بار لعنت به اون قاضی نامردی که بی دلیل این وزنه سنگین رو پای سهم بست و خیلی ها رو متضرر کرد... شخصا حلالش نمیکنم...
به هر حال با این شفاف سازی مجدد بنیادی و سودآوری سهم بولد میشه، گزارشات زیرمجموعه های سهم هم که عالی است، در نتیجه این بار مقاومت 790 براحتی شکسته میشه،
بویژه که مدیران سهم هم برای دلجویی از سهامداران رنج دیده که تا امروز پای کار بودند مانع تراشی نمیکنند در نتیجه این سهم میتونه خیلی زود به جایگاه واقعی برسه...
مسلما تا قبل از 790 هر قیمتی بود فرصت خرید محسوب میشه.. علی الحساب هدف اولیه محدودۀ 1300 هست، که با توجه به عقب ماندگی شدید در سریع ترین زمان ممکن باید برسه...
سهم های بی بنیاد زیادی هستند که خیلی وقته قیمت های بالا رو صرفا با شایعه و اما و اگر درنوردیدند، سهم بنیادی مثل این که جای خود داره...
البته حتما طبق عرایض قبلی اهداف به مراتب بالاتری در انتظار سهم هست، اهدافی که شاید یک زمانی رویایی بنظر میرسید اما در این تورم و در این بازار که سهم های بی بنیاد 3تا5 هزارتومنی کم نیست، چنین محدودۀ هدفی برای پلوله در میان مدت شدنی تر از هر زمان دیگری است و کاملا در دسترس... اما علی الحساب برای جلوگیری از جو زدگی محدودۀ 1300 هدف اولیه محسوب میشه...
در ضمن بنده مدت زیادی هست که از سهم خارج شدم، اما حقایق سهم تغییری نکرده... اگر قسمت شد مجدد وارد میشم، اگر هم نشد مبارک شما که صبوری کردید...

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
خداروشکر که نتیجه ی صبر و تحملم رو داد
خیلی حرص خوردم
خیلی اعصابم خورد شد
بعضی وقتا قصد فروش پیدا میکردم و دستم به فروش نمیرفت
خیلی ناامید بودم از این سهم
ولی خداروشکر که بالاخره نتیجه گرفتم
ممنون از دوستانی که مشاوره میدادند و توصیه به سهامداری میکردند به خصوص جناب بارسلونا
و ممنون از دوستانی که اطلاعاتی را که به دست میاوردند در اختیار ما میگذاشتند مخصوصا کاربری set
سالم و تندرست باشید

set

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تبریک بابت شفاف سازی که وزنۀ سنگین رو از پای پلوله باز کرد...
و صد البته لعنت و هزاران بار لعنت به اون قاضی نامردی که بی دلیل این وزنه سنگین رو پای سهم بست و خیلی ها رو متضرر کرد... شخصا حلالش نمیکنم...
به هر حال با این شفاف سازی مجدد بنیادی و سودآوری سهم بولد میشه، گزارشات زیرمجموعه های سهم هم که عالی است، در نتیجه این بار مقاومت 790 براحتی شکسته میشه،
بویژه که مدیران سهم هم برای دلجویی از سهامداران رنج دیده که تا امروز پای کار بودند مانع تراشی نمیکنند در نتیجه این سهم میتونه خیلی زود به جایگاه واقعی برسه...
مسلما تا قبل از 790 هر قیمتی بود فرصت خرید محسوب میشه.. علی الحساب هدف اولیه محدودۀ 1300 هست، که با توجه به عقب ماندگی شدید در سریع ترین زمان ممکن باید برسه...
سهم های بی بنیاد زیادی هستند که خیلی وقته قیمت های بالا رو صرفا با شایعه و اما و اگر درنوردیدند، سهم بنیادی مثل این که جای خود داره...
البته حتما طبق عرایض قبلی اهداف به مراتب بالاتری در انتظار سهم هست، اهدافی که شاید یک زمانی رویایی بنظر میرسید اما در این تورم و در این بازار که سهم های بی بنیاد 3تا5 هزارتومنی کم نیست، چنین محدودۀ هدفی برای پلوله در میان مدت شدنی تر از هر زمان دیگری است و کاملا در دسترس... اما علی الحساب برای جلوگیری از جو زدگی محدودۀ 1300 هدف اولیه محسوب میشه...
در ضمن بنده مدت زیادی هست که از سهم خارج شدم، اما حقایق سهم تغییری نکرده... اگر قسمت شد مجدد وارد میشم، اگر هم نشد مبارک شما که صبوری کردید...
باسلام
از توضیحاتی که دادید تشکر میکنم
من شخصا فکر نمیکردم با این توضیحاتی که قبلا داده بودم شما از سهم خارج شده باشید .ای کاش شما هم همراه ما در سود سهیم بودید
در هر صورت هر شخصی نظر خود در هر سهمی را دارد و آرزو میکنم که در هر سهمی که سرمایه گذاری کرده اید پر سود باشید
و تشکر بابت تحلیل های که بدون قصد و غرض انجام دادید
سالم و تندرست باشید

SORB

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز مشخص شد تموم داستان اون شکستن و برگردوندن رای نهایی و اون جنگولک بازیا که چند ماه پیش تو پلوله راه انداختن یه بازی کثیف و پیچیده و از قبل طراحی شده بود شاید برای جمع کردن سهم..................... کلا تو همچین بازار کثیف و پیچیده ای داریم نفس میکشیم...........................

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرم باید فشار از طرف شستا برای راه اندازی و رشد زیر مجموعه ها رو بی تاثیر نبینیم.....

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
درود بر شما. هر هدفی بر مبنای تحلیلی باید باشه. مثلا جناب آزادی با تحلیل گفتند 1200. میشه تحلیل شما رو هم داشته باشید.
من تحلیلم بر پایه تکنیکاله...اگه در پستهای گذشته هم ببینید اونموقع که اون دوستمون منتظر 450 بود من گفتم بر پایه چارت من سهم با دیدن 500 حرکتش شروع میشه و دیگه پایینتر از اینو هیچوقت نمیبینه که همینطور هم شد.از گذاشتن چارتم در اینجا معذورم اما قول دادم تا رسیدن به این هدف و رخ دادن او سورپرایزی که چارتم از اهدافی غیرمنتظره داره هم بگم.
اخبار خود بخود همگام با چارت ظاهر میشن و اونو در همون شکل و سمت جلو میبرن

Sal98

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز بورس یک مقدار صبر میخواهد وباید مدیریت سرمایه هم داشته باشی یک مثال برایت بزنم
من سهم قچار را گرفتم به قیمت 300 تومان بک سال نیم گذشت قیمت هر سهم شد 112 تومان پول لازم هم نبودم نگاه داشتم تا الان که قیمتش هست 1500 تومان
انشالا هم پلوله به جایگاهش برمیگردد اگر پول لازم نداری صبرکن هرچند یک مقدار بالا خرید کردی اگر پول داری قیمت سهم در کف هست یک مقدار خرید کن
پر سود باشی
واقعا دم شما گرم هرچی تشکر کنم باز هم کم است من به حرف شما گوش کردم و در قیمت ۵۳۰ اضافه کردم و میانگین را کم کردم هر چند قبلا ۹۱۰ خرید کرده بودم ولی با خرید در ۵۳۰ میانگینم خیلی کم شد
هر چی تشکر کنم باز هم کم است چقدر دلداری دادی مارا گفتی صبر کنم درست مبشود واقعا شد
انشاالله در زندگیت خیر و خوشی ببینی و سالم و تندرست باشی
تشکر کنم از جناب بارسلونا با تحلیلی که میکردند

mohammad3906

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز فردا هم باید گزارش فراورده های قشم بیاد ببینیم مثل تو تای شرکت قبلی کولاک کرده یانه.
فراوردهای قشم امسال باید بترکونه چون خیلی خبر توش هست.

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
پلوله با صف خرید آماده بازگشایی ببینیم چه می کنه این پدیده 98

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
بازگشايي نماد معاملاتي (پلوله1) 98/2/24 10:50 کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شرکت توليدي گاز لوله (پلوله1) پس از افشاي اطلاعات با اهميت-گروه ب، از طريق انجام حراج ناپيوسته با محدوديت دامنه نوسان قيمت و با اعمال يك مرحله پيش گشايش 30 دقيقه اي، امروز سه‌شنبه مورخ 1398/02/24 آماده انجام معامله مي باشد. لازم به ذكر است در صورت كشف قيمت پس از انجام حراج ناپيوسته و حذف سفارشات باقيمانده، انجام معاملات در نماد مذكور به صورت حراج پيوسته در دامنه مجاز قيمتي امكان پذير است. همچنين در صورت عدم كشف قيمت، بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي مذكور پس از حذف سفارشات مجددا اطلاع رساني مي گردد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

بالا