پلوله ( گازلوله )

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
شاخص که داره از مقاومت عبور میکنه و اوضاع بازار انشاءالله تا آخر وقت بهتر میشه
این سهم هم میتونه امروز تا فردا بالای 600 تثبیت بشه. فعلا مجبوریم صبر کنیم

set

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام به همه سهام دارن پلوله که رنجهای زیادی را تحمل کردید.توی این بازار که همه سهام ها رشد کردند ولی پلوله افت هم داشته
اما مطلبی که مهم هست این است که چه بخواهید یا نخواهید این سهم راه خودش را خواهد رفت فقط یک کمی صبر میخواهد کم کم داره اماده میشود روند رشد را شروع کند و اولین تارگت هم با بالا و پایین رفتنها به 1200 تومان خواهد رسید .اگر میتوانید نوسان هم بگرید نوش جانتان اما ممکن هست از روند کلی جا بمانید بعضی از دوستان تارگتهای 3000 تومان میدهند که من فکر میکنم در مورد چنین تارگتهای زود هست صحبت شود و سعی کنیم خریداران را گمراه نکنیم الان چیزی که مهم هست همان 1200 تومان هست که انشاالله به این هدف اول خواهیم رسید کسانی که میتوانند میان مدتی فکر کنند حتما به این تارگت خواهیم رسید اگر عمری بود در قیمت 1200 این پست را بالا میاریم
هیچ توصیه ای هم به خرید و فروش نیست تصمیم کلی را خودتان که میدانم اهل فن هستید بگیرید

پر سود باشید و ارامشتان را حفظ کنید

پیوست ها

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
شاخص که داره از مقاومت عبور میکنه و اوضاع بازار انشاءالله تا آخر وقت بهتر میشه
این سهم هم میتونه امروز تا فردا بالای 600 تثبیت بشه. فعلا مجبوریم صبر کنیم
امروز میتونه یکبار دیکه بره به سمت هدف *** 600 تومن .

ُSaeid.D

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#شاراک

✅با همکاری شرکت پتروشیمی شازند و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برای اولین بار در کشور کاتالیست sac500 جهت تولید گرید لوله pe100 پلی اتیلن سنگین تولید و به بهره برداری صنعتی رسید.
@sahamyaab
لوله و اتصالات گاز گرید pe100 همون چیزی هست که واسه لوله گاز تایید میشه و نمونه pe80 بندرت و در شرایط خاص تایید میشه و معمولا شرکت گاز قبول نمیکنه.
اگر این خبر درست باشه و برای اولین بار ساخته شده باشه یعنی #پلوله تا الآن این ماده را وارد می‌کرده که از الآن دیگه نیازی به واردات نیست.
این یعنی مواد اولیه ارزانتر.
در حالی که قیمت محصول پایین که نمیاد هیچ...واسه سال جدید بالاتر هم میرود.
یعنی افزایش سود شرکت.
به این شرکت امیدوار باشید.
سود ساخته شده زیاد مهم نیست
مهم اینه که رشد سود زیادی داره و این چیزی هست که قیمت سهم را می‌بره بالا.
در مورد رای دادگاه هم من واقعا نگران نیستم
در شرایط فعلی کشور همه چیز بنفع تولید کننده هست نه بانک های که بنگاه داری میکنن.

Sal98

Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب حال بهم زن شده این پلوله شاخص هرروز مثبت این هرروز منفی
تفت به این سهم با این حقوقی بی همه کس

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب حال بهم زن شده این پلوله شاخص هرروز مثبت این هرروز منفی
تفت به این سهم با این حقوقی بی همه کس
واقعا هم زجری بالاتر از این نیست که 4 روز است شاخص 7 هزار واحد رشد داشته و مقاومت رد کرده ، این سهم داره با این وضعیت به استقبال سال جدید میره . به جای عیدی ، زهر ماری تحویل سهامداراش میده با این وضعیت و این حق ما نیست

mohammad3906

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا ننگ بر این پلوله و حقوقی ک یک دونه سهم خریده. فقط میخواهن حرص آدم در بیاورن. اما کور خوندن. ما که این همه ضرر کردیم. باز هم روش میمونیم و یک سهم هم به این حقوقی های کثیف و پست فطرت نخواهم فروخت.

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
مهمترین مشکل پلوله گویا همان احتمال حکم قضایی ورشکستگی باشد ، بنده فکر میکنم که قوه قضاییه با توجه به شرایط موجود اقتصادی ، کارگری و احتمال بوجود آمدن حواشی و... مخصوصاً با تغییر مسؤل قوه قضاییه ، احتمالا حکمی علیه پلوله صادر نخواهد شد.
لذا فکر میکنم سهم خوبی باشد ولی دودل هستم ، در مورد بنیاد سهم و تکنیکال آن آشنایی چندانی ندارم ولی در مورد پیشنهاد جناب بارسلونا ( فردی زحمت کش ، بی حاشیه و بی منت ) تا حدودی خیالم راحت است .
ولی مارگزیده ! از ریسمان سیاه سفید میترسد !! بهر حال نیاز به اطلاعات بیشتر برای تصمیم گیری دارم اگر هر کدام اعضای فروم میتواند راهنمایی ام کند ممنون میشوم.
روزتان خوش

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا ننگ بر این پلوله و حقوقی ک یک دونه سهم خریده. فقط میخواهن حرص آدم در بیاورن. اما کور خوندن. ما که این همه ضرر کردیم. باز هم روش میمونیم و یک سهم هم به این حقوقی های کثیف و پست فطرت نخواهم فروخت.
کاش خریده بود
1 دونه فروخته
نمک بر زخم سهامداری که باید تاوان این هرزه ها را بدهد
معنی و مفهوم این کار هیچی نیست جز فاحشگی مغزی و دهن کجی و توهین به جمع بزرگی از سهامداران و دست اندرکاران شرکت و ...

Sal98

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم سکارون امروز باز شد با 114 تومان زیان 30 درصد مثیت
بزنید دست قشنگه را به افتخار پلوله

meysam66

New Member
عضو تازه
درود بر شما. منم پیگیری می کنم اما چون پاسخ ها با جناب set یکی هست دیگه مطلبی رو منتقل نمیکنم.
فقط یک نکته: در مرحله اول باید ریاست قوه قضاییه دستور توقف رای قطعی صادر شده رو بدهد در مرحله بعد این دستور به کارشناسان واحد بررسی منتقل می شود. پس از بررسی کارشناسان و یا قاضی مربوطه در صورتیکه تشخیص بدهند رای صادره غلط است، رای به نفع پلوله بر میگردد. پس دو گام دارم: 1- دستور توقف توسط ریاست قوه- 2- ارجاع به کارشناسان

فقط سوالی که تو ذهن خودم هست، قطعا بانک برنده و دادگاه مدت زمان مشخص رو به پلوله میدهند تا بتونن دستور توقف رو بگیرند.
این مدت زمان رو متاسافنه آقای بابایی اعلام نمی کنند. اگر می دونستیم، اونوقت می فهمیدیم اخرش این رای کی به نفع یا به ضرر قطعی میشه.
امروز دوباره تماس گرفتم که بابت مدت زمانی که در اختیار دارن تا نسبت به توقف رای اقدام کنن بپرسم، گفتن اصلا زمان نداریم چون رای قطعی هستش. داریم از این مدت زمانی که هنوز بانک اقتصاد نوین برای مطالبه پولش اقدام نکرده سو استفاده می کنیم تا بتونیم جلو رای بگیریم. الان چون رای قطعی اومده شرکت کلا مدیر عامل و هیات مدیره ندارد. از طرفی از اداره تصفیه و هلدینگ وپترو، تحت فشار هستن تا نسبت به خروج از تحت اداره تصفیه اقدام کنن و مجمع تشکیل بدهند تا هیات مدیره مشخص بشود (اقداماتی هم انجام شده). چه بخان چه نخوان اخر بازیه. خوبیش اینکه وقتی از زیر نظر اداره تصفیه بیان بیرون ، افزایش سرمایه هم زودتر عملی میشه. من که خیلی خسته شدم و موندم. همگروهیش پسهند و پدرخش رو میبینیم آتیش میگیرم. یه چیز دیگه این که تا اخر فرردین اگر جلوی رای رو نگرین، نامه میدن روی کدال و وضعیت رو شفاف می کنن. همینم خودش خوبه.

۲Montazer

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
مهمترین مشکل پلوله گویا همان احتمال حکم قضایی ورشکستگی باشد ، بنده فکر میکنم که قوه قضاییه با توجه به شرایط موجود اقتصادی ، کارگری و احتمال بوجود آمدن حواشی و... مخصوصاً با تغییر مسؤل قوه قضاییه ، احتمالا حکمی علیه پلوله صادر نخواهد شد.
لذا فکر میکنم سهم خوبی باشد ولی دودل هستم ، در مورد بنیاد سهم و تکنیکال آن آشنایی چندانی ندارم ولی در مورد پیشنهاد جناب بارسلونا ( فردی زحمت کش ، بی حاشیه و بی منت ) تا حدودی خیالم راحت است .
ولی مارگزیده ! از ریسمان سیاه سفید میترسد !! بهر حال نیاز به اطلاعات بیشتر برای تصمیم گیری دارم اگر هر کدام اعضای فروم میتواند راهنمایی ام کند ممنون میشوم.
روزتان خوش
سلام.
البته معمولا در سیستم قضایی چندان حکم قطعی نداریم مگر اینکه یکبار اعتراض و... صورت گرفته باشد ، حالا حکم پلوله در چه مرحله ای است نمیدانم ولی منظورم این است که حکم نهایی چندان به ضرر پلوله نخواهد بود ولی اعتراض و پیگیری... زمان بر خواهد بود و اجرایی شدن احتمالی حکم هم با رعایت حق و حقوق کارکنان و عدم اختلال در روند کاری شرکت
خواهد بود. شاید تأخیر در اجرای حکم هم به همین خاطر باشد.
مواردی را که گفتم بعنوان یک فرد عادی خارج از بورس بوده و چندان اشرافی هم در امور بورس و ادامه روند شرکت و احیانا بحث ورشکستگی آن ندارم،چنانچه هر یک از عزیزان خبر و تحلیل کاملی دارد بفرمایند تا استفاده کنیم .
ممنون.
روزتان خوش

کسینوس

Well-Known Member
کاربر فعال
با شرایط فعلی،حالا حالا ها این شرکت از وضعیت غیر عادی بیرون نمیاید.(دائم باید یا منتظر حکم جدید یا اعتراض به حکم جدید باشیم)

پیشنهاد من این است:

یک زمانی وضعیت پلوله خوب نبود و حکم ورشکستگی هم گرفت.حالا الحمدالله پیرو گرفتن اون حکم وضعیتش بهتر شده است و شرکت به سود دهی رسیده است و حتی سود انباشته خوبی هم دارد.

حکم ورشکستگی هم توسط دادگاه ابطال شده است.(که البته اعتراض شده است)

به نظرم دیگه باید رفت و طلبکارها رو دید و با همشون سر یک مبلغی به توافق رسید و تمام!

تنها راه این است که همه از حالت سرگردانی نجات پیدا کنند.

البته خود طلبکارها علی الخصوص ونوین که حکم را گرفته است قطعا از طریق اجرای احکام اقدام خواهند کرد و منتظر جواب اعتراض نمی مانند.ولی مهم اینه که چقدر طلب نمایند ؟
اینجاست که بحث توافق پیش میاد و باید زودتر سر یک عدد خاص توافق کرد.

ونوین هم شاید دلش نخواهد که مدام منتظر رای و اعتراض به رای بماند.

ضمنا وپترو که سهامدار پلوله هست،سهامدار وساخت هم هست و وساخت هم سهامدار ونوین هست.پس توافق خوب قابل دستیابی هست.

شاخص 2600 واحد مثبت. نمفهمم این همه اصرار به رنج منفی زدن تو پلوله چیه. اردرهایی 200 هزار تویی تو فروش. بعد کیا هستن که میفروشن؟ چند خریدن؟ اگرم فرض کنیم که یه روزی به 1200 برسه. واقعا اینهمه عذابی که کشیدیم ارزششو نداره. از غذایی و ها و سیمانیها و قندیاا بگیرید که دوبله شدن به راحتی.

بالا