پلوله ( گازلوله )

eversi

Well-Known Member
کاربر فعال
تو که انقدر ادعا داری برو فعلا ب تکنوت برس که مثل خ ر گیر کردی توش.
سلام وعرض ادب
ایشون که توهین نکردن چرا شما بی جهت توهین میکنید با اینکه خودم امیدوارم به صعود وامروز خریدم وفردا هم میخرم

kian45

Active Member
کاربر فعال
تو فعلا برو ب تکنوت برس و خیلی رو سهام های دیگر اظهار نظر نکن.
خیلی دوست داری سهام زیر 460 بیاد
با سلام ایشون تحلیلش بی ربط نیست. چون دارند الگوی مثلث متقارن را در چارت سهم توصیف میکنند. هرچند به قاطعیت نمی توان عدد 460 را عنوان کرد بدلیل اینکه لگ E از این مثلث معمولا تا تراز 50 و 61 درصد موج D را اصلاح میکنه. اتفاقا این تحلیل برای کسانی که روحیه نوسانگیری دارند مفید هم هست.و به نظر نیت بدی نداره ایشون.اگر هم کسی نوسان نگیره حداکثر تا حدود 500 میاد و سپس با یک موج شتاب دار به سمت اهداف بالای خود حرکت خواهد کردد

Sal98

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان سلام من بین دو تا 3 تا سهم باید بررسی کنم ...
من گزارشات پلوله را نخوندم
از سهامدارای عزیز این نماد که اطلاعاتی در باره این سهم دارند خواهش می کنم از پتانسیلهای بالفعل و بالقوه این سهم اطلاع رسانی کند.تا سرمایه گزار جذب خرید پلوله بشود ؟
ایشان کار ش شده ترساندن سهام داران و ضرر رساندن به سهام دارن اگر تکنیکال بلدی پس چرا از ما میپریی در مورد پلوله برایت توضیح بدهیم بخری یا نخری
بعدش هم نمیدانم برای چی از کسی که به سهام داران توهین میکند طرفداری میکنید و خودش هم پست شما را لایک میکند ضمنا به نظر شما سهام داران را اسکول خواندن یعنی چی توهین نیست
اسکول خودت هستی وخاندانت که میایی و همه را اسکول میخوانی یک دفعه دیگه بخواهی توهین کنی هر چی لعنت هست بر پدر مادرت نثار میکنم که تا عمر داری یادت نرود

kian45

Active Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 45113
فردا متعادل منفی خواهد بود و فرصت فروش تا 490 -460 می ریزه
خیلی تکنیکال پذیره
حواستون به نمودارها باشه خوب نوسان می گیرید
سلام بنظرم قیمتی که پیش بینی کردید درست نباشه چون لگ E نباید از ابتدای موج قبل(D) پایینتر بره

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
در اینکه نوسانگیران که من به شخصه و با عرض پوزش از هرکسی که بهش بر میخوره ، وجودشون رو آفت هر سهمی میدونم در این سهم هم ورود و خروج زیادی میکنند و همانند اخلالگران اقتصادی در سطح کشور! در روند سهم اخلال ایجاد میکنند این اخلال برای مای سهامدار به صورت زمان تلف شده بروز میکنه اما در هدفمون تاثیری نمیگذاره.
اون دوستمون هدف و نقطه ورودش به سهمو چند بار گفته و نمودار و تحلیلش رو هم اینجا گذاشته ، با احترام به نظرش بنده میگم تحلیل و نمودارش اشتباهه ، چون من نمودار سهمو به این سادگی که ایشون طرح کرده نمیبینم ، مقاومت امروز در 618 تومن رو اتفاقا دیده بودم و برای همین هفته پیش گفتم سهم با دیدن 500 شروع میکنه اما انتظار پرواز نداشته باشید ولی گفتم کف سازیش تموم شده و دیگه 500 رو نمیبینه! منهم طبق الگوی نموداری خودم دارم این روندو دنبال میکنم ، حالا اگه حرف این رفیقمون شد یعنی تحلیل من از روند سهم اشتباه بود اما الان از الگوی خودم ( با عرض معذرت از ارائه عمومیش معذورم) دفاع میکنم.
حالا و در ادامه روندی که پیش بینی کردم هم میگم انتظار ندارم سهم در منفیش از 540 پایینتر بیاد.

mohammad3906

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ایشون تحلیلش بی ربط نیست. چون دارند الگوی مثلث متقارن را در چارت سهم توصیف میکنند. هرچند به قاطعیت نمی توان عدد 460 را عنوان کرد بدلیل اینکه لگ E از این مثلث معمولا تا تراز 50 و 61 درصد موج D را اصلاح میکنه. اتفاقا این تحلیل برای کسانی که روحیه نوسانگیری دارند مفید هم هست.و به نظر نیت بدی نداره ایشون.اگر هم کسی نوسان نگیره حداکثر تا حدود 500 میاد و سپس با یک موج شتاب دار به سمت اهداف بالای خود حرکت خواهد کردد
ان شاله کافی امروز بالای 620 تثبیت بیشه و دیگه خبری از شما و امثال شما نخواهد بود. چون وقتی سهم مثبت میشه خیلی ها مثل کش شلوار در میرن. امروز و فردا خیلی چیزها مشخص میشود.

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش تا %9 منفی ؟؟؟؟ چنین افرادی برای چی میان این سهم را میخرند که تا 9 منفی بفروشند؟ خب برادر من دیروز اخر وقت که شل کرد میفروختی. حیرت انگیز است
همین امروز برگرده تا چنان نقره داغ شوند که لحظه سال تحویل 9 روز دیگه فروش پلوله در ذهنشان باقی بماند و براشون یاداوری شود

سپهر کلهر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروش تا %9 منفی ؟؟؟؟ چنین افرادی برای چی میان این سهم را میخرند که تا 9 منفی بفروشند؟ خب برادر من دیروز اخر وقت که شل کرد میفروختی. حیرت انگیز است
همین امروز برگرده تا چنان نقره داغ شوند که لحظه سال تحویل 9 روز دیگه فروش پلوله در ذهنشان باقی بماند و براشون یاداوری شود
حسابی نقره داغ شدن از همین الان. یکربع اول بازار.

Sal98

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهم وقتی اوضاعش خراب شد که حجم 16 میلیونی خرید و فروش شد
وقتی حجم بالا میخوره بعدش هم یک مقدار منفی شود همه فروشند میشوند
سهم وقتی حجم کم میخورد و رشد میکرد انقدر بدبختی تو سهم نبود

مشاهده پیوست 45113
فردا متعادل منفی خواهد بود و فرصت فروش تا 490 -460 می ریزه
خیلی تکنیکال پذیره
حواستون به نمودارها باشه خوب نوسان می گیرید
هم میشه اینطوری نگاه کرد هم میشه با توجه به نسبت های فیبو الگوی هارمونیک زیبایی از نمودارش درآورد ...فیبوها الگوی کوسه را تائید میکنند با هدف 1000//دیروز هم به فیبوی 38% واکنش نشون داد ////ولی الگوی هارمونیک راه خودش رو میره ...بنظرم مثلث شما خیلی جواب نده برادر ///موفق باشید

Sal98

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تنها راه این هست که حقوقی از سهم حمایت کند و این سهم شناور را جمع کند وگرنه اوضاع همین هست
سهمی که در عرض دو روز ۱۸ میلیون حجم میخورد و نمیتواند قیمت را حفظ کند و ریزش میکند هیچ انتظاری برای بالا رفتن ندارد فقط،یک عده از سهم خوب نوسان میگیرند بس
این پلوله به سهم دارنی که انقدر پایش نشستند به امید سود فقط ضرر رسانده همه سهمها ۲ برابر شده این لعنتی از قیمت پارسالش پاینتر هم امده اگر بجای ساخت سود فکر کنم زیان ساخته بود الان قیمتش مثل بقیه سهمها ۲۰۰۰ تومان بود

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
تو فعلا برو ب تکنوت برس و خیلی رو سهام های دیگر اظهار نظر نکن.
خیلی دوست داری سهام زیر 460 بیاد
1552327764558.png

اســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکول.....
دیدی ان شد که بهت گفتم ....
امروز منفی خورد این سهم می ره زیر 490
بازم یک نوسان دیگه به نفع من

ُSaeid.D

Member
کاربر فعال
عضو تازه
منفی خوردن سهم در حال رشد چیز عادی هست...
قرار نیست همه سهم ها موقع رشد شارپی برن بالا...

اینقدر حرص الکی نخورید...
بزارید یه عده نوسان بگیرن...نوش جونشون
ما سهام داری میکنیم و ریسک نمی‌کنیم.
آرام باشید دوستان....عصبی نشید.
فک میکنم دیگه حرکت اصلی شروع شد.
هدف ۸۰۰ بزارید کنار و به اهداف بالای ۱۲۵۰ فکر کنید.
وسط راه اگه یک روز منفی خورد نترسید و عادی هست...
اینکه سهامدار خورد را بترسونن و اون وسط باز هم جمع کنند بعید نیست.
تا الان با سهم بودیم و روزهای سخت را گذراندیم.
نمیگذاریم دیگران توی لذتش بیشتر از ما سود ببرن .
هدف اول دیگه ۸۰۰ نیست
با این سود سازی ۱۲۵۰ هدف اول ما هست.
نزدیک ۱۲۰۰ که شد باز بررسی میکنیم برای اهداف بالاتر.
از کسی شنیدم که گفت بالای ۱۸۰۰ حساب کن.
بارسلونای عزیز تحلیلگر ویژه پلوله منتظرتحلیل بعد از ۱۲۰۰ هستیم.

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
تنها راه این هست که حقوقی از سهم حمایت کند و این سهم شناور را جمع کند وگرنه اوضاع همین هست
سهمی که در عرض دو روز ۱۸ میلیون حجم میخورد و نمیتواند قیمت را حفظ کند و ریزش میکند هیچ انتظاری برای بالا رفتن ندارد فقط،یک عده از سهم خوب نوسان میگیرند بس
این پلوله به سهم دارنی که انقدر پایش نشستند به امید سود فقط ضرر رسانده همه سهمها ۲ برابر شده این لعنتی از قیمت پارسالش پاینتر هم امده اگر بجای ساخت سود فکر کنم زیان ساخته بود الان قیمتش مثل بقیه سهمها ۲۰۰۰ تومان بود
موافقم
شوربختانه در بازار پایه سهام سود ساز جایگاهی ندارند . حتی در بازار اصلی هم و البته به میزان کمتر چنین موضوعی مشهود است
صرفنظر از اینکه پلوله 3 ماه است درگیر رای دادگاه و مسائل حاشیه ای است ولی اگر حتی رای دادگاه هم نبود فکر میکنم الان فوقش 20% بالاتر بود
منظورم این نیست که این سهم بالائی نداره . منظورم اینه که در بازار پایه نباید سراغ سهام سود ساز رفت .اینو که توش گیر کردیم فعلا . این هیچی ، ولی در بازار پایه سراغ سهام سود ساز نرید
نمونه زیاد است که سهام سود ساز و سود تقسیم کن در مجمع ، در این بازار پایه طرفدار ندارد . شما یا دیگر دوستان یک سهم سودساز در بازار پایه به من معرفی کنید که قیمتش مطابق با سودسازیش باشد
در این بازار eps منفی و از نوع پرملاتش طرفدار دارد

بزوس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
موافقم
شوربختانه در بازار پایه سهام سود ساز جایگاهی ندارند . حتی در بازار اصلی هم و البته به میزان کمتر چنین موضوعی مشهود است
صرفنظر از اینکه پلوله 3 ماه است درگیر رای دادگاه و مسائل حاشیه ای است ولی اگر حتی رای دادگاه هم نبود فکر میکنم الان فوقش 20% بالاتر بود
منظورم این نیست که این سهم بالائی نداره . منظورم اینه که در بازار پایه نباید سراغ سهام سود ساز رفت .اینو که توش گیر کردیم فعلا . این هیچی ، ولی در بازار پایه سراغ سهام سود ساز نرید
نمونه زیاد است که سهام سود ساز و سود تقسیم کن در مجمع ، در این بازار پایه طرفدار ندارد . شما یا دیگر دوستان یک سهم سودساز در بازار پایه به من معرفی کنید که قیمتش مطابق با سودسازیش باشد
در این بازار eps منفی و از نوع پرملاتش طرفدار دارد
به موقع اش خواهد دید که انگشت سهمهایی از پایه سودسازشون خیلی بهتر از همین بورسیها و فرابورسیها خواهد بود
وقتی میوه هاش رسید و به سودسازی سه رقمی رسید بعد از 10 برابر رشد قیمتی با قیمت چهار رقمی، سودآورش میکنیم و میفرستیمش به فرآبورس برای شما

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
به موقع اش خواهد دید که انگشت سهمهایی از پایه سودسازشون خیلی بهتر از همین بورسیها و فرابورسیها خواهد بود
وقتی میوه هاش رسید و به سودسازی سه رقمی رسید بعد از 10 برابر رشد قیمتی با قیمت چهار رقمی، سودآورش میکنیم و میفرستیمش به فرآبورس برای شما
شما حالت خوبه؟
یه جور جبهه گرفتی ... من خودم تو این سهم گیر کردم . 70% سبدم در حال حاضر بازار پایه است . چی میگی؟ فوری یه مطلبی که میخونید سرسری ازش میگذرید و در مقام جواب بر میایئد
سود ساز بودن را که خودم گفتم تعدادی هستند . مطلب را نگرفتی ؟ دارم میگم سهم های سود ساز در حال حاضر طرفدار ندارند و خوب معامله نمیشوند . الان افتاد؟
صبر کنید جوهر ورودتون به این تالار خشک بشه . گفته های قدیمی ترها را بدون ادعا بشنوید . کمی فکر کنید و بعد ...
فکر میکنی مطلبم سم پاشی بود . جواب سوالم را بده . سهم سود ساز از بازار پایه معرفی کن که قیمت مناسب باشد . سهمی که در اینده نامعلوم سود بسازه را نمیگم . سهمی که همین امسال سود ساخته و در eps نماد درج شده را میگم
در ضمن از این جمله های کلیشه ای به وقتش فلان میشه و حالا صبر کن ببین چی میشه 10 ساله در این تالار به حدی شندیم که دیگه حالت تهوع میگیرم وقتی بهش بر میخورم

آخرین ویرایش:
بالا