پلوله ( گازلوله )

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
صف خرید :D

یادی هم کنیم از اونایی که رو 450 همچنان منتظر نشستن ... :cool:
سلام و شب بخیر دوست عزیز اگر قدر با تجربه باشی باید بدانی که همیشه نوسان سازان و نوسان گیران 5-10 در صد پایین تر از قیمت برگشت سهم را اعلام می کنند و 5 تا 10 درصد هم تارگت می دن برای سقف و فروش و جلو تر عمل می کنند شما سعی کن استراتژی خودت رو داشته باشی . البته قصد جسارت نداشتم نظر خودم رو گفتم . پر سود باشید

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و شب بخیر دوست عزیز اگر قدر با تجربه باشی باید بدانی که همیشه نوسان سازان و نوسان گیران 5-10 در صد پایین تر از قیمت برگشت سهم را اعلام می کنند و 5 تا 10 درصد هم تارگت می دن برای سقف و فروش و جلو تر عمل می کنند شما سعی کن استراتژی خودت رو داشته باشی . البته قصد جسارت نداشتم نظر خودم رو گفتم . پر سود باشید
من منظور کلی شما رو از این پاسخ نگرفتم! الان شما میخوای اون افراد رو تبرئه یا نوجیه کنی بگی که منظورشون از 450 همون 500 بود !؟!! :rolleyes:

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
سهم گازلوله سهمی است که فروش لوله های پلی اتیلن که تحت لیسانس میباشد تولید وبا قیمتهای بالابفروش می رساند ضمن اینکه با شرکت آب وفاضلاب هم قرار داد دارد و........که این سهم هنوز درسبد سهامداران اضافه نگردیده که با اخبارهای خوب ومناقصه های جدید وافزایش نرخ محصولات به سبد سهامداران اضافه خواهد شد این سهم پلوله بالای 2000 تومان تازه خریدار پیدا میکنه ضمن اینکه این سهم روزی بین رنج قیمتی 4200 تومان تا 5000 تومان در نوسان بودکه بزودی تاریخ تکرار میگردد.

set

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام و صبح همگی بخیر
خیلی دور نیست که تمام کسانی که میفروشند چند روز دیگه پشیمان میشوند و مجبور هستند در قیمتهای بالاتر خرید کنند
صبر کنید و ببینید
سلام یادی کنیم از این پست که گفتیم مفت نفروشید

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
ماه هاست یه حقوقی یه دونه سهم از این شرکت نخریده !
نه به عنوان حمایت . حتی 10 هزار دانه ناقابل
این محدوده نیاز به توجه و حمایت دارد

mohammad3906

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 45113
فردا متعادل منفی خواهد بود و فرصت فروش تا 490 -460 می ریزه
خیلی تکنیکال پذیره
حواستون به نمودارها باشه خوب نوسان می گیرید
تو فعلا برو ب تکنوت برس و خیلی رو سهام های دیگر اظهار نظر نکن.
خیلی دوست داری سهام زیر 460 بیاد

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 45113
فردا متعادل منفی خواهد بود و فرصت فروش تا 490 -460 می ریزه
خیلی تکنیکال پذیره
حواستون به نمودارها باشه خوب نوسان می گیرید
عههههههههههههه
تو هنوز منتظر 450 هستی؟
بابا بیخیال این سهم شو
الان با پولی که میخواستی روی 450 پلوله بخری اگر رفته بودی پشکل خریده بودی سود کرده بودی

سپهر کلهر

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پلوله.jpg

دفعه قبل که به سطح مقاومت شماره 1 رسید قدرت لازم برای بالا رفتن را نداشت و اصلاح کرد .
به نظر من قدرت جمع کرده و احتمالا از سطح 1 عبور میکنه و رو سطح 2 گیر میکنه.
برای عبور از سطح 2 باید یکبار دیگه سطح 1 را ببینه.

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
باز چند باره دماغتون می ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوزه......؟مواظب باشید.
از من گفتن از شما هم اسکول بازی مثل همیشه .

بالا