پلوله ( گازلوله )

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر در اواخر موج c نزولی باشیم
نه عزیز
یک بالایی داریم میشه موج 4 اصلاحی از سی نزولی و بعد یک نزول درست حسابی که کف قبلی را بشکنه داریم زیر 500 می ره سهم حدود 450 یک مدت نوسان می زنه
تکشا و تکنو و حرهشاد
تکشا رنج مثبت اخر وقت را کیف کردید
تکشا 470 بود پلوله 630
راهنماییتون می کنم باز شما ها حرف گوش ندید.
دو تا سهم خوب سراغ دارم نمی دونم انها را انتخاب کنم یا پلوله

سوزوکی

Well-Known Member
کاربر فعال
نه عزیز
یک بالایی داریم میشه موج 4 اصلاحی از سی نزولی و بعد یک نزول درست حسابی که کف قبلی را بشکنه داریم زیر 500 می ره سهم حدود 450 یک مدت نوسان می زنه
تکشا و تکنو و حرهشاد
تکشا رنج مثبت اخر وقت را کیف کردید
تکشا 470 بود پلوله 630
راهنماییتون می کنم باز شما ها حرف گوش ندید.
دو تا سهم خوب سراغ دارم نمی دونم انها را انتخاب کنم یا پلوله
موج 4 رو که زد بالاش رو هم زد
همون روز که از صف فروش اومد تا صف خرید

MaJiD1397

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
موج 4 رو که زد بالاش رو هم زد
همون روز که از صف فروش اومد تا صف خرید
تنها مشکل موج 2 از C می باشد .
قبل از بسته شدن سهم رشد داشت اما چون تعداد کندل کمتر از سه تا می باشد نمی شود یک موج حساب کرد.
البته شاید من اشتباه تحلیل کردم.

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
دلیل افت سهم بعد از ساعت 11 : حرف و حدیث های پیرامون تغییر مکانیزم های معاملاتی بازار پایه

چراوچيه

Well-Known Member
کاربر فعال
پلوله سهم ارزشمندی است باافزایش نرخ محصولات باید هزار رابترکونه

Sal98

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام اقای بارسلونا
من ۳۰۰ هزار تا با قیمت ۹۱۰ دارم راهنمایی کنید بفروشم با ضرر یا نگه دارم پول هم برای میانگین کم کردن ندارم
خسته شدیم

tahlilgar111

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خدمت همه دوستان و عزیزان. سهامدار حقیقی که تازه وارد شده قیمت میانگینش 580 تومنه و و سهمو برای رسوندن به 800 دارن اماده میکنن. استارتشم به زودی خواهد خورد. در ضمن خبرهایی از شرکت درز کرده که سهم برای 1000 اماده بشه و بعد هم افزایش سرمایه . منتظر اعداد 1000 به بالا در قبل عید باشید.

meysam92

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام خدمت همه دوستان و عزیزان. سهامدار حقیقی که تازه وارد شده قیمت میانگینش 580 تومنه و و سهمو برای رسوندن به 800 دارن اماده میکنن. استارتشم به زودی خواهد خورد. در ضمن خبرهایی از شرکت درز کرده که سهم برای 1000 اماده بشه و بعد هم افزایش سرمایه . منتظر اعداد 1000 به بالا در قبل عید باشید.
دوست عزیز ممنون که باعث دلگرمی سهامداران می شوید.
فقط یک نکته: طی صحبت هایی که با جناب بابایی داشتم، تا زمانی که شرکت تحت نظر اداره ورشکستگی اداره می شود نه تو مجمع سود تقسیم میشه و نه افزایش سرمایه امکان پذیر. ابتدا باید رای نهایی دادگاه بیاد. شرکت از اداره ورشکستگی منتقل بشه به صاحبان اصلیش. بعدش میرسه به مرحله افزایش سرمایه.
به امید پلوله ی 3000 تومنی.
با سود 84 تومنی، قیمت 550 جوکی بیش نیست. تو گروه لاستیک میانگین پی بر ای گروه 14 هستش.

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
مجید سعادتی نیا
tahlilgar111@

.
7 دقیقه پیش
#پلوله دوستان عزیز رای برگشته و دارن شرایطشو اماده میکنن برا گذاشتن رو کدال. الان از بالا خبر رسید بهم . از فردا مثبت ده شروع میشه.

مجید سعادتی نیا
tahlilgar111@

.
3 دقیقه پیش
#پلوله اینم شماره تماس با واحد سهام وپترو برید بپرسید. رای برگشته و اثار مالی از رو سهم برداشته شده و شرکت سود سازیش بدون زیان انباشتس و حالا میخواد بالای 1000 ببرنش. وای خدایا شکرت. باور ندارید زنگ بزنید. ۸۸۹۹۳۶۷۳

بالا