پلوله ( گازلوله )

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز بهتر وقتی مطلبی رو از جایی میاوری نقل قول بزنی
:oops::oops:
دوست عزیز من نظر خودم رو گفتم
حالا به نظر شما نزدیک هست دلیل نداره از شما نقل قول کرده باشم
خودم با مشاهده ی روند معاملات و دیدن حجم به این نتیجه رسیدم
تحلیل تکنیکالی نکردی که بخوام ازت کپی و پیست کنم
موفق و موید باشی استاد

bahram677

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظرم صف نشه بهتره... نظر شما چیه دوستان؟ اگه همین حدود 600 حدود 5 میلیون حجم بخوره نوسانگیر تخلیه بشه بهتره

ONCE UPON A TIME

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بارسلونای عزیز حالا دیگه وقت هنر نمایی شماست با این کندل عظیم 20 درصدی و حجم عظیم بی سابقه در کل دوران سهم.

به ما بنما که در تکنیکال سهم چه چیزی نهفتست. البته در محاسباتت مثبت 10 فردا و پس فردا با حجم بسیار کم رو هم در نظر بگیر ;) انشا الله
بارسلونای عزیز، +10 اول رو داشته باش تا ببینیم فردا چی میشه ;)

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان ..
مقداری سهام صدرا از شرکت دزدان دریایی ایران تبدیل به پلوله شد...:D
فکرمی کنم کف پلوله همی 600تومانه و باید بره بالا ....دفعه قبل روی 740-750تومان رای دادگاه مشکل ساز شد...اما این دفعه فرق میکنه ؟!!!!!مخلصیم

Amir.1825

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام خدمت دوستان ..
مقداری سهام صدرا از شرکت دزدان دریایی ایران تبدیل به پلوله شد...:D
فکرمی کنم کف پلوله همی 600تومانه و باید بره بالا ....دفعه قبل روی 740-750تومان رای دادگاه مشکل ساز شد...اما این دفعه فرق میکنه ؟!!!!!مخلصیم
خوش اومدي برادر

mjkhayat

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
ایا میدانید علت باز نکردن پلوله بدون محدودیت (گروه الف) چی بوده
اگر بدون محدودیت باز میشد ممکن بود ۵۰ درصد منفی بخورد و خیلی ها با قیمت پایین میخریدند و کلی سود میکردند و سهام داران قبل از بسته شدن کلی ضرر میکردند
نکته این باز گشایی با محدودیت گروه (ب) فقط به این خاطر هست که شرکت با سازمان هماهنگ کردند و چند جلسه داشتند
چون برگشت رای به نفع شرکت که در اینده خیلی نزدیک خبرش میرسد و کام سهام داران را شیرین خواهد کرد .

این بازگشایی برای خیلیها غیر منتظره بود چون دوست داشتند از (اب گل آلود ماهی بگیرند ) و سهم را با قیمت پایین جمع کنند که سازمان با هماهنگی شرکت این اجازه را نداد ند
حیف که سهام داران خرد خیلی فشار اوردن به شرکت و سازمان که سهم راباز کنید وگرنه اگر کمی صبر میکردند سهم بالای ۱۵۰۰ باز میشد

من با بابایی صحبت میکردم میگفت نفر داشتیم هر روز زنگ میزده چرا نماد را باز نمیکنید بعد بابایی پرسیده چقدر سهم داری گفته ۲۰۰ دانه سهم
در ایند خیلی نزدیک خبرهای خوبی از شرکت میشنوید
در کل دوستان این نظر شخصی هست با تحقیق خودتان خرید و فروش انجام دهید
باتشکر از همگی ....
البته من از افراد تلفن زن نبودم ولي شانس اوردم كه باز شد چون در معذوريت بودم و مجبور بودم نصف سهاممم را با ضرر 614 بفروشم. اميدوارم مابقيش جبران كنه.

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
پلوله دقیقا بازی مثل شکربن داره من زمانی سهامدار این سه سهم بودم کربن پلوله و پترو با قیمت های 4000 تومانی مطمئن باشید پلوله از خواب بیدار شده و با سرعت خودشو به کربن می رسونه البته در راه باید چند با دنده معکوس بزنه و نفس تازه کنه که می سپاریم به اهلش اگه جرات دارند نوسان بگیرند دوباره سوار شوند ما اینهمه جیگر نداریم. از ترس جاماندن در ایستگاه.

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
نمیتونه گویا ۶۵۰رو رد کنه
تونستن و نتونستن یه طرف . انتظار منفی برای امروز دور از ذهن بود
متاسفانه با شرایط خاصی که برای سهم ایجاد شده و هنوز در هاله ابهام است ، وقتی شل میکنه فشار فروش همراه با هیجان و استرس هم بالا میره

Golijoon

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله دقیقا.خوب داشت می‌رفت منتظر۶۷۰بودم ولی الان شده۶۱۰
امیدی هست به این سهم‌‌‌..؟!

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
تونستن و نتونستن یه طرف . انتظار منفی برای امروز دور از ذهن بود
متاسفانه با شرایط خاصی که برای سهم ایجاد شده و هنوز در هاله ابهام است ، وقتی شل میکنه فشار فروش همراه با هیجان و استرس هم بالا میره
عجیبه این حرفتون! با تعطیلات پیش رو اتفاقا امروز منفی بیشتر و پر هیجانتری برای اکثر سهامها پیش بینی میشد!

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
عجیبه این حرفتون! با تعطیلات پیش رو اتفاقا امروز منفی بیشتر و پر هیجانتری برای اکثر سهامها پیش بینی میشد!
یکم به چیزی که گفتید بیشتر فکر کنید ببینید کدوم عجیب است . تعطیلی باید سهم را منفی کند ؟!!!!! یه چیزی از تعطیلی شنیدیم و شنیدید ولی نه اینکه همه را به این موضوع مرتبط بدانیم
مابقی بازار و اونائی که نه تنها منفی نیست بلکه رنج مثبت هم میکشند چی؟ اونا مربوط به بورس بورکینافاسو و جزائر فائو است یا بورس همین خراب شده ؟
دلایلی در بورس ایران مطرح است که با هیچ کدام از الفبای معادلات بورسی و غیر بورسی جور در نمیاد
بخاطر تعطیلی سهم میفروشند که پولش بیاد تو حسابشون که چی بشه ؟ بورس 2 روز تعطیل باشه یا 3 روز فرقش چیه ؟

Golijoon

Member
کاربر فعال
عضو تازه
منتظر نشونه ای از صعود سهم و بازگشت به قیمت قبل بسته شدن...
الان۲۰درصد تو ضررم

نانا

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
رو 610 فروشنده هاش کمه ...امروز خیلی از نوسانگیرا شناسایی سود کردن ..منفی دور از ذهن نبود ....یکم رفع خستگی و دوباره صعود

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
یکم به چیزی که گفتید بیشتر فکر کنید ببینید کدوم عجیب است . تعطیلی باید سهم را منفی کند ؟!!!!! یه چیزی از تعطیلی شنیدیم و شنیدید ولی نه اینکه همه را به این موضوع مرتبط بدانیم
مابقی بازار و اونائی که نه تنها منفی نیست بلکه رنج مثبت هم میکشند چی؟ اونا مربوط به بورس بورکینافاسو و جزائر فائو است یا بورس همین خراب شده ؟
دلایلی در بورس ایران مطرح است که با هیچ کدام از الفبای معادلات بورسی و غیر بورسی جور در نمیاد
بخاطر تعطیلی سهم میفروشند که پولش بیاد تو حسابشون که چی بشه ؟ بورس 2 روز تعطیل باشه یا 3 روز فرقش چیه ؟
واسه من و شما فرق نداره ، واسه اونهایی که نوسان قلبشون رو نمیتونن کنترل کنند و فکر میکنن ممکنه تو چند روز تعطیلی از آسمون شهابسنگ بخوره رو سر سهمشون نمیتونن از تعطیلاتشون بدون بدون اینکه پول تو حسابشون باشه و ببیننش لذتی ببرن! من دارم از سهامدارای ایرانی صحبت میکنم نه ! متوجهید که ؟!

بالا