پلوله ( گازلوله )

Ziaghari

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوهفته پیش عرض کردم خیلی دوستان نفهمیدند چی میگم. یا ورشکستگی تایید میشه. یا نمیشه. اگر شد که هیچ اگر نشد با تحمیل این هزینه مالی شرکت مجددا ورشکسته میشه. دوستان رکب نخورید باید ورشکستگی تایید بشه. پس سهامتون رو حفظ کنید و بس

b4city

Well-Known Member
کاربر فعال
دوهفته پیش عرض کردم خیلی دوستان نفهمیدند چی میگم. یا ورشکستگی تایید میشه. یا نمیشه. اگر شد که هیچ اگر نشد با تحمیل این هزینه مالی شرکت مجددا ورشکسته میشه. دوستان رکب نخورید باید ورشکستگی تایید بشه. پس سهامتون رو حفظ کنید و بس
فعلا که حفظ اجباری است و رفته تو پاچمون و بسته تا ناکجا آبادی مبهم و نامعلوم از زمان . دیگه چه جوری باید حفظش کرد ؟
بیشتر از حفظ و نا حفظ ، باید به فکر بلوک شدن پولمون باشیم و بدبختی حاصل از این موضوع که گریبانمون را گرفته

دوستان لطفا گزارش كارشناسان دادگستري كه در كدال قرارگرفته را مطالعه فرماييد
ميزان بدهي به بانك اقتصاد نوين بسيار كمتر از مقداري است كه مديران مالي شركت اعلام نموده اند
به همين دليل دادگاه ميزان بدهي را كمتر ازتوان مالي شركت اعلام نموده
بعد از مطالعه كدال علت خريد 43 ميليون سهم در سه روز آخر مشخص ميشود
خريداران با اشراف كامل به راي سهم راخريده اند
در مجمع قبل يكي از عوامل شركت گفت ما كار كنيم سود را سهامدار ببره

ONCE UPON A TIME

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان لطفا گزارش كارشناسان دادگستري كه در كدال قرارگرفته را مطالعه فرماييد
ميزان بدهي به بانك اقتصاد نوين بسيار كمتر از مقداري است كه مديران مالي شركت اعلام نموده اند
به همين دليل دادگاه ميزان بدهي را كمتر ازتوان مالي شركت اعلام نموده
بعد از مطالعه كدال علت خريد 43 ميليون سهم در سه روز آخر مشخص ميشود
خريداران با اشراف كامل به راي سهم راخريده اند
در مجمع قبل يكي از عوامل شركت گفت ما كار كنيم سود را سهامدار ببره
سلام
چیزی تو کدال نیست که برادر ؟!
لطفا فایل پیوست را در اینجا هم بگذارید

کسینوس

Well-Known Member
کاربر فعال
اشتباه نکنید ! من فهمیدم شما چی میگید ولی بعیده حتی با تحمیل هزینه مالی بالا،دوباره ورشکسته باشه ،چون ارزش داراییهاش خیلی بالا رفته(قیمت ارز نسبت به سال 92 تقریبا 3 برابر شده) و در این 5 سال حدودا 40 میلیارد تومان هم سود انباشته گذاشته کنار.پس بعیده که مقدار بدهیها(در صورت اجرای حکم آخر )از داراییها بیشتر باشه.البته به قول شما ممکنه خیلیها این بحث من و شما رو متوجه نشوند(از لحاظ فنی و حقوقی) ولی گفتم تا شما روش فکر کنید.

آخرین ویرایش:

set

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام گزارش 10/26 را متاسفانه از كدال حذف كردند
گزارش كارشناسان رسمي دادگستري در 21 صفحه را صبح در كدال دانلود كردم .
فکر کنم حالت خوب نیست امروز ۲۳ /۱۰ هست نه ۲۶ /۱۰

اگر دانلود کردی بفرست اینجا تا همه ببینند

Trytoknow

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان سلام، من چندین بار اسناد را مطالعه کردم . به نظرم حکم برنخواهد گشت و جای هیچ گونه نگرانی نیست. شرکت با پرداخت بدهی اش به بانک اقتصاد نوین به عرصه فعالیت عادی برخواهد گشت. با لحاظ موارد قانونی به نظر می رسه این بدهی حداکثر بین 10 تا 20 میلیارد باشه. چون وام بانک اقتصاد نوین 14.5 میلیارد بوده که سالی حدود 2.8 میلیارد در شرایط عادی بهره داشت. با لحاظ نمودن شرایط ارفاقی احتمالی حدس من اعداد فوق خواهد بود و به زودی سهم با دارا بودن تمام فاکتورهای یک شرکت سرپا با قدرت تمام به فعالیت ادامه خواهد داد.

mazaher64

Well-Known Member
کاربر فعال
اشتباه نکنید ! من فهمیدم شما چی میگید ولی بعیده حتی با تحمیل هزینه مالی بالا،دوباره ورشکسته باشه ،چون ارزش داراییهاش خیلی بالا رفته(قیمت ارز نسبت به سال 92 تقریبا 3 برابر شده) و در این 5 سال حدودا 40 میلیارد تومان هم سود انباشته گذاشته کنار.پس بعیده که مقدار بدهیها(در صورت اجرای حکم آخر )از داراییها بیشتر باشه.البته به قول شما ممکنه خیلیها این بحث من و شما رو متوجه نشوند(از لحاظ فنی و حقوقی) ولی گفتم تا شما روش فکر کنید.
میشه ورشکستگی روتعریف کنید؟

بالا