پلوله ( گازلوله )

جان مورفی

Well-Known Member
نارنجی سابق
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=4rsrv0m2b2Ky1V9yz1M7pQ%3d%3dدوستان نظر خودشان را در مورد این سهم بیان کنند
من مقداری دیروز و امروز در 530و 531 ریال خریدم
هیچ اطلاع رانتی از درون شرکت ندارم
توصیه ای هم به خرید کسی نمیکنم مسئولیتش با خودتان
ریسک سهم بسیار بالاست شرکت مشمول ماده 141 میباشد ممکنه بطور کلی از بورس خارج شود و سرمایه به ناکجا اباد برود
دوستان در بحث مشارکت کنند بنده از اون افرادی نیستم که روی هیچ سهمی تعصب داشته باشم هر جور نظر منفی و مثبت پذیرا هستم
من سعی میکنم با توجه به گزارشات شرکت اون را بررسی کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aravil

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط معجزه ميتواند اين سهم و ساير سهمهاي زير مجموعه وبترو رو بلند كنه!

وحید رضا

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
http://www.farabourse.net/showthread.php?t=3562

با توجه به تشکیل الگوی Triple button از نظر تکنیکی هم در نقطه ی مناسبی جهت خرید قرار داره و در صورت عبور از 57 تومان تا 66 و سپس 75 تومان میتومه رشد کنه.

ولی به دوستان تازه وارد توصیه نمیشه و همینطور بیش از 10% سبد به این سهم اختصاص پیدا نکنه!

راكفلرآتي

New Member
کاربر فعال
سلام
با توجه به حجم معاملات بالا در نقطه ی مناسبی جهت خرید قرار دارد وبا عبوراز 59 تا 76 قابل صعود ميباشد.
ولی به دوستان تازه وارد توصیه نمیشه و همینطور بیش از 10% سبد به این سهم اختصاص پیدا نکنه!
باي باي

سود كاو

Active Member
کاربر فعال
سلام
با توجه به حجم معاملات بالا در نقطه ی مناسبی جهت خرید قرار دارد وبا عبوراز 59 تا 76 قابل صعود ميباشد.
باي باي
فکر میکنم صدرای جدیدی در حال متولد شدن باشه @};-:-?

mohammadva

Well-Known Member
کاربر فعال

آخر وقت امروز بد كار كردند و تمامي صف خريدها عرضه شد
فكر كنم بدليل خروج شركت هامون بوده باشد .

kouresh

Well-Known Member
کاربر فعال
در خصوص کاهش زیان گازلوله و افزایش صادرات من هنوز اطلاعاتی به دست نیاوردم ولی اگر چنین باشد... باید شاهد انفجاری در سهم باشیم .../هامون کیش چند روزه در حال فروشه اگر قرار به اتفاقی در سهم باشد باید سه شنبه بازار حجم بالای را با میانگین مثبت بردارد .... امیدوارم هر کس امروز خریده به سود خوبی برسه .../پاینده باشید

saeed2153

مسدود شده
مسدود شده
اگر این تاپیک درست نشده بود و وحید رضای عزیز هم دندون رو جیگرش میگذاشت امروز این شکلی نمی شد ولی سهمی هست که 10 درصد را شیرین تا اخر سال می ده

kouresh

Well-Known Member
کاربر فعال
ده درصد که لطفی نداره حداقل بالای 20٪ به ریسکش می ارزه کمتر جا نداره

kouresh

Well-Known Member
کاربر فعال
به احتمال زیاد تا پایان معاملات نماد سهم با صف خرید بسته خواهد شد.../

اديب

New Member
کاربر فعال
گاز لوله دراين قيمت ها فقط سيگنال خريد مي دهد بد بينانه ترين حالت افت تا 48 تومان هست /

راكفلرآتي

New Member
کاربر فعال
سلام
کاهش زیان گازلوله حتمي است و افزایش صادرات به كشورهاي عراق و ارمنستان يكسال بيشتر است كه در حال انجام ميباشد باید شاهد انفجاری در سهم باشیم ---هامون کیش چند روزه در حال فروشه اگر قرار يك اتفاقی در سهم بيفته اول باید هامون بفروشه بعدا ميگم امیدوارم هر کس امروز خریده به سود خوبی برسه سهم هامون از پلوله بيش از 3ميليون سهم بيشتر نيست. پلوله صدراي دومه
باي باي

شکارچی بازار

Well-Known Member
کاربر فعال
گازلوله رو تا وقتی سهامدار عمده جلوی رشدش رو میگیره باید قیدش رو زد هر چی صف میشه عرضه میکنه نمیخواد بره بالا

kouresh

Well-Known Member
کاربر فعال
گازلوله رو تا وقتی سهامدار عمده جلوی رشدش رو میگیره باید قیدش رو زد هر چی صف میشه عرضه میکنه نمیخواد بره بالا
اتفاقا الان وقت خرید و جمع آوری سهمه ... هامون پول لازمه مجبوره بفروشه و گرنه این قیمت قیمت فروش نیست از سر ناچاریه وضعیت تا عید همینطوره با نوسانات اندک ...

شکارچی بازار

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقا الان وقت خرید و جمع آوری سهمه ... هامون پول لازمه مجبوره بفروشه و گرنه این قیمت قیمت فروش نیست از سر ناچاریه وضعیت تا عید همینطوره با نوسانات اندک ...
دیگه سهم 50 تومان با این حجم معامله چیه که برای پول لازمی بفروشه
هامون کیش دو تا دیگه از سهمهای سبدش رو میتونه راحتتر و با نقدینگی بیشتر بفروشه اگه پول لازم بود اونارو میفروخت
با فرض درست بودن حرف شما هم پس اگه پول لازم باشه تا وقتی 18 میلیون سهم داره نباید خریدش چون اون پول لازمه و به هر قیمتی فروشنده.

بالا