پدرخش ( درخشان تهران )

drilling

Well-Known Member
کاربر فعال
تارگت سهم خيلى بالاتر از اين حرفاست
عددى نميگم تا رو تابلو ببينيد ...
جناب اسکای من درود
من علی الحساب تا عید گفتم...فعلا قدم به قدم میریم...با اومدن هر گزارشی تارگت ها هم بالاتر میره...تارگت این سهم با توجه به سود 170 تا 210 تومنی امسال و 350 تا 450 تومنی سال 98 و همچنین پتانسیل افزایش سرمایه بین تا 4000 تا 5000 تومن میتونه باشه

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
نتیجه برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی.
............
به دلیل افزایش فروش در بازارهای صادراتی و داخلی ناشی از افزیش تقاضا و به طبع آن موجب افزایش سودآوری شرکت گردیده است لذا فعالان سرمایه به دلیل موارد ذکر شده،اقبال برای خرید سهام شرکت داشته اند، و این رویکرد سبب افزایش تقاضا و افزیش قیم سهام شده است.

parsin

Well-Known Member
کاربر فعال
نتیجه برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی.
............
به دلیل افزایش فروش در بازارهای صادراتی و داخلی ناشی از افزیش تقاضا و به طبع آن موجب افزایش سودآوری شرکت گردیده است لذا فعالان سرمایه به دلیل موارد ذکر شده،اقبال برای خرید سهام شرکت داشته اند، و این رویکرد سبب افزایش تقاضا و افزیش قیم سهام شده است.
...................
گزارش اسفند شرکت هم عالی خواهد بود .
سهم بیشتری از فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی نصیب شرکت شده است.
روند رو به رشد و سودآوری شرکت و کسب بیشتری از سهم فروش بازار محصولات در داخل و خارج.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاچندوقت پیش محصولات مشابه شرکت راهمه واردمی کردندولی دیگه بخاطر افزایش نرخ هادیگه نمی صرفه وهمه تولیدکننده های داخلی به محصولات درخشان تهران روآورده اند...........
حتی شرکت دراین مدت تونسته مشتریان زیادی درداخل وخارج کشورپیداکنن چون قیمت محصولات درخشان تهران خیلی مفته ....به همین خاطر هرسه ماه کی میگذره شرکت میتونه 2 برابر 3ماه قبلی اش سودسازی کنه .............................................................................................................................

همانطوریکه درقیمت 1000تومان این مطلب رازدم ............بازهم شرکت به گفته های گذشته اش شدیدا" تاکیدکرده است

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا پدرخش نگین درخشان بورسه هر چی عرضه شد نه نگفتن از شنبه جای فروشنده ها خالیه ...
بعداز رشدسهم ازقیمت 1000تومان به 1900تومان درکمترین زمان کمی سیوسود بهتراست .................پول خودت رابرداشت کنی وکمی سودت رانگه داری بهتر است
بنده امروز 22 اسفند فعلا"سیوسودکردم تابعد ببینم چگونه سهم حرکت میکنه ...............................

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گردونه این سهم با تعدادکم سهامش دردست خانواده حقیقی قرار گرفته ودست به دست شدنش در دست حقیقی ها پدرخش رو به رتبه های بالاتری خواهد رسوند علیرغم عرضه سنگین امروز پس از بازگشائی پدرخش با پایانی مثبت وقابل قبولی کارشو به اتمام رسوند به شخصه معتقدم نگهداری سهم فعلا گزینه بدی نیست سهم براحتی جای رشد داره ...

drilling

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز عرضه حقیقی کمی نسبت خریدار به فروشنده رو به سمت فروشنده سنگین کرد
اما این عرضه فقط بخاطر تسویه اعتبار بود طبق اطلاعی که بنده دارم و شنبه سهم فروشنده قدری تو درصدی ها نداره و سهم معاملات عادی خواهد داشت
سهم هنوزم داره با پ بر ای 8 معامله میشه با توجه به سود 200 تا 220 تومنی امسال...

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنبه خریدارش بیش از فروشنده است امروز تا می تونست خالی شد وگروه جدیدی سوار شدن حتی اگه عادی هم معامله بشه جایگاه وارزشش رو حفظ میکنه..

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
در اغلب سهم ها که افزایش قیمت پیدا میکنند مدیرانشان در پاسخگوئی وشفاف سازی عاجزند واظهار میدارن دلیل افزایش قیمت را نمیدانند افرین بر مدیران وپرسنل وکارمندان پدرخش که شجاعانه غیرت وزحماتشون رو دلیل ارزشمند بودن سهمشون میدانند افرین بر ایشان وغیرتشان...
Screenshot_2019-03-14-00-18-38-1.png

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
همونطوری که در همین تاپیک گفتم پدرخش یکضرب به تارگت اولیه ۱۸۰۰ رسید و خیلی طبیعی هست که یه عده با سود ۵۰ درصدی نمیتونن در پوست خود بگنجن و بالطبع فروشنده میشن که نوش جونشون ...!
و اما با کمی جابجایی و نوسان در همین حوالی میریم برای تارگت دوم که ۳ هزار تومان است ...!
یادتون باشه این سهم هنوز داره با پی ای زیر ۴ برای سود سال آینده معامله میشه و تحولات و برنامه های بسیار خوبی برای پدرخش انجام شده که سهامداران بیشترین سود ممکن را خواهند برد ...!

shabi10

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
همونطوری که در همین تاپیک گفتم پدرخش یکضرب به تارگت اولیه ۱۸۰۰ رسید و خیلی طبیعی هست که یه عده با سود ۵۰ درصدی نمیتونن در پوست خود بگنجن و بالطبع فروشنده میشن که نوش جونشون ...!
و اما با کمی جابجایی و نوسان در همین حوالی میریم برای تارگت دوم که ۳ هزار تومان است ...!
یادتون باشه این سهم هنوز داره با پی ای زیر ۴ برای سود سال آینده معامله میشه و تحولات و برنامه های بسیار خوبی برای پدرخش انجام شده که سهامداران بیشترین سود ممکن را خواهند برد ...!
بنظر چهارشنبه خیلی ها پیاده شدن وخیلی هاخریدن از فردا دوباره روند سهم ادامه خواهد داشت بی شک این چند روز باقیمانده ازسال وروز کاری اخرین فرصت های ورود خواهد بود پر سود باشید...

بالا