پخش ( پخش البرز )

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهم ظرف یکسال میدونه خوشبختتون کنه و بهترین خاطره بورسیتون رو رقم بزنه
وقت بگزارید بررسیش کنید

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی خوب شناور سهم را این مدت جمع کردند....به نظرم بزنند زیر سهم در صف خرید قفل خواهد شد و براحتی اجازه ورود نخواهد داد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
گويا حوصله خريدار هم سر رفت زير 230 تومان نميتواند تعداد بردارد..........................هر لحظه احتمال دارد صف خريد ميليوني بشود ....اهرم سود سازي اين شركت خيلي بالاست.......پتانسيلهاي بالقوه ايي دارد اين سهم كه اگر بالفعل شود قيمت سهم توانايي رشد 100 درصدي دارد

آخرین ویرایش:

مدلا1

Well-Known Member
کاربر فعال
گويا حوصله خريدار هم سر رفت زير 230 تومان نميتواند تعداد بردارد..........................هر لحظه احتمال دارد صف خريد ميليوني بشود ....اهرم سود سازي اين شركت خيلي بالاست.......پتانسيلهاي بالقوه ايي دارد اين سهم كه اگر بالفعل شود قيمت سهم توانايي رشد 100 درصدي دارد
درود
230 تا 240 خرید شد

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
رشد صددرصدی؟
واقعا اگه بخواد صددرصد رش کنه من خارج میشم
حداقل با گرفتن مطالبات باید ارزش مارکتش نصف مبلغ فروشش بشه یعنی چهارصد درصد رشد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
تو اين بازار خونين صف خريد سهم حرفها براي گفتن دارد .....................................يك سهم بايد در صف خريد قفل شود و فرصت ورود به كسي را ندهد

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از دوستان در یک گروه تلگرامی راجع به پخش نظر خواسته بود ، سهم از نظر مقایسه مقدار فروش و ارزش سهم قیمت مناسبی داره ، منتها حقوقی های سهم اجازه رشد به این سهم را نمی دهند ، من اگر باشم وقتم را روی این سهم با این حجم معاملات پائین و حقوقی های مریض صرف نمیکنم

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه با 41000 فروش حقوقی و رنج منفی زدن سهم میره تو کما و سرمایه های بزرگ هم داخل سهم نمیان ،قضاوت با شما

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
منفی امروز پخش و تثبیت زیر 220 تومن ، حد ضرر خیلی ها را فعال میکنه و میتونه سهم رو پرت کنه زیر 200 تومن و تا 170 تومن هم اصلاح داشته باشه

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
اردر فروش بذارید بلکه حقوقی بالای 220 برداشت ، سهم از نظر تکنیکی وضعیت جالبی نداره ....

rahjoo

Active Member
کاربر فعال
یکی از دوستان در یک گروه تلگرامی راجع به پخش نظر خواسته بود ، سهم از نظر مقایسه مقدار فروش و ارزش سهم قیمت مناسبی داره ، منتها حقوقی های سهم اجازه رشد به این سهم را نمی دهند ، من اگر باشم وقتم را روی این سهم با این حجم معاملات پائین و حقوقی های مریض صرف نمیکنم
سلام رفیق
منم جای شما باشم وقتمو توی گروهی که سهامشو ندارم صرف نمیکنم .

دوستان این بازی کنترل و جمع کردن سهم توسط حقوقی به آخراش رسیده . سحر نزدیک است;)

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام رفیق
منم جای شما باشم وقتمو توی گروهی که سهامشو ندارم صرف نمیکنم .

دوستان این بازی کنترل و جمع کردن سهم توسط حقوقی به آخراش رسیده . سحر نزدیک است;)
سلام
من هیچ توصیه ای نه برای خرید ونه فروش دارم ، منتها سهمی که حقوقی بیشعوری داره مدام رنج منفی میزنه رو جوابی ندارم براش
امیدوارم هرچه زودتر سهم رشد کنه

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا فقط یه اماتور میتونه بگه حقوقی میفروشه تو کف قیمت و این بده
هر کسی چند سال تو بورس بوده باشه میدونه این قوی ترین سیگنال خریده

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش حقوقی زمانی در کف قیمتی مناسب هست که متناسب با اون سهم هم حجم بخوره ، نه اینکه یک حقوقی چندین روز متوالی بتونه با فروش زیر صد هزار سهم و بطور عمد زمانی که سهم میخواد گارد صعودی بگیره را بزنه تو سرش
من خودم این سهم را به دلیل فروش بالا و احتمال آزاد سازی نرخ ارز تو واچ لیست دارم ، اما تو بورس شناسایی نقطه ورود و اطمینان از نداشتن حقوقی مریض از اوجب واجبات هست
من اصلا ادعایی ندارم و همیشه در حال یاد گیری هستم ، اما متاسفانه در بورس ایران همه خودشون را استاد میدونند و بقیه را آماتور ....
خیلی بده که یکی فکر میکنه که میدونه و درحالیکه نمی دونه که نمی دونه ....

rahjoo

Active Member
کاربر فعال
فروش حقوقی زمانی در کف قیمتی مناسب هست که متناسب با اون سهم هم حجم بخوره ، نه اینکه یک حقوقی چندین روز متوالی بتونه با فروش زیر صد هزار سهم و بطور عمد زمانی که سهم میخواد گارد صعودی بگیره را بزنه تو سرش
من خودم این سهم را به دلیل فروش بالا و احتمال آزاد سازی نرخ ارز تو واچ لیست دارم ، اما تو بورس شناسایی نقطه ورود و اطمینان از نداشتن حقوقی مریض از اوجب واجبات هست
من اصلا ادعایی ندارم و همیشه در حال یاد گیری هستم ، اما متاسفانه در بورس ایران همه خودشون را استاد میدونند و بقیه را آماتور ....
خیلی بده که یکی فکر میکنه که میدونه و درحالیکه نمی دونه که نمی دونه ....
از 600 میلیون سهم تقریبا 90 درصدش دست حقوقی های درصدی هست میشه گفت این سهم خشک شده و فروشنده نداره که بخواد با فروش حقوقی توی کف حجم بالا بخوره
اعتلای البرز خیلی دوست داره با رنج منفی صف فروش درست کنه ولی میترسه ;) میدونی از چی؟ از اینکه با این کار هرچی سهم داره از دست بده و نتونه جایگزین کنه

همین دو ماه قبل سبحان دارو 10 درصد از سهام شرکتو بلوکی 450 تومن خرید . هرکی با این سهم بمونه مزد صبرشو خوب می
گیره

ی دوست بزرگوار روزی بهم گفت سهمی بخر ک اگه قیمتش امد پایین بیشتر از بالا رفتنش خوشحال بشی . گفتم چرا خوشحال ؟ گف چون میتونی یه سهم خوبو با قیمت های پایینتر هم بخری .

پخش البرز از اون تیپ سهم هاست :) خدا کنه بیاد زیر 200 تا تک سهم بشم ولی نمیاد

kiarash1389

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش تهاتر بخشی از بدهی دولت با اوراق خزانه برای این شرکت (پخش البرز) میتونه بخش اعظمی از هزینه های مالی شرکت را برای سال آتی و با فرض ثابت بودن شرایط اقتصادی بهبود بده و درنهایت سود آوری شرکت را افزایش بده
البته داخل خود گزارش عنوان شده که تاثیرات این تهاتر بعدا اعلام میشه !!

بالا