پتروشیمی پارس(پارس)

s.a.ezzati

Member
کاربر فعال
عضو تازه
*** نمیزاره سهم نفس بکشه.یه ریز داره عرضه میکنه عمدی داره قیمت راپایین میاره.
به نظر حقوقی هایی هستن دستوری و ازقبل برنامه ریزی شده باید بفروشن. وگرنه سهم ارزنده است. حرکت دیروز فارس هم گواه ارزندگی سهم در این قیمت هاست. حالا فرصت خوبی به ما میده. دیروزقیمت 3577 به من رسید. امروز هم 3700
بزودی گزارش 12 ماه میاد... سناریو ما هم همه بر مبنای سود تقریبی 1100 برنامه ریزی شده...

mahdi73

Active Member
کاربر فعال
دوستان این حقوقی تاکی میخوادعرضه ابشاری را تمام کنه؟ اصلا نمیزاره سهم تکون بخوره.

yn1372

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان چرا شرکتها گزارش سالانه خودشون را با تآخیر اعلام میکنند. به نظر شما گزارش پارس نباید تاکنون رو کدال می آمد؟
به نظر من عمدا گزارش رو نمیدن و با شاخص سازی شاپور محمدی دست شدن اگر دقت کنید بخوان شاخص منفی شه بهش حمله میکنن و حقوقی ها عرضه و کد به کد میکنن تا منفی شه و شاخص اصلاح کنه مشکل از شرکت نیست مشکل از شاپور محمدی هست

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پروپان و بیشتر بوتان تولیدی فروردین رو روز 2 اردیبهشت صادر کرده بود

آمار صادرات رو هم نگاه میکردم پروپان و بوتان صادرات زیاد داشتیم (پارس یا شرکت های دیگه)

آمار فروش استایرن منومر توی بورس کالا هم حدود 25 هزار تن بوده...

که البته سری آخری 5 هزارتن از عرضه فروش نرفت...

امیدوارم صادرات استایرن خوب باشه...

در هر حال ریسکش کمه به نظرم.... ولی خیلی سنگین هم هست...

توصیه ای به خرید و فروش ندارم

من تو این شرکت هیچ کم و کسری نمیبینم اما خیانت هم از این بیشتر نمی بینم. واقعا خیانت . همه ی نمادهای هم صنف چه پترویی په پالایشی از مرداد سال گذشته تا الان حداقل 80 درصد سود دادن اما این خائن دقیقا به قیمت اخر مرداد ماه هستش که رفت مجمع و بعدش تا 3600 اومد و دوران نوسانش شروع شد . شما نگاه کنید : ونفت شتران شاوان شبریز شپنا شپاس شپارس شاراک خشارک شیران ووو همه و همه در طول این مدت حداقل 80 درصد بالای قیمت اخر مرداد ماهشون هستن و هیچ بهانه ای هم نمیشه داشت که این فلان بدون و اون بهمان . خیلی از اینها نصف پارس هم وضعیتشون خوب نبوده حتی در زمان تحریم ولی این هر سوء استفاده ای که این تونسته کرده و پول مردم رو بلوکه نگه داشته و قرونی هم سود نداده در هیچ کدوم از نمادهای دیگه نیست . الان پارس حداقل باید 80 درصد بالاتر از این قیمت بود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تو این شرکت هیچ کم و کسری نمیبینم اما خیانت هم از این بیشتر نمی بینم. واقعا خیانت . همه ی نمادهای هم صنف چه پترویی په پالایشی از مرداد سال گذشته تا الان حداقل 80 درصد سود دادن اما این خائن دقیقا به قیمت اخر مرداد ماه هستش که رفت مجمع و بعدش تا 3600 اومد و دوران نوسانش شروع شد . شما نگاه کنید : ونفت شتران شاوان شبریز شپنا شپاس شپارس شاراک خشارک شیران ووو همه و همه در طول این مدت حداقل 80 درصد بالای قیمت اخر مرداد ماهشون هستن و هیچ بهانه ای هم نمیشه داشت که این فلان بدون و اون بهمان . خیلی از اینها نصف پارس هم وضعیتشون خوب نبوده حتی در زمان تحریم ولی این هر سوء استفاده ای که این تونسته کرده و پول مردم رو بلوکه نگه داشته و قرونی هم سود نداده در هیچ کدوم از نمادهای دیگه نیست . الان پارس حداقل باید 80 درصد بالاتر از این قیمت بود
جامانده بازار و فرصت محض خرید

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از فردا حرکت مثبت و نسبتا شارپی را پیدا می کنه

این مدت فرصت خرید مناسبی داد و امروز و فردا آخرین روزهای فرصت خرید زیر 4000 هست از فردا می رویم برای یک حرکت خوب و عالی تا 4800 تومان

بالا