پتروشیمی پارس(پارس)

s.a.ezzati

Member
کاربر فعال
عضو تازه
1557224639983.png

سهم از محدوده خط زرد نباید پایین تر بیاد... البته در شرایطی که ترامپ پتروشیمی ایران تحریم کند فشار فروش بیشتر شده و این تحلیل فیلد می شود و می بایست مجدد تحلیل شود.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 50732
سهم از محدوده خط زرد نباید پایین تر بیاد... البته در شرایطی که ترامپ پتروشیمی ایران تحریم کند فشار فروش بیشتر شده و این تحلیل فیلد می شود و می بایست مجدد تحلیل شود.
شرکت فقط در فروش ال پی جی می تواند به مشکل برخورد کند که عدد بزرگی نیست و همان را می تواند به پتروشیمی امیرکبیر بدهد به عنوان خوراک ، به نظرم ضربه ترامپ در ابان ماه به ایران وارد شده و تهدیدات فعلی بیشتر شبیه رجز خوانی های پامنقلی هاست

بنده اعتقاد دارم سهم بزودی قله قبلی یعنی 4800 را خواهد دید

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
سهم روی عدد 3648 تومان به سطح حمایتی خودش میرسه.
اگر حمایت نشه تا 3500 امکان داره بیاد
4.png

mahdi73

Active Member
کاربر فعال
سلام: اگر گزارش دوازده ماهه را زودتر به کدال بفرسته از ریزش سهم جلوگیری میشه وبه رشد خودش ادمه میده.دوستان اطلاع ندارین کی روکدال میشینه؟

کیوان تهرانی فر

Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهمو هرجور بررسی میکنم طلای ناب میبینمش!
عیبش فقط فقط تعداد زیاد سهم در دست بازار هست که 360 میلیون برگ هست.

امروز سایتها خبر دادن که شورای نگهبان معافیت تجدید ارزیابی شرکتها را تایید کرده به شرط اینکه در 5 سال گذشته تجدید ارزیابی نداشته باشند.
ساخت پتروشیمی پارس الان بین 2تا 3 میلیارد دلار هزینه داره که اگر 2 میلیارد هم بگیریم با دلار فرضا 14 تومن که امروز 15 تومن بوده میشه 28000 میلیارد تومن ارزش روز پارس.
حالا ارزش اسمی پارس فقط 600 میلیارد تومن هست! یعنی حدود 4500 درصد میشه فقط از محل تجدید ارزیابی پارس افزایش سرمایه داد و البته ما آریاساسول را در نظر نگرفتیم که با اون فکر کنم بیشتر از 6000 درصد بشه افزایش سرمایه داد!!!
انصافا باید روی این سهم طلایی چه قیمتی گذاشت؟

EhsanHP

Well-Known Member
کاربر فعال
نرخ فروش محصولات در فروردین 98 نسبت به میانگین نرخ سال 97 افزایش قابل توجهی داشته
نشانه خیلی خوبیه برای سال 98. با توجه به اینکه از آبان ماه 97 تحریم های پتروشیمی شروع شده بود به نظر میاد شرکتها خوب تونستن از سد تحریم ها عبورکنن. نمیدونم چرا بازار این چیزهارا دیر میگیره؟

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نرخ فروش محصولات در فروردین 98 نسبت به میانگین نرخ سال 97 افزایش قابل توجهی داشته
#پارس در فروردین خوب عمل کرده و 8542 میلیارد ریال فروش داشته است از اسفند کمتر بوده ولی از بهمن بهتر است . نرخ فروش اتان ۲۲,۹۱۵,۱۱۷ و استایرن منومر ۸۵,۸۲۳,۴۱۷ ریال است . حجم خوبی را فروخته . در اسفند استایرن منومر ۸۱,۰۶۸,۳۴۳ ریال بوده و رشد داشته است .

عالی می فروشد شرکت ، براحتی تا 4800 تومان خواهد رفت

mahdi73

Active Member
کاربر فعال
#پارس
پتروشیمی پارس

سهم با افتی که روزهای اخیر به واسطه جو کلی بازار داشته به محدوده حمایتی 3600 تا 3500 تومن نزدیک شده که از ریسک کمی جهت ورود برخوردار است ✔⚡

قیمت با عبور از محدوده مقاومتی 4200 بسمت 4600 حرکت خواهد کرد

اسمارت بورس; تپش سبز قیمت سهام

http://yon.ir/nNGVt ✨

s.a.ezzati

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروشندگان قوی داره فعلا... نهایتا تا شب مجمع تیرماه باید به قیمت واقعی خود برسد. حدود 2 ماه...
اگر فردا هم مثل امروز منفی باشه، به قیمت جذاب برای خرید مجدد میرسه...

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروشندگان قوی داره فعلا... نهایتا تا شب مجمع تیرماه باید به قیمت واقعی خود برسد. حدود 2 ماه...
اگر فردا هم مثل امروز منفی باشه، به قیمت جذاب برای خرید مجدد میرسه...
فکر کنم امروز تکنیکالی کف زد و باید منتظر رشد قیمت بود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر کنم امروز تکنیکالی کف زد و باید منتظر رشد قیمت بود
هلدینگ خلیج فارس به عنوان بزرگترین سهامدار امروز 2 میلیون خریدار بوده استارت صعود سهم زده شد سود 97 بزودی 1200 تومان اعلام می شود

Aajloo

New Member
عضو تازه
از کجا میتوان متوجه شد که کدام سهامدار و چه مقدار خریده ؟ مرسی

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از کجا میتوان متوجه شد که کدام سهامدار و چه مقدار خریده ؟ مرسی
خود نماد رو که باز کنید از قسمت "سهامداران" بالای همون صفحه میتونید ببینید

البته برای سهامداران بالاتر از 1 درصد

بالا