پتروشیمی پارس(پارس)

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز اکثر سهم فارسم رو به پارس تبدیل کردم. خیلی وقته که با این دو سهم هستم. فارس و پارس. خیلی وقت بود که میخواستم فارسم رو به پارس تبدیل کنم. امروز این کار رو کردم. پارس امروز بدون در نظر گرفتن سود اریاساسول با پی به ای ۳.۸ معامله میشد. با فرض اینکه قیمت پارس اصلا رشد نکنه و اریا ساسول هم اصلا سودی نسازه، با همین پی به ای ، اخر سال مالی ۲۵ درصد سود میده. ولی میدونیم که اریاساسول سود سازه و قرارنیست قیمت سهام پارس اینجور که امروز بود بمونه. شاید با این همه سود اندوخته، یه وقتی افزایش سرمایه از محل اندوخته داد. کسی چه میدونه.
پتروشیمی ها عالیند و گزارش ها کاملا در خور توجه و سود اور

شستان (پتروشیمی گلستان راجدی بگیرید

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
پتروشیمی پارس از بهبود صادرات پروپان و بوتان خبر داد / صدور یک فرآورده استراتژیک دیگر هم استارت می خورد...

فریدون امیری معاون مالی پتروشیمی پارس درباره عملکرد این شرکت به بورس ٢۴ گفت: در بحث فروش صادراتی با توجه به تحریم ها تمام صنایع با مشکلاتی روبرو هستند و در دی ماه علی رغم وجود مشکلات باز هم توانستیم صادرات داشته باشیم...

علی aa

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هم امروز اضافه شدم به جمع دوستان...........البته به دید مجامع خریدم و هر روز در حد توان اضافه میکنم ....بین زاگرس و پارس مردد بودم........

علی aa

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر دوستان سود تقسیمی مجمع 98 چقدره...؟؟؟؟؟..و ارزش تک سهم شدن داره برای بلند مدت.................

Consultant

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان، به نظر شما قیمت از روی چه عددی برگشت زده و روند صعودی سهم شروع میشه؟

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
#پارس رئیس مجتمع پتروشیمی پارس گفت: پس از ماه ها توقف، با اجرای یک طرح ابتکاری و ضربتی صادرات استایرن منومر در صنعت پتروشیمی ایران از سرگرفته شد و سومین محموله این محصول استراتژیک به چین صادر شد/ TsePress

بالا