پتروشیمی نوری

mollaxiz

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
منم تونستم امروز سود خودم و خانومم رو دریافت کنیم.

هر دو تا هم یکشنبه با دریافت سود مشکل داشتیم و کد ملی و شناسنامه هر دوتامون یکی بود .

زنگ زدم شرکت امور سهام ۰۲۱۸۶۰۸۶۰۶۴

راهنمایی کردن حل شد و امروز دریافت سود کردیم.

دوستانی که مشکل دارن حتما زنگ بزنن شرکت شماره بالا راهنمایی میکنن

Novid

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
♦قابل توجه سهامدارانی که سود مجمع #نوری به آنها تعلق گرفته

️اگر در هنگام مراجعه به بانک تجارت جهت دریافت سود مجمع با مشکل مواجه شدید. به متصدی بانک بگویید حروف «پنو» را جایگزین سه حرف کد سهامداری کنند تا مشکل شما حل گردد.

️ابتدا کد سهامداری خودتان (مثلا احم ۵۶۷۴۳) را به متصدی بانک اعلام کنید، در صورتی که کد شما توسط سیستم، مغایرت داشت، به جای سه حرف فامیلی خود «پنو» (پنو ۵۶۷۴۳) را اعلام کنید.

@farasarmayehir

khabiri13

Good Member
کاربر فعال
منم تونستم امروز سود خودم و خانومم رو دریافت کنیم.

هر دو تا هم یکشنبه با دریافت سود مشکل داشتیم و کد ملی و شناسنامه هر دوتامون یکی بود .

زنگ زدم شرکت امور سهام ۰۲۱۸۶۰۸۶۰۶۴

راهنمایی کردن حل شد و امروز دریافت سود کردیم.

دوستانی که مشکل دارن حتما زنگ بزنن شرکت شماره بالا راهنمایی میکنن
سلام.ممکنه بفرمایید چگونه راهنمایی کرد؟؟

mollaxiz

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
در مورد خودم که شماره کارت ملی و شماره شناسنامه من یکی هستش زنگ زدم امورسهام گفتن این شماره رو که بهت میدیم به کارمند بگو بجای شماره شناسنامه خودت وارد کنه تا مشخصات واسه کارمند بانک ظاهر بشه .

واسه خانومم هم کد ملی و شماره شناسنامش یکی هستش گفت شماره شناسنامش داخل لیست ما خالی هستش ،گفت برو بانک بگو فقط با کدملی جستجو کنه فقط اسم و مشخصات خانومت هم ظاهر میشه واسه کارمند بانک!

همین کار بالا رو انجام دادم امروز تونستیم از دو شعبه مختلف تجارت سود رو دریافت کنیم (هر کدوم یک شعبه جداگانه رفتیم ).

(در ضمن کد بورسی و ارقامش هم تغییر ندادیم همون که از کارگزاری گرفتیم چند سال پیش همونو ارائه کردیم کامل)

بخاطر همین زنگ بزنید امور سهام شرکت کد ملی خودتون رو بگین راهنمایی میکنن که چیکار کنین و کدوم مورد مشخصات شما مشکل داره واسه ارائه به بانک!

در کل یکی میگه مشکل آبدیت نبودن لیست از سازمان بورس هستش که ارائه کرده به بانک ! یکی میگه مشکل از شرکته! خلاصه با امور سهام به احتمال قوی مشکل حل میشه و جای نگرانی نیست

taghdir1

Very Good Member
کاربر فعال
در مورد خودم که شماره کارت ملی و شماره شناسنامه من یکی هستش زنگ زدم امورسهام گفتن این شماره رو که بهت میدیم به کارمند بگو بجای شماره شناسنامه خودت وارد کنه تا مشخصات واسه کارمند بانک ظاهر بشه .

واسه خانومم هم کد ملی و شماره شناسنامش یکی هستش گفت شماره شناسنامش داخل لیست ما خالی هستش ،گفت برو بانک بگو فقط با کدملی جستجو کنه فقط اسم و مشخصات خانومت هم ظاهر میشه واسه کارمند بانک!

همین کار بالا رو انجام دادم امروز تونستیم از دو شعبه مختلف تجارت سود رو دریافت کنیم (هر کدوم یک شعبه جداگانه رفتیم ).

(در ضمن کد بورسی و ارقامش هم تغییر ندادیم همون که از کارگزاری گرفتیم چند سال پیش همونو ارائه کردیم کامل)

بخاطر همین زنگ بزنید امور سهام شرکت کد ملی خودتون رو بگین راهنمایی میکنن که چیکار کنین و کدوم مورد مشخصات شما مشکل داره واسه ارائه به بانک!

در کل یکی میگه مشکل آبدیت نبودن لیست از سازمان بورس هستش که ارائه کرده به بانک ! یکی میگه مشکل از شرکته! خلاصه با امور سهام به احتمال قوی مشکل حل میشه و جای نگرانی نیست
دوستان عزیز میشه یکی راهنمایی کنه /من هزارسهم نوری دارم اما امروزمبلغ 345000تومان گرفتم چرا لطفن راهنمایی فرمایید با تشکر

mollaxiz

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان عزیز میشه یکی راهنمایی کنه /من هزارسهم نوری دارم اما امروزمبلغ 345000تومان گرفتم چرا لطفن راهنمایی فرمایید با تشکر
احتمالا در هنگام مجمع حدود ۵۳۰ سهم داشتین که به همون تعداد سود تعلق گرفته ۵۳۰ ضربدر ۶۵۰ تومن

محمد شمس

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من که یکشنبه رفتم بانک برای سود کدملیم رو ازم خاست تا قرون اخرش هم داد . من که بدون مشکل پول گرفتم سودم ١٠میلیون شد تو بانک ١٠دقیقه بودم و رفتم

Novid

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نوری از بهترین های بازار فعلی هست ... یکی از بزرگترین تولید کنندگان اروماتیک جهان نباید قیمتش اینقدر پائین باشه
منتظر صعودش از اواخر هفته آینده باشید ؟فعلا سرمایه ها دنبال سهام های سبک تر حتی با تراز منفی می دوند؟ خسته که بشن هجوم میارن این طرف.

خسرو سماوات

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نوری از بهترین های بازار فعلی هست ... یکی از بزرگترین تولید کنندگان اروماتیک جهان نباید قیمتش اینقدر پائین باشه
آمار انتقال از حقیقی به حقوقی رو دارید؟ تصورم اینستکه که با توجه به حجم انتقالات ازحقیقی به حقوقی طی این مدت، نباید حجم قابل توجهی دست حقیقی باقی مانده باشد

مهرآباد

Very Good Member
کاربر فعال
با اینکه 3 ماهه 2863 ریال اعلام کرده وتولیدات ماهانه هم خیلی خوب بوده نمیدونم چرا اون حرکت شارپی را ندارد فکر کنم باید از شنبه استارت را بزنه

Novid

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نوری آخرین فرصت خرید را این هفته دارد، این سهم آخر هفته پرواز دارد;)

sirwan

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان شماره واقعی امور سهام چیه ؟ من هر شماره ای زنگ می زنم یا اشغاله یا جواب نمی ده

بالا