پتروشیمی نوری

ghasem.b

Active Member
کاربر فعال
چیزی به نام استعلام نداریم حتی یک ریال اون شعبه تخلف کرده با بازرسی بانک تماس بگیرید.
اتفاقا همین کارم کردم،بازرسیش گفت بخشنامه ما به شعبات اینه که کپی بگیرن! هرچی هم گفتم شعبات دیگه بانک تجارت قبلا سود گرفتم و این داستان نبوده زیر بار نرفت و گفت اونایی که نمیگیرن تخلف میکنن!!!
اینم بازرسی

sirwan

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان لطفا شماره تلفن امور سهام را بنویسید مال من ایراد داشت سودش رانتوانستم بگیرم

Dariche

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
گمانم وقت خرید و صعود نوری رسیده. چون با تکیه بر مطالب این فروم و چند فروم دیگر ظاهرا اکثریت قاطع خریداران عرضه اولیه فروخته اند و فکر دیگری جز دریافت سود مجمع ندارند...

fanos

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان لطفا شماره تلفن امور سهام را بنویسید مال من ایراد داشت سودش رانتوانستم بگیرم
اگه برای کارت هوشمند ثبت نام نکردی کارت ملیت از اعتبار ساقطه برو برای ثبت نام کارت هوشمند به دفاتر پستی 45هزارتومان ازت میگیرند کارای ثبت نام انجام میدن تا وقتی که کارت هوشمند و ندادن کارت ملی اعتبار دار میشه .

sirwan

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه برای کارت هوشمند ثبت نام نکردی کارت ملیت از اعتبار ساقطه برو برای ثبت نام کارت هوشمند به دفاتر پستی 45هزارتومان ازت میگیرند کارای ثبت نام انجام میدن تا وقتی که کارت هوشمند و ندادن کارت ملی اعتبار دار میشه .
ممنون کارتم حدیده هوشمنده

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
من یکشنبه بانک تجارت بودم برای برخی از مراجعین سود واریز نشده بود حداقل سه نفر رو خودم دیدم .گفتند سود برامون واریز نشده

sirwan

Well-Known Member
کاربر فعال
سود برای من واریز نشده وتمامی شماره هاشون اشغاله امور سهامشون گند زده بگو تجربه ندارین مجمع برگزار کنید بعد عرضه کنید تا 600000 نفرو به بانک نفرستید

rah ro

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستانی که برای دریافت سود #نوری مشکل دارند باید ابتدای کد بورسی خود بجای حروف ابتدای فامیل خودشان کلمه پنو : ( پنو+عدد ) کد بورسی را ارائه دهند

بالا