پتروشیمی نوری

amirse

New Member
عضو تازه
به نظرم باید برای رشد سهم همیشه صبر داشت اونم از نوع صبر ایوب

مهرآباد

Well-Known Member
کاربر فعال
فردا را هم که منفی رد کنیم ان شا الله از 3 شنبه روند مثبت شروع خواهد شد

حمیدرضا اسکندری

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خدا رو شکر از تیر ماه سال ۹۶ که فولاد ۱۳۵ تومان بود در مورد فولاد نوشتم و سهم ۶ برابر شد و سهم کاملا بنیادی ... ضمنا من رو سهام بنیادی کار میکنم با خودرویی و .. کاری ندارم ... شمواد هم ۱۰۰ برابر شد و... من کار خودم رو میکنم
این بزرگوار پا قدم خوبی نداره

hssn_mohammadi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر نکنم این تن لش تا مجمع بعدی یا مطرح شدن افزایش سرمایه تکونی بخوره
کل این مدت قدرت خریدارش به مراتب بیشتر بوده (خودم گول همین رو خوردم) ولی باید اعتراف کرد تعداد فروشنده ها هم بسیاره
سلام، تعداد خریدار بیشتر برای سهامی که زمان زیادی از عرضه اش نمی گذره معیار مناسبی نیست

مهرآباد

Well-Known Member
کاربر فعال
سود نوری از بانک تجارت دریافت شد.کپی کارت ملی برای کسانی که حساب بانک تجارت ندارند الزامیست
فقط کارت ملی هوشمند را نشون میدی و کد سهامداری را به کارمند محترم میگی !!!کپی کارت ملی نداریم اگر از شما گرفته کار خلاف انجام داده

mollaxiz

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دیدی گفتم بزار مدیر بانک از خواب بیدار شود الان برو بگیر من گرفتم :cool:
من الان رفتم بانک تجارت دیگه.کارت ملی رو دادم گفتن به این کد ملی چیزی تعلق نگرفته کد بورسی هم دادم !!!

گفتن باید زنگ بزنی شرکت بهشون بگی!!!

قبل از من یک خانومی گرفت سودش رو ..

من یک هفته پیش فروختم ! جالبه ها!

مهرآباد

Well-Known Member
کاربر فعال
من الان رفتم بانک تجارت دیگه.کارت ملی رو دادم گفتن به این کد ملی چیزی تعلق نگرفته کد بورسی هم دادم !!!

گفتن باید زنگ بزنی شرکت بهشون بگی!!!

قبل از من یک خانومی گرفت سودش رو ..

من یک هفته پیش فروختم ! جالبه ها!
شاید کد ملی ویا کد سهامداری را اشتباه دادای ویا شاید کارمند اشتباه کرده وشاید قبل از مجمع فروختی ولی شما به شرکت زنگی بزنید

mollaxiz

Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاید کد ملی ویا کد سهامداری را اشتباه دادای ویا شاید کارمند اشتباه کرده وشاید قبل از مجمع فروختی ولی شما به شرکت زنگی بزنید
نه عزیز اولین بارم نیست که سود سهام میگیرم.

هم واسه من مشکل داشته و هم واسه رفیقم.سهام رو چند روز پیش فروختیم تو مجمع سهامدار بودیم.

به شرکت هم زنگ میزنی یا اشغاله یا میگن مشکل از ما نیست !!!

کارمند بانک میگفت امروز چند نفر این مشکل رو داشتن

maghaei

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از همکارای من مشکل داشت واسه گرفتن سود زنگ زد شرکت کد ملیش تو سیستم اشتباه ثبت شده بود کد اشتباهو داد گفت با این کد سودتو بگیر

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
شماره شرکت رو یه نفر میزاره لطفا من الان تو بانکم به مشکل خوردم

nazanin213

Well-Known Member
کاربر فعال
دریافت سود پتروشیمی نوری بانک تجارت هم حساب نداشتم کپی کارت ملی هم نخواست فقط کدبورسی و کارت ملی نیاز بود

kh25

Well-Known Member
کاربر فعال
حالا مگه چقد میده؟؟؟؟؟؟؟؟
من که رفتم بانک دیدم شلوغه امدم یه روز دیگه برم

ghasem.b

Active Member
کاربر فعال
واسه من 450 تومن رو بابت استعلام کسر کرد،اینم بازی جدید بانک تجارت

بالا