پتروشيمي خارك

s0roush

New Member
عضو تازه
اعلامیه داده که هر کسی شماره حساب داده ما پولو ریختیم! من که دریافت کردم!

s0roush

New Member
عضو تازه
دوستان هیچ شرکتی نیست که یه تاپیک نداشته باشه!!! اگه بحثتون خیلی متفاوته تاپیک بزنید! اغلب شرکت های پربیننده و مهم در همون صفحه اول هستند! احتیاجی هم نیست همشو نگاه کنید!

خان دایی

New Member
کاربر فعال
دوستان هیچ شرکتی نیست که یه تاپیک نداشته باشه!!! اگه بحثتون خیلی متفاوته تاپیک بزنید! اغلب شرکت های پربیننده و مهم در همون صفحه اول هستند! احتیاجی هم نیست همشو نگاه کنید!
برادرا توجه کنن
شخارک خودش تاپیک داره قربون شکل ماهه همتون برم من:x

حمیدان

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی از وضعیت بازگشائی یا تغییرات شخارک خبری نداره ایا این سهم هم گرفتار مدیریت دولتی شده ؟

AMIN00

Well-Known Member
کاربر فعال
شخارک یک سهم با پتانسیل رشد مناسب در بلند مدت است ولی اجرای طرح تحول آنرا وارد چالش های جدی می کند .

baba

Active Member
کاربر فعال
پیش بینی قیمت نفت تا 110 دلار

یک کارشناس بازار نفتی پیش بینی کرد: قیمت نفت تا آخر ماه ژوئن امسال احتمالا به صد و ده دلار نیز خواهد برسد.

یک کارشناس بازار نفتی پیش بینی کرد: قیمت نفت تا آخر ماه ژوئن امسال احتمالا به صد و ده دلار نیز خواهد برسد.
رویترز گزارش داد، "استفن شورک" در این باره گفت: به احتمال زیاد قیمت نفت به بشکه‌ای 95 دلار برسد و در آخر ماه ژوئن نیز ممکن است به بشکه‌ای صد و ده دلار نیز برسد.
این کارشناس مسائل نفتی امریکا در ادامه سخنان خود افزود: اگر بهای هر بشکه نفت به این رقم برسد، تقاضای برای آن کاهش خواهد یافت.
بر اساس این گزارش قیمت هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ماه مه با یک دلار و سی و یک سنت افزایش به هشتاد و چهار دلار و چهل سنت رسید.
در بازار معاملات نفتی نیویورک نیز قیمت هر بشکه نفت خام برای تحویل در ماه مه با یک دلار و یازده سنت افزایش به هشتاد و چهار دلار و هشتاد و هفت سنت رسید.

پوريا

Member
کاربر فعال
تقسيم سود عملكرد سال مالي 95پس از تصويب مجمع عمومي، سود هر سهم 1800 ريال تعيين گرديد كه طي جدول زمانبندي منتشر شده در روزنامه هاي اطلاعات و دنياي اقتصاد در مورخ 96/4/14 به اطلاع سهامداران رسانده شده است.

بالا