پتایر ( ایران تایر )

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش پتایر باید عالی باشه که تو این بازار سرخپوش مثبت معامله میشه ....
نسبت خریدار به فروشنده هم جالبه...
وقت بخیر سهام خوب شما خیلی خشکه من ندارم ولی بازار پذیرفت پتایر رو امروز بهتر از قبل

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال
پتایر از سهام معرفی شده جناب کهنمویی امروز هم خودش و هم درستی تحلیل ایشان را به بازار ثابت کرد...

یه تحلیل از پکرمان میزارم تا دوستان به پتانسیل پتایر پی ببرن و درک درستی از هزینه ها داشته باشن
پکرمان در شش ماهه اول ۳۰۰ میلیارد مواد اولیه خریده یعنی هر سه ماه ۱۵۰ میلیارد ولی در پاییز به تنهایی ۲۵۷ میلیارد خرید مواد اولیه داشته و با احتساب سایر هزینه ها در کل ۲۹۰ میلیارد هزینه داشته و فروش سه ماهه حدود ۳۰۰ میلیارد بوده و سود ده میلیارد تومانی در سه ماه سهمی ۴ تومان

حالا اگر بخواهیم هزینه ها رو مثل پتایر که خیلی بدبینانه گرفتیم ۶۰ درصد اضافه کنیم هزینه زمستان میره روی ۴۵۰ میلیارد تومان

حالا اگه فروش اسفند رو ۱۴۰ میلیارد بگیریم کل فروش زمستان ۴۴۰ میلیارد خواهد بود یعنی زیان عملیاتی خواهد داشت ولی اینطور نیست چون هزینه ها بیشتر رشد خودشو در پاییز نشون داده و انتظار سودسازی خوب از پکرمان میره بخصصوص تلفیقی
حالا باید دوستان به درک درستی رسیده باشند که در صورت زیان ده شدن سایر لاستیک سازان پتایر سود سه ماهه ۱۱۰ تومانی خواهد داشت ولی چون سایر همگروهها هم گزارش خوبی خواهند داد این سهم باید گزارش شگفت انگیز بده برای سال ۹۷

خیلی ساده بگم هزینه ها بعد از پاییز رشد خیلی زیادی نداشته
......................................................................................
پکرمان گزارش بسیار خوبی داد با فروش ۱۲۹ میلیاردی
پکویر هم گزارش خوبی داد و فروش ۴۱ میلیاردی داشته
پتایر با فروش ۴۵ میلیاردی

گزارشهای گروه تایر سازی عالی بود ولی اگر مقایسه کنیم پی به پتانسیل پتایر خواهیم برد سرمایه این سهم کوچک ۲۸ میلیارده و سرمایه پکویر ۷۰ میلیارد و پکرمان ۲۵۵ میلیارد حالا پکویر کمتر از پتایر فروخته و پکرمان کمتر از سه برابر پتایر حالا خودتون بقیه ماجرا رو بررسی کنید حتی شاراک از سهمهای مورد علاقه بنده با سود ۱۶۰ تومانی امسال و سود ۱۴۰ تومانی ۹۸ و سرمایه سی برابری داره به قیمت پتایر نزدیک میشه سهمی با پتانسیل سود سازی بیش از ۳۰۰ تومان
https://****/kahnamoue

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پتایر از سهام معرفی شده جناب کهنمویی امروز هم خودش و هم درستی تحلیل ایشان را به بازار ثابت کرد...
ابن سهم رو خیلی پیشتر افراد دیگری معرفی کردند
رعایت انصاف و درستی خبر را بکنید
کهنمو مگر فولاد و فملی رو هفته پیش سیگنال نداد؟ چه شد؟
بانک سینا و وخارزم؟ چی شدن؟
ایشان اگر سود تحلیلی 750 برای پتایر در اورد و اینقدر بوق میزد، برای چی در 900 فروخت و خارج شد؟ یعنی سهمی که معرفی کرده رو در پی به عی 1.4 فروخت؟

بالسامو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ابن سهم رو خیلی پیشتر افراد دیگری معرفی کردند
رعایت انصاف و درستی خبر را بکنید
کهنمو مگر فولاد و فملی رو هفته پیش سیگنال نداد؟ چه شد؟
بانک سینا و وخارزم؟ چی شدن؟
ایشان اگر سود تحلیلی 750 برای پتایر در اورد و اینقدر بوق میزد، برای چی در 900 فروخت و خارج شد؟ یعنی سهمی که معرفی کرده رو در پی به عی 1.4 فروخت؟
درود بر شما دقیق و عالی گفتید البته از حق نگذریم خود شما هم تا وقتی کهنمویی از پتایر تعریف میکرد حسابی هندونه زیر بغل کهنمویی میگذاشتی...خخخخ...من تحلیلگرهایی مثل میثم و می را خیلی بیشتر از کهنمویی قبول دارم

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم های بنده
کسعدی
کپارس
دی
غمارگ
زمگسا
کفپارس
پتایر
فایرا
شغدیر
حفارس
تو این فاصله کسعدی را با سود خوب دادیم رفت
شغدیر را فروختیم
فایرا را مقداری سبک تر کردیم
به جاش پتایر عزیزم را سنگین تر کردم کپارس را بیشتر کردم
غالبر ورود کردیم با اهداف بسیار بالا
شمواد حول و حوش 1100-1200 خرید کردم و خدا را شکر در کوتاه مدت بازدهی خوبی داد
سهم های بنده به ترتیب
کپارس
پتایر
غالبر
شمواد
دی
غمارگ
زمگسا
حفارس
فایرا

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود بر شما دقیق و عالی گفتید البته از حق نگذریم خود شما هم تا وقتی کهنمویی از پتایر تعریف میکرد حسابی هندونه زیر بغل کهنمویی میگذاشتی...خخخخ...من تحلیلگرهایی مثل میثم و می را خیلی بیشتر از کهنمویی قبول دارم
کهنمویی تا وقتی خوبه که بگه پتایر خوبه
تا وقتی نفروخته بود خوب بود نه اینکه بیاد بگه سودش ۷۵۰ اونوقت ۹۰۰ بفروشی!
ما گفتیم خوبه هنوزم میگیم خوبه و یک عدد هم نفروختیم
ولی این فرد حتی شهامت اعلام فروش نداره
پتایر و پاسا چندتا مقاومت داشتن ما هم هندونه گذاشتیم زیربغلش تا مقاومتها رو ردکنیم علاف نشیم

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال

یه تحلیل از پکرمان میزارم تا دوستان به پتانسیل پتایر پی ببرن و درک درستی از هزینه ها داشته باشن
پکرمان در شش ماهه اول ۳۰۰ میلیارد مواد اولیه خریده یعنی هر سه ماه ۱۵۰ میلیارد ولی در پاییز به تنهایی ۲۵۷ میلیارد خرید مواد اولیه داشته و با احتساب سایر هزینه ها در کل ۲۹۰ میلیارد هزینه داشته و فروش سه ماهه حدود ۳۰۰ میلیارد بوده و سود ده میلیارد تومانی در سه ماه سهمی ۴ تومان

حالا اگر بخواهیم هزینه ها رو مثل پتایر که خیلی بدبینانه گرفتیم ۶۰ درصد اضافه کنیم هزینه زمستان میره روی ۴۵۰ میلیارد تومان

حالا اگه فروش اسفند رو ۱۴۰ میلیارد بگیریم کل فروش زمستان ۴۴۰ میلیارد خواهد بود یعنی زیان عملیاتی خواهد داشت ولی اینطور نیست چون هزینه ها بیشتر رشد خودشو در پاییز نشون داده و انتظار سودسازی خوب از پکرمان میره بخصصوص تلفیقی
حالا باید دوستان به درک درستی رسیده باشند که در صورت زیان ده شدن سایر لاستیک سازان پتایر سود سه ماهه ۱۱۰ تومانی خواهد داشت ولی چون سایر همگروهها هم گزارش خوبی خواهند داد این سهم باید گزارش شگفت انگیز بده برای سال ۹۷

خیلی ساده بگم هزینه ها بعد از پاییز رشد خیلی زیادی نداشته
......................................................................................
پکرمان گزارش بسیار خوبی داد با فروش ۱۲۹ میلیاردی
پکویر هم گزارش خوبی داد و فروش ۴۱ میلیاردی داشته
پتایر با فروش ۴۵ میلیاردی

گزارشهای گروه تایر سازی عالی بود ولی اگر مقایسه کنیم پی به پتانسیل پتایر خواهیم برد سرمایه این سهم کوچک ۲۸ میلیارده و سرمایه پکویر ۷۰ میلیارد و پکرمان ۲۵۵ میلیارد حالا پکویر کمتر از پتایر فروخته و پکرمان کمتر از سه برابر پتایر حالا خودتون بقیه ماجرا رو بررسی کنید حتی شاراک از سهمهای مورد علاقه بنده با سود ۱۶۰ تومانی امسال و سود ۱۴۰ تومانی ۹۸ و سرمایه سی برابری داره به قیمت پتایر نزدیک میشه سهمی با پتانسیل سود سازی بیش از ۳۰۰ تومان
https://****/kahnamoue

ترامپ ملعون , تایرسازی ایران را زنده کرد . ..

غول دیگری در صنعت لاستیک سازی متولد شده است . . . ( بارز کردستان ))

برای اولین بار به سود نشست ,,
بارز کردستان هم تولید انبوه را شروع کرده است , . . .

بارز کردستان در اولین گزارش سالیانه به سود 21 تومانی نشست . . .

افت سنگین پکرمان ( مالک بارز کردستان ) از عجایب بورس بود . . .
..

.
211.PNG

..
.
بارز کردستان.PNG

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احسنت.. بنده هم از ۴۰۰ تومان تحلیل های جناب می رو یادمه و از پتایر ۱۰۰۰ تومان حرف میزدن... و چندتا از قدیمی ها که اسمشان رو نمیدونم که خیلی بی ریا و صادقانه تحلیل میزارن بدون قصد انداختن سهم به دیگران

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
احسنت.. بنده هم از ۴۰۰ تومان تحلیل های جناب می رو یادمه و از پتایر ۱۰۰۰ تومان حرف میزدن... و چندتا از قدیمی ها که اسمشان رو نمیدونم که خیلی بی ریا و صادقانه تحلیل میزارن بدون قصد انداختن سهم به دیگران

پتایر از سد مهم و ر.وانی 1000 تومان امروز عبور کرد . . .

هیچی از پدرخش 3000 تومانی کمتر نداره . . ..

..

سید مسلم حبیبی

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
بازی اصلی وقتی شروع میشه که اکثرهای عوام خارج شن واکثرا های خواص هنوز تو گود باشن!
سلام.
به نظرتون بازی اصلی شروع شده؟
از عرضه این سهم فعلا خبری نیست.
به نظرتون در کوتاه مدت تا چه قیمتی ممکنه بالابره؟ و آیا از گزارش سالانه خبری دارید؟
ممنون

بالا