پتایر ( ایران تایر )

نوين بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
....مخلص..جناب..نوین..بورس...قربان..ما شاگرد شما هم به.حساب نمیاییم....ماشا ا... هم..بسیار با سوادید...هم......بسیار...صادق..دلسوز...ارادتمندتان.....
جناب می شما که آدم صاف و صادقی بودی برادر
چرا چیزهایی که شایسته و لایق خودتان هست به بنده نسبت دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
در هر صورت بنده بدون تعارف در مورد شما عرض کردم
یکی از بهترین های تاپیک هستید بی اغراق

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب می شما که آدم صاف و صادقی بودی برادر
چرا چیزهایی که شایسته و لایق خودتان هست به بنده نسبت دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
در هر صورت بنده بدون تعارف در مورد شما عرض کردم
یکی از بهترین های تاپیک هستید بی اغراق
.مخلص..جناب..نوین....بنده به شاگردی شما افتخار..میکنم...ارادتمندتان..

رانت

Well-Known Member
کاربر فعال
عالی..معامله شد....یه..کوچولو از سودتان را به سیل زدها بدید...برکت..مال..و..عمرتان.....خواهد بود......بندگان خدا...وضعشان...خرابه.....
مشاهده پیوست 47666

واقعا درسته میانگین کمک ها به هلال احمر نفری ۱۲۵۰تومن بوده خیلی خوبه که کمک کردند اما بیشتریها کمک نکردند دستکم باید نفری ۵۰تا۱۰۰هزارتومان کمک میکردند بهتر میشد ایشالا اوضاعشان بهتر شود

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارشات لاستیکی ها بازار را آچمز خواهد کرد حقوقی های خریدار امروز سهم را بلعیدن نه اینکه خریدند ....بطور مثال گزارش شرکت زیر مجموعه پکرمان امروز عالی بود
مجتمع صنايع لاستيک سير جان از زیر مجموعه های #پکرمان در سال قبل ۸۰۰ میلیون تومان و در سال جاری ۴۵ میلیارد ریال سود شناسایی کرده است.

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز پیش فروش ایران خودرو تحویل هاش همه اردیبهشت۹۹ به بعد بود...

همه اینا رو در نظر بگیرید ..یک میلیون خودرو تا پایان ۹۸ فروختن دو شرکت خودرو ساز!!

احتمالا ۹۹ هم تا برج ۶ پر بشه با این ملت در صحنه(-:

امسال تا پایان سال تایر حداقل ۳۰ درصد دیگه گرون میشه به نظرم حداقل...

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
پاسا ۲۴۳ میلیارد

پتایر ۲۲۸ میلیارد

پاسا اصلا در قد و قواره پتایر نیست (-: که بخوایم پاسا رو با پتایر مقایسه کنیم(-: حالا میخواد بشه ۵۰۰ هم بشه ولی پتایر هم پس باید بشه ۱۵۰۰ (-:

فروش پاسا نهایت به ۳۵۰ میلیارد برسه با تایر ۲۵ میلیونی

فروش پتایر به ۶۰۰ میلیارد میرسه با تایر تنی ۲۵ ..

جالبه الان ارزش بازار پاسا از پتایر بالاتر رفته (-:

در حالی که فروش پتایر ۶۰-۷۰ درصد بیشتره (-:

اگه بازار میخواد پاسا رو ۳۰۰ میلیارد ارزش گذاری کنه..

باید پتایرم ۴۵۰ میلیارد ارزش گذاری کنه...

این یعنی پتایر جای رشد ۱۰۰ درصد دیگه داره (-:

محمدحسن کارگر

Well-Known Member
کاربر فعال
وقفه معاملاتي نماد (پتاير1) به علت تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت 97/12/8 09:52 به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت ايران‌ تاير (پتاير1) با توجه به تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت سهام، به مدت 60 دقيقه در وضعيت سفارش گيري قرار مي گيرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلي ادامه خواهد يافت. ضروري است سرمايه گذاران محترم علاوه بر توجه به اين موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روي تارنماي كدال (codal.ir) و ساير عوامل موثر بر قيمت سهام را در تصميم گيري هاي خود لحاظ نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

1Fardin

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای کسانی که امروز سه درصد پایین تر می فروشید مطمئن باشید فردا 6 درصد بالاتر باید بخرید! هر گونه اصلاح شاخص بسیار جزیی خواهد بود . من با یک حساب سر انگشتی حساب کردم اگر بازار بخواهد با دلار 9000 تومان تطبیق نماید باید شاخص حداقل از همین جا بیش از 35 هزار واحد رشد کند . پس نگرانی برای چی ؟ اون هم سهمی مثل پتایر با این حجم فروش و پتانسیل سود سازی در سالجاری . ریسک چنین سهمی در حداقل است .

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
این بسته شده سهم و شفاف سازی اغلب باعث توقف حرکت سهم و خراب کردن روند میشه.
متاسفانه پتایر و پاسا هم از این تخریب در امان نموندند...
اما مهم ادامه ی مسیره که با این تخریب های مقطعی، خللی در روند حرکتی این نوع سهام پیش نخواهد اومد.

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این بسته شده سهم و شفاف سازی اغلب باعث توقف حرکت سهم و خراب کردن روند میشه.
متاسفانه پتایر و پاسا هم از این تخریب در امان نموندند...
اما مهم ادامه ی مسیره که با این تخریب های مقطعی، خللی در روند حرکتی این نوع سهام پیش نخواهد اومد.
این بسته شدن ها مهم نیست . مهم بازار هیجانی هست که تحلیل حالیش نیست . وقتی هیجانی میشه چنین اتفاقاتی میفته . جوری که سهام های مثبت 5 میشن منفی

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
درود.....یکی به فاند شرکت..نگاه..میکنه...و با افقی..که فاند ...و شرایط روز شرکت..میده..سهامداری..میکنه...یکی نه...
شرایط فعلی ..فاندی شرکت به من ..نوعی..میگه...چند..ماه..سهامداری..کن....که البته...قطعا سخته....ولی احتمالا اخرش خیلی شیرینه.....
البته شرایط فعلی.....پس فردا روزی شرایط به ضرر فاند شرکت باشه...و..پیش بینی ..که ..کرده ایی را بر هم بزنه..بی برو..بر گرد..میفروشم..چون...دلیلی سهامداریم...مخدوش شده....
ولی فعلا..که همه..چی بر وفق ..مراده.....
....هر کسی..که توانست نوسان بگیره...هنر کرده...چون..در جهت افزایش دارایش....قدم..بر داشته..هیچ..اشکالی نداره....از دیوار کسی بالا نرفته..که......پس این سوال اشتباهه..که...بعضی..میپرسند..نوسان..بگیریم...یا نه.....
ولی نوسان..گرفتن...دو طرفه است...روی دیگرش هم...جاماندن...و..نوسان دادنه...
...با توجه به فاند شرکت ..تارگت سهم بالاست...ولی قطعا...اذیت..شیطنت...خواهند..کرد...و....سبز..و قرمز شدنهای زیادیررا هم..خواهد..دید..........ولی با این فاند.....اخر...پاییز..جوجه..هایمان را با خوشحالی ..میشماریم.......منظور از اخر..پاییز...تاریخ..فروش...یا....نیست...ضرب المثله...
ارادت

menterprise

Well-Known Member
کاربر فعال
گفتیم که باید گرون بشه...گفتیم صفحات قبل احتکارم بددددددد نیست(-:
احتکار که فایده ای نداشت میثم جان. قیمت بازار که بالاست و بخوای از بازار بخری فایده ندارد. شرکت هم که تعداد نمیده چه جوری میخواستی احتکار کنی؟

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..با..پتایر ..تا 99.......کاری به..مثبت..یا..منفی سهم..ندارم..ولی فاند سهم...میگه..احتمال زیاد سهامداری....عاقبت به خیری..پر پیمان تری...داره.تا شناسایی سود.. داره.....
این نظر.بنده است..شاید..کامل در اشتباه باشم....صلاح.خویش خسروان دانند...

1Fardin

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ای کسانی که امروز سه درصد پایین تر می فروشید مطمئن باشید فردا 6 درصد بالاتر باید بخرید! هر گونه اصلاح شاخص بسیار جزیی خواهد بود . من با یک حساب سر انگشتی حساب کردم اگر بازار بخواهد با دلار 9000 تومان تطبیق نماید باید شاخص حداقل از همین جا بیش از 35 هزار واحد رشد کند . پس نگرانی برای چی ؟ اون هم سهمی مثل پتایر با این حجم فروش و پتانسیل سود سازی در سالجاری . ریسک چنین سهمی در حداقل است .
اشتباه براورد کردم! باید 5 درصد بالاتر بخرید البته اگر گیرتان بیاید!:D

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با گندی که تجارت به بازار زده میشه سهمای خوب با قیمتای خوب به بدن زد!!
این تجارت غده سرطانی شده
معاملاتش کلا باید بره بازار بلوکی یا عمده
معنی نداره
پاسا لیدر گروهه، مابقی با فاز تاخیری میان دنبالش
میثم به پاسا حسودیش میشه مشخصه:p:p

بالا