پتایر ( ایران تایر )

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
..مخلص...جناب...mds..عزیز.....اردتمند....بنده..هم...بابت رفتارهایم...عذر میخوام...امیدوارم...ببخشید.......ارادتمندتان...
شاید این نوشته ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی لازم میدونم حضورتان عرض کنم. ببینید ما خواه نا خواه بدون اینکه چهره هم را ببینیم وقت زیادی را در این فروم باهم می گذرانیم بنابراین ضرورت داره که سوتفاهماتی که ممکنه در اثر نوشتن پیش بیاد را سریعا ازشون عبور کنیم و با دیدمثبت همه چیز را ببینیم. خوشبختانه دوستان در این تاپیک اخلاق مدار هستند .اینکه هر دو عزیز با دید مثبت و با مهربانی پس از کدورت مختصری که پیش آمد با هم صحبت می کنن و از هم عذر خواهی می کنند بسیار ارزنده است.ایشالا که من شخصا از شما عزیزان هر روز بیشتر از دیروز درس اخلاق مداری بیاموزم.
با تشکر.ایشالا همه ما خوش رزق باشیم.

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
بگو زورش چقده تهشو بذاره ......:D

خخخ

چقد سوت و کور شده اینجا....

پکرمان از منفی 5 اومد مثبت 5...

پتایر رفته برا 1000 ....با این معاملات کم حجم امروز....200 هزار تا تو سقف قیمت 4-5 ساله معامله نشده!

شاید هم تو سقف قیمت از بدو تاسیس شرکت باشیم....یادم نیست دیگه تو سقف تاریخی ایم یا تو سقف چند ساله .

فک کنم سقف تاریخی باشیم :D

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از همون ابتدا که ورود زدیم هدف 1500 تو ذهنمون بوده، خدا رو شکر کم کم داریم میرسیم
باید از الان به فکر سهام بعدی جایگزین باشیم
ما یکبار تحلیل و رانت درست و درمون میزنیم سهم میخریم، دیگه تا یکی دو سال نه فکر میکنیم نه زحمت میکشیم فقط مدیریت سرمایه میکنیم:D

بالسامو

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کم
کم
از همون ابتدا که ورود زدیم هدف 1500 تو ذهنمون بوده، خدا رو شکر کم کم داریم میرسیم
باید از الان به فکر سهام بعدی جایگزین باشیم
ما یکبار تحلیل و رانت درست و درمون میزنیم سهم میخریم، دیگه تا یکی دو سال نه فکر میکنیم نه زحمت میکشیم فقط مدیریت سرمایه میکنیم:D
کم کم داریم میرسیم؟به ۱۵۰۰!؟ یعنی این ۱۰۰در۱۰۰رشد تا کی اتفاق می افته؟

lime

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#آپدیت_آخر_هفته #پتایر یواش یواش باید به فکر خروج از سهم بود و همونطور که قبلا هم گفتم سقف کانال محدوده 600 تا 610 تومن مقاومت مهمیه و اندیکاتور ها در منطقه اشباع خرید هستند و همچنین شاخص گروه لاستیک هم به مقاومت مهمی برخورد کرده و نیاز به اصلاح داره مشاهده پیوست 45560
۲۰ دقیقه آخر چندبار اوردر فروش تا یک میلیون سهم روی 545 گذاشتند! مطمئنم خودشون پایین نشسته بودند برای خرید
دیگه مشخصا کف سهم 530 بسته شده و فروشنده ها در این قیمتها تکانده و احتمال زیاد فردا میتونه بالای 560 و صف خرید بشه
یادی کنیم از همین ۵-۴ هفته قبل و یاد بگیریم تکنیکال وحی منزل نیست
تبریک میگم به سهامداران معتقد به پتایر

Mirzakhani.M

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تقریبا صدتا داشتم که 680-695 بعد از عید خارج شدم منتظرم 720 را رد کنه 200 تا بخرم برای 840
بدجور من را جا گذاشت و خیلیهای دیگه را
شرانل برداشتم به امید اینکه پاجاپای پتایر بگذاره!

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
بدجور من را جا گذاشت و خیلیهای دیگه را
شرانل برداشتم به امید اینکه پاجاپای پتایر بگذاره!
ب نظرم جا پاش میزاره (-: شایدم فراتر از پتایر بره با صبر بیشتر...مثلا پتایر ۳۰۰ بسازه...شرانل ۴۰۰ -۵۰۰ (-: البته این مثاله شایدم عین حقیقت شد(-:

در هر حال تا اخر سال مشخص میشه...

مهم اخر ساله ببینیم چقد شده..پولمون(-: یکی زودتر و یکی دیرتر خیلی مهم نیست...

پتایر اگه ۲۰۰۰ بشه بازدهی شرانل رو میده از قیمت های فعلی...وگرنه ممکنه شرانل جلو بزنه (-:

در هر حال ۱۱ ماه دیگه وقت هست برای رقابت..

هر دوشو داریم ...به مقدار لازم...

ایشالا هر دوشون با هم بتازند...

و هردو رو بعد گزارشات ۶ ماهه یعنی اواخر برج ۷ بالای۱۵۰۰ ببینیم...

آخرین ویرایش:

Mirzakhani.M

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ب نظرم جا پاش میزاره (-: شایدم فراتر از پتایر بره با صبر بیشتر...مثلا پتایر ۳۰۰ بسازه...شرانل ۴۰۰ -۵۰۰ (-: البته این مثاله شایدم عین حقیقت شد(-:

در هر حال تا اخر سال مشخص میشه...

مهم اخر ساله ببینیم چقد شده..پولمون(-: یکی زودتر و یکی دیرتر خیلی مهم نیست...
عزیزمی داش میثم...حیف که قدر تو را نمیدونن اونچنان
چرا کانالو بستی ؟ نوشتارتو دوس دارم
پرریسک کانالش ۲۵۰۰ تا ممبر داره و تو کارت درست تر نباشه که هست و چندپله ازش برتر نباشی حداقل دو پله ازش برتری

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
عزیزمی داش میثم...حیف که قدر تو را نمیدونن اونچنان
چرا کانالو بستی ؟ نوشتارتو دوس دارم
پرریسک کانالش ۲۵۰۰ تا ممبر داره و تو کارت درست تر نباشه که هست و چندپله ازش برتر نباشی حداقل دو پله ازش برتری
من مجانی برا بابامم کار نمیکنم (-: مثلا دیروز تا وقتی شدوص نخریدم و اضافه نکردم یه چند روزی در شدوص پست نزدم..یعنی مجانی نیست اینجا هم پستام..خخخ(-: بعدش اینکه کانالم وقتگیره...واون چیزی میخوامو فعلا نمیشه ارایه داد..چون زمان بره...همینجوری همینجا نوشتن کمتر زمان میبره..و کانال داشتن مسئولیت بالاتری داره...و غصه سبد مردمم باید بخورم(-: و مسئولیت بالاتری داره کانال داشتن...و وقتگیره...

انشالا ب کسی ضرر نزنیم...با نوشته هامون...

آخرین ویرایش:

Mirzakhani.M

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من مجانی برا بابامم کار نمیکنم (-: بعدش اینکه کانالم وقتگیره...واون چیزی میخوامو فعلا نمیشه ارایه داد..چون زمان بره...همینجوری همینجا نوشتن کمتر زمان میبره..و کانال داشتن مسئولیت بالاتری داره...و غصه سبد مردمم باید بخورم(-: و مسئولیت بالاتری داره کانال داشتن...و وقتگیره...

انشالا ب کسی ضرر نزنیم...با نوشته هامون...
نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنی!؟
داشتن یک کانال بورسی که چندهزارتا عضو داره برات میتونه در ماه میلیونها تومن درامد داشته باشه
با نوشتار و تحلیلهای بکرت سهام موردنظرت زودتر به هدف میرسه و این یعنی درامد
قدرت تلگرامو دستکم نگیر
نمیدونم تصادفیه یا نه اما امروز تا پرریسک درباره شدوص نوشت صف شد!
برعکس چیزی که فکر میکنی وقت کمتری هم میگیره نسبت به سایت نویسی
خوبیش اینه نوشته هات تجمیع میشه

همین پیشنهاد را به جناب می هم میدم

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
نمیدونم چرا اینطوری فکر میکنی!؟
داشتن یک کانال بورسی که چندهزارتا عضو داره برات میتونه در ماه میلیونها تومن درامد داشته باشه
با نوشتار و تحلیلهای بکرت سهام موردنظرت زودتر به هدف میرسه و این یعنی درامد
قدرت تلگرامو دستکم نگیر
نمیدونم تصادفیه یا نه اما امروز تا پرریسک درباره شدوص نوشت صف شد!
برعکس چیزی که فکر میکنی وقت کمتری هم میگیره نسبت به سایت نویسی
خوبیش اینه نوشته هات تجمیع میشه

همین پیشنهاد را به جناب می هم میدم
یکی از دوستام ...یکیو پیدا کرده...اونطرف برای معرفی هر سهم ۵۰۰ میگیره...وتضمینی ۲۰-۳۰ درصد میبرش بالا...(-: اون دوستم یه چند بار بهم زنگ زد گفت بیا..پورتفمو ببین که یارو اشناست و تضمینیه...دیگه جوابشو ندادم(-:

از این پولا خوشم نمیاد...
همه چی هم پول نیست...
مثلا همون گروه دسبحان رو فعالن روش الان..و ۱۵ درصد فعلا اوردن بالا(-: منم نخریدم (-:
طریقه بدست اوردن پول از بورس خیلی زیاده..

یکیش اینه کف وسقف یک سهمو ببیندی چند صد بار نوسانشو بگیری(-: یکیش خرید گروهیه..با لایه های مختلف(-: در اصل چند گروهن..در درجات مختلف (-:

خلاصه همه جوری میشه پول در اورد در بورس...

از راه درست هم میشه...با صبر بیشتر...(-:

کانال درست هم میشه زد...ولی باید وقت گذاشت..که دیگه کلا فرصت زندگی کردنو از دست میدیم (-:

مگه چند سال میخوایم عمر کنیم (-: خخخ

در کل با روحیات من سازگار نیست کانال ..

شب خوش

آخرین ویرایش:

mahdi200

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از دوستام ...یکیو پیدا کرده...اونطرف برای معرفی هر سهم ۵۰۰ میگیره...وتضمینی ۲۰-۳۰ درصد میبرش بالا...(-: اون دوستم یه چند بار بهم زنگ زد گفت بیا..پورتفمو ببین که یارو اشناست و تضمینیه...دیگه جوابشو ندادم(-:

;);)از این پولا خوشم نمیاد...
همه چی هم پول نیست...:p:D
مثلا همون گروه دسبحان رو فعالن روش الان..و ۱۵ درصد فعلا اوردن بالا(-: منم نخریدم (-:
طریقه بدست اوردن پول از بورس خیلی زیاده..

یکیش اینه کف وسقف یک سهمو ببیندی چند صد بار نوسانشو بگیری(-: یکیش خرید گروهیه..با لایه های مختلف(-: در اصل چند گروهن..در درجات مختلف (-:

خلاصه همه جوری میشه پول در اورد در بورس...

از راه درست هم میشه...با صبر بیشتر...(-:

کانال درست هم میشه زد...ولی باید وقت گذاشت..که دیگه کلا فرصت زندگی کردنو از دست میدیم (-:

مگه چند سال میخوایم عمر کنیم (-: خخخ

در کل با روحیات من سازگار نیست کانال ..

شب خوش

;)مبثم جان این مرامتو عشق است:D

بالا