پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب عرضه ی سهمگینی...
اما در کل برای سهم خوب بود.
حجم حدود 10 میلیون در قیمت بالای 400 تومن مایه کف سازی در همین حدود قیمتی است.
به احتمال زیاد فردا ،منفی و حتی صف فروش خواهد شد.اما مهم نیست.
تا اینجای کار خوب حرکت کرده و در جا زدن قبل از عید رو جبران کرده.

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
به لطف بازار منفی سهم عرضه شد.البته یکی دو روز اصلاح بد نیست براش.بازیش تازه شروع شده.
در ضمن نه تنها پاسا بلکه کل تایر سازا محکوم به صعودن .به خاطر حذف دلار مبادله ای و افزایش نرخ فروش مجددشون در ماههای آتی.هر چند یه عده بی شعو ر پاسا رو جدا از بقیه بدونن و بخوان از رو حسادت یا هر درد بی درمونی که تو وجود بی وجودشونه تخریبش کنن:Dپاسا با واق واق برخی روندش عوض نمیشه:D

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به لطف بازار منفی سهم عرضه شد.البته یکی دو روز اصلاح بد نیست براش.بازیش تازه شروع شده.
در ضمن نه تنها پاسا بلکه کل تایر سازا محکوم به صعودن .به خاطر حذف دلار مبادله ای و افزایش نرخ فروش مجددشون در ماههای آتی.هر چند یه عده بی شعو ر پاسا رو جدا از بقیه بدونن و بخوان از رو حسادت یا هر درد بی درمونی که تو وجود بی وجودشونه تخریبش کنن:Dپاسا با واق واق برخی روندش عوض نمیشه:D
وقت بخیر ممکنه فردا با
منفی شروع بشه ولی
جوجه رو اخر
وقت می
شمرند

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رو به بالا خرید شد مجدد
جناب اسموک حضرت عالی که منتقد پاسا بودین!!!؟ تنها کسی که از خروجش ناراحت شدم جناب گرگین بود! ایشون بازی پاسارو درک کرده بود و بنده تو خصوص هم بهشون پیام دادم! هرجایی هستن موفق باشن! جناب اسموک شما بهتره تو پتایر باشین! پاسای 320 تومنی رو دادین رفت الان بجاش پاسای 450 تومنی رو میگیرین!؟؟؟ سخته کمی سر در اوردن...! من خیلی خیلی وقته به سهامداران پاسا گفتم صبر کنین ولی خب ....

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نمیدونم! شاید همین 200 تومن هم برا پاسا زیاده ب نظرم! شما پتایر رو دریابین! موفق باشین همگی...

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت

فقط توصیه می نمایم که تاآخرسال باپاسا باشید.

تارگت قیمتی مدنظرآنقدربالا هست که بندرت سهمی بتواند اینچنین بازدهی برای امسال داشته باشد.

مهردادپایدار:

پاسا راه شکربن وکفرای گذشته رامیرود وشگفتی ساز سال98است.

فعلا جراتش راندارم که تارگت قیمتی راعرض کنم .بگذارید زمانی که پاسا درقیمت دیگری باشد تا هدف قیمتی که مطرح است ،برای دوستان باورپذیر باشد.

خخخ

New Member
عضو تازه
جناب اسموک حضرت عالی که منتقد پاسا بودین!!!؟ تنها کسی که از خروجش ناراحت شدم جناب گرگین بود! ایشون بازی پاسارو درک کرده بود و بنده تو خصوص هم بهشون پیام دادم! هرجایی هستن موفق باشن! جناب اسموک شما بهتره تو پتایر باشین! پاسای 320 تومنی رو دادین رفت الان بجاش پاسای 450 تومنی رو میگیرین!؟؟؟ سخته کمی سر در اوردن...! من خیلی خیلی وقته به سهامداران پاسا گفتم صبر کنین ولی خب ....

تو تاپیک پتایر یک پست زده آخر خنده :D

یکی نیست به این اسموک بگه مرد حسابی تو که سرت در نمیاد چرا میای تحلیل میکنی آخه . مگه مجبوری چیزی رو که نمیفهمی تحلیل کنی و تارگت بدی . تارگت نیست که لامصب اورانیوم غنی شده است . تارگت پتایر 10 هزار تومن پاسا 5 هزار تومن خخخخخ

تو اگه حالیت بود پاسا رو نمیدادی بری پتایر بخری بعد که دیدی پاسا پر قدرت حرکت کرد برای اینکه ضایع نشی ادعا کردی که دوباره پاسا خریدی . هر چند از بی سوادهایی مثل شما هم چنین کارهایی بر میاد . اگه یک ذره به تحلیلت ایمان داشتی صبوری پیشه میکردی نه اینکه مثل این مبتدی ها با دیدن یک تحلیل دیگه از اساتید بفروشی بری یک سهم دیگه بخری باز اونو بفروشی برگردی همین سهم و بخری . البته من مطمئنم اینا همش فیلمه و چون چیزی حالیت نمیشه اما دوست داری تو چشم باشی و دیده بشی خودت و به در و دیوار میزنی و چرت و پرت هایی مینویسی که مطمئنم شب ها تو خواب خودتم خندت میگیره . با آیدی دیگت هم هی از خودت تعریف تمجید کن خخخخ

به قول جناب فرهنگی وقتی سرت نمیشه الکی تحلیل نزن شاید چند نفر با تحلیلت دچار اشتباه بشن

اگر تحلیل میفهمیدی سهمت و آتش نمیزدی و با کله نمیپریدی روی تحلیل دیگران

گروه لاستیک خودش چند تا تحلیلگر قهار داره پس بهتره تو سرت تو لاک خودت باشه و بیشتر از این موجبات خنده و شادی ما رو فراهم نکنی

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ا
جناب اسموک احتمالا همون مهرداد آریانا باشه یا مثل ایشون نوسانگیره و موقع فروشش شروع به جو مثبت زدن میکنه و برعکس موقع خریدش شروع به منفی بافی تا بخره... خیلی به مجید شبیهی داداچچچچچ
الان پتایر روی ۸۰۰ شروع به داغ کردن سهم میکنه پتایر نهایت۱۰۵ تومان سود سال ۹۷ داره که با قیمت فعلی په ب ای ۸ داره که ارزش خرید نداره مخصوصا اینکه یه کله بالا رفته

احسان سلطانی 20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو تاپیک پتایر یک پست زده آخر خنده :D

یکی نیست به این اسموک بگه مرد حسابی تو که سرت در نمیاد چرا میای تحلیل میکنی آخه . مگه مجبوری چیزی رو که نمیفهمی تحلیل کنی و تارگت بدی . تارگت نیست که لامصب اورانیوم غنی شده است . تارگت پتایر 10 هزار تومن پاسا 5 هزار تومن خخخخخ

تو اگه حالیت بود پاسا رو نمیدادی بری پتایر بخری بعد که دیدی پاسا پر قدرت حرکت کرد برای اینکه ضایع نشی ادعا کردی که دوباره پاسا خریدی . هر چند از بی سوادهایی مثل شما هم چنین کارهایی بر میاد . اگه یک ذره به تحلیلت ایمان داشتی صبوری پیشه میکردی نه اینکه مثل این مبتدی ها با دیدن یک تحلیل دیگه از اساتید بفروشی بری یک سهم دیگه بخری باز اونو بفروشی برگردی همین سهم و بخری . البته من مطمئنم اینا همش فیلمه و چون چیزی حالیت نمیشه اما دوست داری تو چشم باشی و دیده بشی خودت و به در و دیوار میزنی و چرت و پرت هایی مینویسی که مطمئنم شب ها تو خواب خودتم خندت میگیره . با آیدی دیگت هم هی از خودت تعریف تمجید کن خخخخ

به قول جناب فرهنگی وقتی سرت نمیشه الکی تحلیل نزن شاید چند نفر با تحلیلت دچار اشتباه بشن

اگر تحلیل میفهمیدی سهمت و آتش نمیزدی و با کله نمیپریدی روی تحلیل دیگران

گروه لاستیک خودش چند تا تحلیلگر قهار داره پس بهتره تو سرت تو لاک خودت باشه و بیشتر از این موجبات خنده و شادی ما رو فراهم نکنی
اتفاقا خوب بلده چی میگه... چون کارش همینه... بنده هم فقط در دو تاپیک پاسا و پتایر شناختمش که همون روال مهرداد آریانا داره...و نوسانگیره در حده میلیاردی

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسانی که سیو سود کردن امروز مبارکشون باشه! ولی انشالله ما تا 900 تومن بالاجبار با پاساییم...

بالا