پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
انگار یه مشکلی هست که سهمو خوب نمیخرن
امروز که یه نوع لجبازی برای سرکوب قیمت در معاملات دیده میشه.
اگر کسی هر تعداد متوسط برای خرید سفارش بگذاره، فورا بهش می دن که تقاضای رو به بالایی شکل نگیره...

از صبح یک سفارش چند هزار تایی روی قیمت 320 گذاشته بودم و باور نمی کردم بدن.
اما چند لحظه پیش دیدم که انجام شد!!!

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
یک روز در میان اضافه میکنن و خالی میکنن:p:p:p
یاد داستان چوپان دروغگو بخیر
نویسندش باید بیاد دوره ببینه محضر برخی :D:D:D
یه هفته که سهله یه ماهم منفیش کن فروشی نیستش.اونم بعد دو سال سهامداریت:D:D:D

آخرین ویرایش:

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
هی میخواییم چیزی نگیم نمیزارن که:D
برو همون جا که جمع سفته بازاتون جمع شده با دهها آیدی یدکیتون.شب روز بوق بزنین واسه نوسان گرفتن از ملت:D:D:D
یه مورد دیگه به گزینه های نادیده گرفتن اضافه شد:p:p:p

آخرین ویرایش:
باسلام وارادت

از آنجایی که مهندس امتعلی زمانی در پتایرمسولیت داشتند واکنون حدود 6ماه است که در ایران یاسا مدیرعامل شده اندوتحولات زیادی در پاسا ایجاد کرده اند .بزودی ، نتایج برنامه ریزی ها وعملکرد مهندس امتعلی ،بخصوص در زمینه صادرات به بازارهای جدید،در سال 98برای عموم فعالان بازار مشخص ومبرهن خواهد شد.

براساس اطلاعات واصله پاسا در سال 98 بامدیریت مهندس امتعلی حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

ارزش ذاتی سهم بسیار بیشتر ازقیمت فعلی سهم برروی تابلو است.

پاسا فروشنده زیادی ندارد وبه نظر می رسد که حقوقی هایی که بیش از 30میلیون سهم راجمع کرده اند مایل نیستند که قیمت سهم افزایش یابد والا صف خرید کردن وبردن قیمت سهم به بالای 400 تومان برای حقوقی های خریدار سهم بسیار سهل وآسان است.این فنر فشرده میشود وبزودی زمانی فرامیرسد که یکی فقط باید جلو پاسا رابگیره......

پیش بینی سود سال 98 شرکت برآورد شده ووقتی به بازار اعلام شد،آن وقت برای فعالین وتحلیلگران بازار مسجل میشود که پاسا از معدود شرکتهایی است که دراین اوضاع خراب اقتصادی روند روبه جلو سریعی را آغاز کرده است.

شرکت در مجمع سالانه شرکت درتیر ماه ودریافت سودنقدی خوب و رونمایی از اتفاقات ریز ودرشت سهم واخبار مشعشع طرح های توسعه سهم،حق هر سرمایه گذار صبور وهوشمندی است که سهمی منحصر بفرد راانتخاب کرده اند که طرح های توسعه وصادرات به بازارهای جدید،پاسارا به یاقوت گرانبهایی در بازار سرمایه تبدیل کرده است!

Star.Sky

Member
کاربر فعال
عضو تازه
در واقع پاسا از دوشنبه هفته ی گذشته برخورد کرده به سقف تاریخی سهم ( 340 تومان ) و خیلی تلاش داره تا بتونه ازش عبور کنه ( اتفاقی که برای پتایر براحتی افتاد و سقف تاریخی خودش رو شکست )

پاسا همچنان بسیار زیبا بر روی خط روند صعودی خودش در حرکت و در تلاش برای عبور از 340 هستش .

به نظر بازیگردان سهم هم از این نقطه داره به نحو احسنت استفاده میکنه

امیدوارم زودتر 340 رو رد کنه

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
من در حال جابجایی پاسا با پتایر هستم
چند روزی منفی هستید تا چهارشنبه ایشالله تموم میشه
اگر این فروش های بی حساب و کتاب کار جنابعالی باشه، باید بگم که متاسفانه شب عید ما سهامداران پاسار رو جنابعالی خراب کردی.
چون فروش ها متاسفانه دارای بار لجبازیه و انگار به عمد و برای حالگیری انجام میشه.
به هر حال امیدوارم هر چه زودتر این وضعیت تموم بشه.
شما هم بد موقعی دست به این کار زدی.
بنده تعدادی هم پتایر دارم.
اما در موقعیت فعلی جابه جایی پاسا با پتایر رو عاقلانه نمی دونم چرا که پتایر در ماه اخیر حدود 50 درصد رشد داشته اما پاسا حتی 10 درصد هم رشد نداشته در حالی که هر دو گزارش خوبی در ماه قبل دادند.پاسا گزارش دی ماهش هم خوب بود و اگر گزارش اسفندش هم خوب باشه که دیگه دوازده ماهه ی عالی خواهد داشت.
ضمن این که به قول دوستان تکنیکال، پتایر در حدود 620 تا 630 مقاومت داره.
به همین دلیل به نظرم میاد که در اینده نزدیک، پاسا گوی رقابت رو از پتایر خواهد ربود....

جناب فرهنگی
مهم نیست کی میفروشه یا چرا میفروشه.سهم با فاند قوی در روند صعودی هم با فروش چند نفر اتفاقی واسش نمیافته.
شب عید ما هم با این فروشای ناشیانه خراب نمیشه.به شخصه خوشحالم هستم توسهمی که هستم یه عده فوق آماتور هنوز پیدا میشن هر روز تو منفی فروشنده باشن!چون میشه قیمت مناسبتر سهمو اضافه کرد .گذر زمان هم نشون میده کی ضررمیکنه:)
البته اونی که فروردین 96 دو زار پاسا بالای 180 خریده دو سالم رفته تو پاچش الان با 70الی 80 درصد سود میفروشه بدون احتساب تورم 300 درصد در دو سال اخیر بزرگترین بازنده هستش:D:D:Dالبته اگه واقعا فروشنده باشه که بعید میدونم;););)
در ضمن همین پتایر هم روی 430 همین بازیا رو داشت که ما هم نهایت استفاده رو بردیم و الانم تحویل یه عده میدیم:D:D:Dتو بوق و کرنا هم نمیکنیم:D
این راههایی که یه عده تو روز روشن میرن واسه جمع کردن چند تا سهم بیشتر رو ماها تو شب تاریک با چشم بسته رفتیم
:D:D:D

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
با پیدا شدن تعداد زیادی فروشنده در قیمت 325 دیگه تقریبا امیدی به رشد سهم در طی این هفته نیست.
متاسفانه بد جوری حمله کردن به این سهم.
شاید گزارش اسفند ماه سهم رو نجات بده..

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
همون دلقک بازی ها که دو ماه قبل در پتایر حدود 420 - تا 450 مشاهده می کردیم، الان در پاسای 320 تومنی می بینیم....

1552969332564.png

اول وقت سفارش فروش در منفی کامل برای چیه؟
مشخصه که قصد دارند که هراس ایجاد کنند و در حد توان جمع کنند..
امیدوارم کسی جو زده نشه

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همون دلقک بازی ها که دو ماه قبل در پتایر حدود 420 - تا 450 مشاهده می کردیم، الان در پاسای 320 تومنی می بینیم....

مشاهده پیوست 45901
اول وقت سفارش فروش در منفی کامل برای چیه؟
مشخصه که قصد دارند که هراس ایجاد کنند و در حد توان جمع کنند..
امیدوارم کسی جو زده نشه
اندکی صبر سحر نزدیک است

بالا