پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرتون دیر نشده ؟
پتایر 420 رو 600 بخرید . پاسایی که 320 بوده رو 330 بفروشید
نظر شما درست بود .
به نظر میاد پاسا آمادگی برای حرکت بعدی رو داره.
البته اگر روندش رو خراب نکنند..

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا این حرفو میگین اسموک عزیز!!!؟ تا جایی که تونستن حمایت کردن ایشون!!! مشکل حقوقی نیس این وسط حقوقی فقط سهم رو رشد نمیده پایین ک نمیاره!؟ به جمع خریدارا اضافه شدن! مشکل سهامدارای عادی هستن! حقوقی عزیز داره با قیمت بالاتر خرید میزنه این مشنگ داره رو 324 فروش میزنه!!؟ اینو کجای دلم بزارم آخه!؟ کجای دلم بزارم شما بگین؟؟؟؟
حالا دیدید نقش حقوقی چیه
مصداق بارز دستکاری قیمت هست معاملات امروز و معاملات کثیفی رو شاهدیم
البته این کارشون نتیجه نداده و بیلان حقیقی مثبته یعنی حقیقی خریده از حقوقی
حدود 400 هزار سهم از دست دادن حقوقیها با این کارشون
این کارها فایده نداره
نمیتونید چیزی از دست حقیقی در بیارید
قیمت رو بیارید رو 400 تا حقیقی پیاده بشه
با این کارها وقت تلف میکنید و سهام از دست میدید باید بالاتر جایگزین کنید
همین جا بمونه هفته دیگه خودم اضافه خواهم کرد

Dext3R

Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف خرید دیروزو که با اردرهای احمقانه نابود کردن. اینم از معاملات امروز که به گند کشیدن. واقعا متاسفم برا اونایی که به معنای واقعی .... به سهم. آخه 334 رد میکنی گوزن !!!

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا دارین شلوغش میکنین الکی؟؟؟ مگه چی شده؟؟؟ آتیش زدن به مالتون؟؟؟ مگه حقوقی کم حمایت کرده جناب اسموک؟؟؟ موقعی که داشت منفی میخورد 3 میلیون صف فروش بود تشریف بعضی هاتون کجا بودش؟ حقوقی جمع نمیکرد که رفته بود رو 220 تومن!!؟ چقدریشو از صف فروش جمع کردین؟ همه دو میلیون وهفتصد هزار سهمو که حقوقی جمعش کرد از صف فروش! بی انصافی نکنین! صف خرید که میشه صندوق بازنشستگی یه عرضه کننده دایمی هستش! دیدین تا حالا حمایت کنه؟ لطف کنین بجای فقط حرف زدن اگه بلدین حمایت کنین! سهم خورده مقاومت سالانه یکیش عرضه کرده یکیش حمایت کرده! اگه شما بهتر بلدین خب بیاین ریش و قیچی رو بدیم دست شما!

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ما که خودمون به شما گفتیم پایین تر از 450 فروشنده نباشین؟؟ این حرفای شما معنیش چیه جناب اسموک؟ من چندبار گفتم هدف بالاتر از 700تومن هستش؟ چرا شما این نوشته های بنده رو نقل قول نمیکنین فقط چیزی که دلتون میخواد رو میبینین؟؟؟ بی زحمت بجای حرف زدن الکی اگه بلدین شما حمایت کنین و اردرهای عرضه رو جمع کنین!

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اجازه بدین سهم روند عادیشو طی کنه! شما میخوایین یه شبه به سود 100 درصدی برسین!این طمع شماست که داره صحبت میکنه نه تفکر و باورتون!

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرکه طاووس را خواهد جور هندوستان کشد! تنها کاری که کردین فقط نشستین و بالا رفتن قیمت سهمو نظاره گر بودین!اگه کاری غیر ازین کردین بگین ما بدونیم!؟

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا خارج میشم با پتایر عوض میکنم
۱۳۰% سود پاسا کافیه
مابقیش برای خودتون

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این کار همیشگی ما ایرانی جماعته! متاسفانه...! تاپیک پاسا را تحویلش میدیم به شما دوستان! موفق و موید باشین برای همیشه!

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۳۰% سود پاسا کافیه
مابقیش برای خودتون
ما بازنده نیستیم! هیچوقت! این تفکر شماست که بازنده اس! ما کار خودمون رو نه فقط تو پاسا هرجایی سهم بنیادی باشه جلو میبریم! نه ورودتون نه خروجتون! هیچکدومش دقیق نیست! اما همینکه به هرحال بلدین سود کنین خودش چیز خوبیه! هرکسی از پاسا خروج کنه ما نهایت تشکر رو ازش داریم! که تو قیمت های بالاتر دست و بال مارو نگیرن! جناب اسموک فردا هر قیمتی عرضه کنین خریداریم;)

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چقدر پاسا داری جناب اسموک؟؟؟ 1000تا 100000هزارتا؟ یه میلیون؟؟؟شایدم کلا 50000تا نیس!:) فردا منتظر خروج شماییم! البته ما که هیچ کاره ایم ولی دوستان حقوقی حضور گرمشون هست!

hamidsafir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
۱۳۰% سود پاسا کافیه
مابقیش برای خودتون
شما به 130 درصد قانع باشین ما به 300 درصد هم قانع نیستیم! این همه جواب ما به امثال شما میتونه باشه! یه روز میام جواب شمارو محکمتر از امروز میدم! هنوز زوده جناب اسموک

بالا