پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقت بخیر امروز رو ۳۳۰ خوب معامله شد
در این قیمت فروشنده آنچنان ندارد
که تعجب میکنم فروشنده وقتی
می دونه بالاتر قیمت بده
باز فروش میره چرا
میفروشه

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا سهم جالبیه.
سقف تاریخی و کفش یکی شده داره حوالیش معامله میشه.اونم با حجم ناچیز!
دیگه باید استارتشو بزنه.خیلی عقب مونده از بقیه همگروهیاش

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آقا نگو...
ما منتظریم پایین تر خریدهامونو تکمیل کنیم.
عجله نکنید.
به وقتش همه رو خوشحال خواهد کرد...
جناب فرهنگی بزرگوار ریسک نکن وخریدهات رو کامل کن
فقط امروز رو ببین بیش از یک میلیون حقوقی
خریده و ۱ سهم هم نفروخته پس
دردراز مدت برنده ای
اگر امروز سهم
بخری

alita79

Member
کاربر فعال
دوستان تا حالا دقت کردین در این گروه لاستیک هر سهمی که تعداد پیام در تاپیکش تو تالار بورس کمتره ، اون سهم رشدش از همه بیشتره. اول پدرخش و بعد از اون پسهند. رشدشون رو ببینید و بعد تاپیکشون رو در تالار بورس چک کنید.

alita79

Member
کاربر فعال
به نظر من تعداد تاپیک بالا در سایتها و فرومها نشون میده که سهم توسط افراد زیادی خرید شده و این یعنی سهم رشد شارپی نخواهد داشت. چون هر از چند گاهی بعضی از این افراد خسته شده و خارج می شوند. مثل آقای سعید که چند ماه پیش خارج شد و حالا هم گرگین خان. شایدم آقای اسموک. شما خودتون رو جای شرکتهای سرمایه گذاری بگذارین. وقتی بفهمین چند نفر با تعداد سهم بالا در سهم حضور دارند و منتظر رشد سهم تا هدفی مشخص شده مثلا تو پاسا 600 یا 700 . خوب معلومه این چند نفر رو این قیمتها فروشنده هستند. اونم با حجم زیاد. پس یک مقاومت سخت در این قیمتها خود به خود بوجود میاد و انگیزه شرکتهای سرمایه گذاری رو برای ورود به سهم کم میکنه.

alita79

Member
کاربر فعال
اینکه پاسا رشد شارپی نداره یکی از دلایلش همینه. بالاخره مردم و شرکتهای سرمایه گذاری این پیامها رو میخونن.

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اینکه پاسا رشد شارپی نداره یکی از دلایلش همینه. بالاخره مردم و شرکتهای سرمایه گذاری این پیامها رو میخونن.
وقت بخیر ممکنه با رعایت این
موضوع مشکل ردیف شه
پس تا گزارش اخر
اسفند روزه
سکوت

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالا کل پاساها رو با پتایر جابجا کنم
سرعت رشد پتایر بیشتره، شناورش کمتره،
حقوقی پاسا ترمزشو کشیده فعلا

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنظرتون دیر نشده ؟
پتایر 420 رو 600 بخرید . پاسایی که 320 بوده رو 330 بفروشید

alita79

Member
کاربر فعال
شناور سهم از 12 درصد رسید به 22 درصد. یعنی 60 میلیون سهم از حقوقی به حقیقی. بعدش برای رد گم کردن 16 میلیون خریدن. خرد خرد و یواش یواش. با چند کد. 44 میلیون هنوز دست حقیقی مونده. عرضه این 44 میلیون تا حالا باید قیمت سهم رو تا 200 تومان پایین می برد. ولی نبرد. چرا؟ من احتمال میدم این 44 میلیون با کد شخصی همون شرکت حقوقی و مدیران خود شرکت یاسا جمع شده باشه. تا به وقت مقتضی و در زمانی که همه نا امید شدن بعد از یک رشد نسبتا خوب خالی کنند.

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقت بخیر جناب اسموک شما
حرفه ای تر از این حرفها
هستی که این حرکت
رو بزنی خوش
باشی

Dext3R

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
آدم یه چیزایی میبینه این روزا شاخ درمیاره! خب آخه بذار صف سنگین بشه بعد تو سقف عرضه کن. بخدا من راضیم. همه راضین تا پایانیو بیاری بالا ولی وقتی صفی نیست خودت تو سقف صف درست نکن که باز بعضیا بیان زیر سقف عرضه کنن.

بالا