پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

باراک

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرکت رونالدینیویی بازیگر سهم ...و خرید جالب صندوق بعد از دست دادن سهام ...بازی های جالبی رقم خواهد خورد

یه مقدار هم بخاطر این دستورالعمل جدید تقاضا ها دیر میشینه تو سیستم و مشکل دارد

Untitled.png

2.png
3.png
4.png
5.png

پیوست ها

• 299.6 کیلوبایت بازدیدها: 32
آخرین ویرایش:

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان آگاه و صاحبنظر..
آیا می تونند یک مقایسه بین پاسا و پتایر و پدرخش انجام بدن؟
هر چند نوع محصولات این ها با هم فرق می کنه، اما به هر حال در یک گروه هستند و شرایط کلی برای همه تقریبا یکسانه.

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان آگاه و صاحبنظر..
هر چند نوع محصولات این ها با هم فرق می کنه، اما به هر حال در یک گروه هستند و شرایط کلی برای همه تقریبا یکسانه.
وقت بخیر
جناب فرهنگی از دوستان صاحبنظر نظر خواستید کسی به خودش اجازه ورود نمی ده

wallstreat2020

New Member
عضو تازه
دوستان آگاه و صاحبنظر..
وقت بخیر
جناب فرهنگی از دوستان صاحبنظر نظر خواستید کسی به خودش اجازه ورود نمی ده
پدرخش یه مقاومت 13000 قوی جلوشه اگهالان تو موج سوم الیوت باشیم فیبو روی موج یک و دو نشون میده باید سهم تا 10000 برگرده ولی اندیکاتور های RSI و ADX نشون دهنده ادامه روند صعودیه .... خودم این سهمو دارم بخاط همین از دوستان صاحب نظر تو تحلیل فاندامنتال پرسجو کردم میگن ارزندس برای پاسا هم دقیقا اگه همین تحلیل رو دارم که تو موج سه هستیم و احتمالا تا حمایت 2650 برگردهولی اگهمقاومت3200 بشکنه امیدواریمتاتارگتبعدی صعود داشته باشه در ضمن ,واگرایی روی اندیکاتور maCD FIAL شده و سیگنال خوبیه به هر حال بازم دعوت میکنم دوستان فاندامنتال کار بیان وسط ... هرچه سهم نیاز به توجه سهامداراش داره برا صعود

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان آگاه و صاحبنظر..
پتایر از همه مناسبت تره در این نرخ ها

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان آگاه و صاحبنظر..
وقت بخیر
جناب فرهنگی من کمی پول داشتم امروز در نهایت یاسا و بارزخریدم
احساس کردم حقوقی یاسا عزم بر افزایش قیمت سهم دارد و همچنین خیلی به گزارش اخر این ماه امیدوارم
بارز خریدم چون احساس کردم از بازار عقبه جای رشد ۳۰درصدی داره
پدرخش نخریدم بدلیل اینکه اطلاعی از این شرکت ندارم
پتایر هم حقوقی مقبولی نداره گذشته سهم رو نگاه کنید متوجه میشید هیچ اراده ای در تقسیم سود مناسب در شرکت وجودنداشت

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر میاد پاسا به دور از هیجان در حال دست به دست شدن ملایم و کسب انرژی برای رشد بعدی خودش با ارائه گزارش بهمن ماه باشه.
با این شیوه ی معاملات ،قیمت بالای 300 رو دیگه میشه تثبیت شده دونست.البته به شرطی که بازیگر محترم قصد دستکاری در قیمت رو نداشته باشه...

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر میاد پاسا به دور از هیجان در حال دست به دست شدن ملایم و کسب انرژی برای رشد بعدی خودش با ارائه گزارش بهمن ماه باشه.
با این شیوه ی معاملات ،قیمت بالای 300 رو دیگه میشه تثبیت شده دونست.البته به شرطی که بازیگر محترم قصد دستکاری در قیمت رو نداشته باشه...
. جناب فرهنگی سراغ دارم افرادی رو که تعدادش کم هم نیست که قصددارند بعد از گزارش اخر بهمن بخرند
موافقم اگه سهم تا اوایل ماه اینده بالای ۳۰۰ بمونه
روند رشدش روانتر میشه

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
یه خبر عالی برا پاسا

واردات در ازای صادرات رسماً مجاز شد
سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که واردات کالاهای اولویت‌دار رسماً برای صادرکنندگان آغاز شده و آنها می‌توانند در این حوزه فعالیت خود را آغاز کنند.
=================
الان پاسا میتونه ارزهاش رو از افغانستان بصورت جنس مثلا کائوچوی طبیعی وارد کنه.
هم ارزش رو به کشور بر میگرده.هم سود مضاعف میبره از محل فروش مازاد جنسش به بقیه شرکتهای تولید کننده لاستیکo_O
در ضمن بین لاستیکیها فقط پاسا آزاده محصولشو صادر کنه به خاطر مازاد تولید لاستیک موتورسیکلت در کشور:)

آخرین ویرایش:

rassa

Well-Known Member
کاربر فعال
منتظر گزارش بهمن است. اگر در حد انتظار بازار بود 320 را رد می کند و اگر هم نبود دوباره به زیر 300 می آید. در هر دو صورت ارزش خرید دارد . یک بازی دو سر برد برای سهامداران صبور البته .

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منتظر گزارش بهمن است. اگر در حد انتظار بازار بود 320 را رد می کند و اگر هم نبود دوباره به زیر 300 می آید. در هر دو صورت ارزش خرید دارد . یک بازی دو سر برد برای سهامداران صبور البته .
به گزارش بهمن خیلی امیدوارم
مثلا ۳۰ میلیارد فروش
پس هدایت EPS به سمت ۵۰ تومان

بالا