پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

hamidsafir

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سه تا طرح تولیدی جدید دارن که سود 50 تومنی کف EPS حال حاضرپاسا هستش! سیستم بازاریابی کلا متحول شده همه بی خبرن! هزینه های اداری و تولید و نگهداری به شیوه ی مدیریتی جدید داره کنترل میشه! خیلی زود خارج شدین شما دوست عزیز! بازاریابی های خارج از کشور فعال شده و یک تحول عظیم در حال اجراست! نمونه خیلی خیلی کوچیکش اقدام ب فروش ضایعات هستش که مدیریت درست داره تمام و کمال اعمال میشه!

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سه تا طرح تولیدی جدید دارن که سود 50 تومنی کف EPS حال حاضرپاسا هستش! سیستم بازاریابی کلا متحول شده همه بی خبرن! هزینه های اداری و تولید و نگهداری به شیوه ی مدیریتی جدید داره کنترل میشه! خیلی زود خارج شدین شما دوست عزیز! بازاریابی های خارج از کشور فعال شده و یک تحول عظیم در حال اجراست! نمونه خیلی خیلی کوچیکش اقدام ب فروش ضایعات هستش که مدیریت درست داره تمام و کمال اعمال میشه!
میشه بیشتر راجب سیستم بازاریابی جدید بگید . چرا قبلا نبوده ؟
این 3 طرح راه افتاده درسته ؟

hamidsafir

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله یکیش راه افتاده و در حال تولید هستش! دومیش راه افتاده و در حال تست و گرفتن استاندارد هستش! سومیش هم انشاالله تابستان یا نهایتا پاییز 98 به اتمام میرسه. محصولات جدید به قدری با کیفیت هستن که میشه گفت 100 درصد صادراتی میباشن! اجازه بدین زمان بگذره عجله نکنین فعلا;)

باراک

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
علت معاملات امروز کلیت بازار بود که داغون بود ولی پاسا بازم درخشید

کد های حقوقی هم چنان فعال

اما نمو
باید از همین محدوده ها پر قدرت برگردد(اگر موج e بدانیم)...و نبایستی 250 بشکند که اگر این اتفاق بیفتد بایستی به کلی خروج کرد!

مشاهده پیوست 40456
تو این اوضاع نا مناسب بازار پاسا باز هم خوش می درخشد

کد های حقوقی هم چنان فعال و در حال خرید

نمودار هم کاملا گویاست و بالای 290 تثبیت شده ...امروز کندل ترس بخاطر کلیت بازار بود و نگرانی وجود ندارد

منفی های سهم در حکم پولبک هست و بنظرم سهمی بهتر از این نمیتونیم پیدا کنیم

Untitled.png

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
صف فروش 760 تایی به نظرم در این بازار خراب چیز قابل توجهی نیست.
به نظرم امروز آخر وقت و حداکثر فردا این صف هم جمع میشه و سهم دوباره به روند طبیعی خودش که صعودی و متعادل باشه بر می گرده.
به قول دوستمون، گزارش اصلی و دلچسب شرکت رو باید در اوایل اسفند ماه دید.

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظرم امروز آخر وقت و حداکثر فردا این صف هم جمع میشه و سهم دوباره به روند طبیعی خودش که صعودی و متعادل باشه بر می گرده.
بله درسته
متاسفانه بازار رو از عمد دارن پایین میارن . این وسط هم بین سهم ارزنده با غیر ارزنده فرقی نیست .
سهمی که حداقل سود سال بعدش 80 هست رو دارن با پی به ای زیر 4 میفروشن

محمد حسن ۵۹

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله درسته
متاسفانه بازار رو از عمد دارن پایین میارن . این وسط هم بین سهم ارزنده با غیر ارزنده فرقی نیست .
سهمی که حداقل سود سال بعدش 80 هست رو دارن با پی به ای زیر 4 میفروشن
وقت بخیر
اگه حقوقیامروز جمع کنه میشود نتیجه گرفت سمت وسو سهم به ۴۰۰تومنه

hamidsafir

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حالا خوبه ما پشت پرده شرکت رو تا یه حدی ک میتونستیم گفتیم! باز میرن تو صف فروش...! مومن هدف قیمتی سهم 750 هستش حداقل زیر 450-500 نفروشش اخه چرا مثه بز یا تو صف فروشی یا تو صف خرید!:mad::mad:

hamidsafir

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این 750 رو که گفتم از من تا اخر 98 یادگاری نگهش دارین تا درس عبرت بشه برا بعضیا! من خودم زودتر خروج میکنم چون کلی مشکلات دارم ولی اگه سهم خوب سراغ ندارین میتونین صبوری کنین دست نزنین ب سهمتون! هیچکسی مثه الان نمیاد برا شما پشت پرده شرکت رو بگه براتون! نگهش دارین اگه میتونین حیفش نکنین! حالا شما بهتر میدونین جناب فروشنده محکم تر برین تو صف فروش! احتمالا ما بی خبریم:confused:

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال

خوب
خدا رو شکر..
کار به فردا کشیده نشد و صف فروشش جمع شد.
فردا ان شا آلله روز بهتری خواهد داشت.

باراک

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب
خدا رو شکر..
کار به فردا کشیده نشد و صف فروشش جمع شد.
فردا ان شا آلله روز بهتری خواهد داشت.
دمش گرم ....زمان خوبی زد زیرش تا این جماعت صف نشین عبرتی باشه براشون
کلیت بازار داره اشتباه میکنه این قیمتها سهام میفروشند

محمد حسن ۵۹

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقت بخیر
اگه حقوقیامروز جمع کنه میشود نتیجه گرفت سمت وسو سهم به ۴۰۰تومنه
وقت بخیر
بنظر میاد فردا اخر وقت صف خرید شود
خیلی از غیر خودی حقوقی از سهم خارج شده
هر گزارش امیدوارکننده تر از گزارش قبلی
شش ماه اینده هم حدود ۵۰ تومن سود گرفتید و هم قیمت خیلی بالاتر از قیمت این روزهاست

بالا