پاسا ( ایران یاسا تایرورابر )

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
پاسا فرصت ورود در قیمت های حوالی 270 و پایین تر رو فعلا نداد.
گزارش 9 ماهه هم که نزدیکه و احتمالا با اومدن گزارش از 300 رد بشه..
همچنان منتظر و امیدوار.
پدرخش واقعا درخشید.
از 500 حدود 3 ماه پیش ،بیش از 90 درصد رشد کرده و به 1000 نزدیک شده.
امیدوارم به زودی پاسا هم چنین رشدی رو شاهد باشه.

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز با رنج مثبت حمایت کردم
سلام.
اول این که بازگشتتون به سهم خودتون رو خیر مقدم عرض می کنم.
دوم این که ،چرا این کار رو کردید؟
اجازه می دادید فروشندگان دست و دل باز قدری خیرات کنند و چیزی هم به ما برسه...

امیدوارم به زودی کام همه ی ما سهامداران پاسا با گزارش 9 ماهه عالی شیرین بشه..

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مبلغ فروش سهم نسبت به 3 ماهه دوم افت زیادی داشته . قطعا نمیتونه مثل 6 ماهه سود خوبی بسازه
توقعات رو پایین بیارید که گزارش اومد باز صحبتی نشه
9 ماهه حدود 15 تومان ساخته
3 ماهه دوم 75 میلیارد فروش داشته . 3 ماهه سوم شده 50 میلیارد

محمد حسن ۵۹

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مبلغ فروش سهم نسبت به 3 ماهه دوم افت زیادی داشته . قطعا نمیتونه مثل 6 ماهه سود خوبی بسازه
صحیح می فرماید اما فروش کم اخیر ناشی از فروش با تناژ بسیار بسیار پایین هست پس از جهتی مواد اولیه استفاده شده بسیار پایین است
درکل باید انتظار معجزه نداشته باشیم
مهم اینه نرخ تسعیر کی در گزارش لحاظ بشه

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام.
اول این که بازگشتتون به سهم خودتون رو خیر مقدم عرض می کنم.
دوم این که ،چرا این کار رو کردید؟
اجازه می دادید فروشندگان دست و دل باز قدری خیرات کنند و چیزی هم به ما برسه...

امیدوارم به زودی کام همه ی ما سهامداران پاسا با گزارش 9 ماهه عالی شیرین بشه..
ما هرگز خارج نشدیم
بازی سهم‌ پیچیدس
میخای بازی نخوری باید بازی بدی

فرهنگی

Well-Known Member
کاربر فعال
تا اونجا که می دونم، یکی از دلایل مهم کاهش مقدار فروش در سه ماهه سوم، ممنوعیت و اشکال در صادرات به عراق و افغانستان بوده که چندی پیش این مشکل حل شد.
به همین دلیل هر چند در سه ماهه سوم شاهد کاهش میزان فروش بودیم، با توجه به رفع ممنوعیت صادرات، در سه ماهه پایانی سال مالی و سال مالی آینده انتظار افزایش قابل توجه در میزان فروش و به ویژه صادرات شرکت رو داریم.
اگر بازار هم اجازه افت خاصی به این سهم نمی ده، یکی از دلایل مهمش همین مورده که انتظارات از آینده سهم بالاست.
طبق محاسباتی که بنده در مورد سود سال اینده سهم دیدم، این شرکت می تونه در سال آینده حداقل 81 تومان سود بسازه که اگر p/e معادل 6 تا 6/5 برای سهم در نظر بگیریم، به حدود قیمت450 تا 500 تومان هم باید برسه که میشه حدود 80 تا90 درصد سود برای یک سال آینده...

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا اونجا که می دونم، یکی از دلایل مهم کاهش مقدار فروش در سه ماهه سوم، ممنوعیت و اشکال در صادرات به عراق و افغانستان بوده که چندی پیش این مشکل حل شد.
به همین دلیل هر چند در سه ماهه سوم شاهد کاهش میزان فروش بودیم، با توجه به رفع ممنوعیت صادرات، در سه ماهه پایانی سال مالی و سال مالی آینده انتظار افزایش قابل توجه در میزان فروش و به ویژه صادرات شرکت رو داریم.
اگر بازار هم اجازه افت خاصی به این سهم نمی ده، یکی از دلایل مهمش همین مورده که انتظارات از آینده سهم بالاست.
طبق محاسباتی که بنده در مورد سود سال اینده سهم دیدم، این شرکت می تونه در سال آینده حداقل 81 تومان سود بسازه که اگر p/e معادل 6 تا 6/5 برای سهم در نظر بگیریم، به حدود قیمت450 تا 500 تومان هم باید برسه که میشه حدود 80 تا90 درصد سود برای یک سال آینده...
ما هم میدونیم وضعیت گزارش بهتر میشه در دی . ولی من خواستم از الان بگم که انتظار سود مثلا ۲۵ تا ۳۰ برای ۹ ماهه نباشه . چون مبلغ فروش کم شده . سال دیگه ۸۰ رو میسازه .
وقتی قیمت خودرو میشه ۵ درصد زیر قیمت بازار ، قطعا مجدد شرکت های لاستیکی افزایش نرخ میدن

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
ما هم میدونیم وضعیت گزارش بهتر میشه در دی . ولی من خواستم از الان بگم که انتظار سود مثلا ۲۵ تا ۳۰ برای ۹ ماهه نباشه . چون مبلغ فروش کم شده . سال دیگه ۸۰ رو میسازه .
وقتی قیمت خودرو میشه ۵ درصد زیر قیمت بازار ، قطعا مجدد شرکت های لاستیکی افزایش نرخ میدن
دوست عزیز لطفا قبل براورد سود یک دور صورت های مالی شرکت رو ببینین بعد بگین چه سودی ممکنه چه سودی غیر ممکن!
شرکت اراده کنه تو همین گزارش ۹ ماهه هم میتونه سود ۶۰ تومنی اعلام کنه.با تسعیر چند میلیون دلار ارز صادراتیش که تو صورتهای مالیش ۵۷۰۰ هست.مطمعنا حقوقی و بازیگر سهم به خاطر رضای خدا اینطور سهم نمیخره!قطعا خبری هست که بازار نمیدونه فعلا

mds

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز لطفا قبل براورد سود یک دور صورت های مالی شرکت رو ببینین بعد بگین چه سودی ممکنه چه سودی غیر ممکن!
شرکت اراده کنه تو همین گزارش ۹ ماهه هم میتونه سود ۶۰ تومنی اعلام کنه.با تسعیر چند میلیون دلار ارز صادراتیش که تو صورتهای مالیش ۵۷۰۰ هست.مطمعنا حقوقی و بازیگر سهم به خاطر رضای خدا اینطور سهم نمیخره!قطعا خبری هست که بازار نمیدونه فعلا
بازار خیلی وقتا اشتباه میکنه . خیلی
اصلا به اینکه فلان سهم مثبته پس حتما خبریه یا فلان سهم منفیه و ... توجه نکنید .
من بنظرم 9 ماهه حدود 15 و 12 ماهه حدود 35 سود بسازه .
همین رقم هم عالیه . چون گروه وضعیتش بدتره

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام وارادت

هرچند که فروش درسه ماهه سوم میزان زیادی نیست اما در بهمن ماه فروش شرکت کولاک می کند.

شنیده ها ،از سود 100 تومانی سال آینده وقیمت 700 تومانی حکایت دارد.

بازیگردان کاربلد وتوانمندی ،کارها رابه سرانجام خواهد رساند.

سهم بایک اشاره صف خرید میشود وفروشندگان سهم اندکند وخریدارانش بسیار!

موفق به فروش خانه نشده ایم که بتوانیم این سهم وزین رابیش از پیش خریداری کنیم.اما خوشبختانه چندمیلیون سهم را که جمع آوری کرده ایم ،درسبد نگهداری خواهیم کرد.

مجمع سالانه شرکت پس از چندسال سود خوبی رابین سهامداران توزیع خواهد کرد.بنابراین حداقل تا مجمع باسهم خواهیم ماندوهمچون الماس از تک تک برگه های سهاممان نگهداری خواهیم کرد.

بطور مداوم،شرکت درحال وصول طلبهای مربوط به صادرات قبل خود از محمد عالم پاکستانی می باشدوارقام بالایی از طلبها وصول شده است.

علاوه برصادرات که اطلاعات اینجانب در آن حوزه اندک است،در فروش داخلی نیز با برنامه ها واقدامات مهندس امتعلی تحولات واتفاقات بزرگی در حال وقوع است .آنچنان که فقط می توانم عرض کنم که :خوشبحال سهامداران تحلیلگر وصبور پاسا!

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
از صبح تا حالا نمایشگاه بودم
یاسا برنامه صادراتی عظیمی رو به حوزه بالکان و اروپا استارت زده و عراق و افغانستان اصلا رقمی نیست پیشش
شکوفایی واقعی یاسا سال دیگس و این قیمت سهام فعلا دست گرمیه
برخی عکسهای نمایشگاه که گرفتم در لینکهای زیر هست

http://uplod.ir/bc72l6mdt5r1/20190110_164108.jpg.htm

http://uplod.ir/dxj0aij8svl5/20190110_164119.jpg.htm

http://uplod.ir/1xlpizqnxcd2/20190110_164236.jpg.htm

http://uplod.ir/aytw6gj09jq2/20190110_164058.jpg.htm

http://uplod.ir/bk03p3zuswa9/20190110_164046.jpg.htm

http://uplod.ir/souj6djbgsi3/20190110_164401.jpg.htm

http://uplod.ir/65omndqm2i95/20190110_164331.jpg.htm

http://uplod.ir/4cpnfkkenmvz/20190110_164311.jpg.htm

باسلام واراد ت وبا تشکر از جنابعالی به خاطر اینکه درنمایشگاه شرکت کردیدوعکس ها واطلاعاتی را درباره شرکت ایران تایر به اطلاع سهامداران رساندیدوهمچنین تشکر به خاطر اینکه آشنایی اینجانب با این سهم ازطریق پستهای جنابعالی ویکی دیگر از فعالین بر روی سهم بودوتا کنون خدا را شکر سود خوبی نصیب اینجانب شده است،از جنابعالی تقاضا می کنیم که گزارش مبسوط تری درباره همایش ونمایشگاه و خصوصا برنامه هاواقدامات صادراتی پاسا را برای اطلاع بقیه دوستان بفرمایید.

ضمنا خرید وفروش هر فردی یک امر شخصی است وهیچ اشکالی ندارد وجنابعالی صلاح دانستید که خرید وفروش خودتان را به اطلاع دوستان برسانید.

امیدوارم که درکنار هم در مجمع سالانه پاسا ،شرکت کرده وهمه درکنارهم یک تجربه زیبا وخوب ازیک سرمایه گذاری برروی یک شرکت ارزشمند وسودآور را تجربه نماییم،درست مثل کربن 240 تومانی ،زیرا که وضعیت بنیادین پاسا دراین روزها تداعی کننده کربن 240 تومانی است که این شرکت سهامدارانش را به یک سود رویایی رسانده است.

سلامت وپرروزی باشید.

سید مسلم حبیبی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
باسلام وارادت

هرچند که فروش درسه ماهه سوم میزان زیادی نیست اما در بهمن ماه فروش شرکت کولاک می کند.

شنیده ها ،از سود 100 تومانی سال آینده وقیمت 700 تومانی حکایت دارد.

بازیگردان کاربلد وتوانمندی ،کارها رابه سرانجام خواهد رساند.

سهم بایک اشاره صف خرید میشود وفروشندگان سهم اندکند وخریدارانش بسیار!

موفق به فروش خانه نشده ایم که بتوانیم این سهم وزین رابیش از پیش خریداری کنیم.اما خوشبختانه چندمیلیون سهم را که جمع آوری کرده ایم ،درسبد نگهداری خواهیم کرد.

مجمع سالانه شرکت پس از چندسال سود خوبی رابین سهامداران توزیع خواهد کرد.بنابراین حداقل تا مجمع باسهم خواهیم ماندوهمچون الماس از تک تک برگه های سهاممان نگهداری خواهیم کرد.

بطور مداوم،شرکت درحال وصول طلبهای مربوط به صادرات قبل خود از محمد عالم پاکستانی می باشدوارقام بالایی از طلبها وصول شده است.

علاوه برصادرات که اطلاعات اینجانب در آن حوزه اندک است،در فروش داخلی نیز با برنامه ها واقدامات مهندس امتعلی تحولات واتفاقات بزرگی در حال وقوع است .آنچنان که فقط می توانم عرض کنم که :خوشبحال سهامداران تحلیلگر وصبور پاسا!
اقای توکل شما هنوز از شمواد درس نگرفتید؟؟
اخه برادر من
این چه کاری هست که می کنید شما؟؟!!!
در شمواد هم هر روز از رابطه با مدیرعامل و تماس تلفنی با رییس هییت مدیره صحبت میکردیت
و سهم در 2-3سال خیلی ها رو بدبخت کرد و از500-600به 100تومن امد
شما صحبت از تعدیل و سود شگرفت در شمواد می کردیت و بیاناتتون هنوز موجوده در صفحه شمواد
چه شد اون رابطه هاو... چه شد اون تعدیلات ؟؟ چه شد اون وصول طلب ها؟؟
چرا سهم بعد از چند سال هنوز زیان فوق سنگین میسازد؟
شمایی که با مدیرعامل و... رابطه داشتید چرا فروختید؟؟؟
پاسا سهم بسیار خوبی هست ولی این سری گفتار ها به سهم ضربه میزنه
کمی تامل ....

باراک

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اخه برادر من
در شمواد هم هر روز از رابطه با مدیرعامل و تماس تلفنی با رییس هییت مدیره صحبت میکردیت
شما صحبت از تعدیل و سود شگرفت در شمواد می کردیت و بیاناتتون هنوز موجوده در صفحه شمواد
کمی تامل ....
دمت گرم
اینها برای سهم سم مهلک هستند
درضمن این افراد نوسانگیری بیش نیستند
ودارن گنده گوزی میکنند فقط

جعفر متوکل

Well-Known Member
کاربر فعال
اخه برادر من
کمی تامل ....

سلام علیکم

آقای حبیبی،اینجانب در سهام شمواد،تنها فرد حقیقی بودم که درترکیب سهامداران بالای درصد بودم وطی چند سال سهامدار شرکت بوده واکثرا در مجامع سالانه آن شرکت می کردم واز قیمت 70 تومان تابالای قیمت 500 تومان باشرکت بودم.اطلاعا تی راهم که در تاپیک قرار می دادم درست بودندوچون سرمایه زندگی خود رادر سهم داشتم طبیعتا پیگیر وضعیت شرکت بودم.چند بارهم با مدیر عامل های مختلف هم طی چند سالی که باسهم بودم تماس داشتم واطلاعات آن رادراختیار دوستان وسهامداران دیگربدون هیچ چشمداشتی حتی یک تشکر ،قرار می دادم.ضمنا علت زیاندهی شرکت هم این بود که آقای ا لعقیلی،مالک دوشرکت شپلی وشمواد فوت کرد ودر یک اتفاق غیر منتظره وعجیب وغریب،ورثه آن مرحوم ویاافراد تصمیم گیر دیگر دستور دادند که شرکت شمواد تعطیل وخط تولید متوقف شود!!!ضمنا اتفاقات دیگر واختلاسهایی در شرکت اتفاق افتاد که نهایتا شرکت رابه زیاندهی انداخت.مرگ العقیلی رااکثر فعالان بازار متوجه شدند وتعدادی از سهامداران شپلی وشمواد از این سهام خارج شدند وتعدادی هم باسهم ماندندواینجانب هم از سهم خارج شدم وبعد از آن هیچ اطلاعات مثبت ویا منفی واظهار نظری نکردم تا افرادی متضرر نشوند.پس اینجانب مقصرمرگ العقیلی وتعطیلی وزیاندهی کارخانه نبودم.الان هم به خاطر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی قیمت سهم به 900 تومان!!! رسیده است که به نظراینجانب با زیان انباشته بسیار سنگین این شرکت،شمواد اکنون یک نمود از حباب دربرخی سهام بازار است .باشرایط فعلی ترجیح می دهم که پاسا را در سبد داشته باشم . چون با هر سهم بی بنیاد شمواد،سه سهم با بنیاد عالی پاسا رامی خریم ودر مجمع سود دریافت می کنیم.

ضمنا اینجانب علیرغم اینکه آقای مهندس امتعلی را می شناسم واطلاعات خوبی از سلامت نفس و توانمندی وتخصص ایشان دارم،تا کنون با ایشان صحبتی نداشته ام.اگر صلاح بدانم درمجمع باایشان هم کلام خواهم شد.

اگر کسی از سهم تحلیل ویا اطلاعاتی دارد،بهتر است که برای استفاده دیگران آنها رابیان نمایدوالا مچ گیری واتهام زنی به دیگران نه نفعی برای نویسنده داشته وممکن است که در تصمیم صحیح دیگر سهامداران خللی ایجاد نماید وفضای تاپیک رابه حاشیه ببرد .
متشکرم

بالا