پارس توشه يک سهم مطمئن با بازده بالا

شروع موضوع توسط حميد ‏31 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. حميد

حميد New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    پارس توشه يکي از سهمهاي مطمئن و قوي است که هنوز خيلي جاي رشد داره.
    اين سهم بيشتر دست مديران و کارکنان شرکتهاي تابعه هست و اين افراد بيشتر سود ساليانه اون رو مي گيرن و هيچ کدام هم اهل خريد و فروش نيستن و سهم عمده هم دست خود شرکت و يه شرکت ديگه است که هيچ کدام نياز به تبليغ ندارند چون ارزش سهمشون رو مي دونند و حاضر به فروش هم نيستند به همين دليل عرضه خيلي کمي داره.
    بهر حال بعد از مجمع و افزايش %100 بعضي ها يه مقدار سهامشون رو دارند مي فروشند يعني فقط همين مدت کوتاه ميشه اين سهم رو خريد و بعداً خيلي سخت گير مي ياد ، مثلاً 7/5/83 چهارشنبه 24 نفر در صف فروش بودند با 85000 سهم و امروز 5 نفر با 5000 سهم بهر حال اين صف فروش به زودي به صف خريد تبديل ميشه.
    در ضمن من از پارسال اين سهم رو دنبال مي کنم و بعد از مجمع پارسال در قيمت 330 تومان خريدم و تا حالا حدود %180 سود داشته البته هنوز قصد فروش ندارم چون در ميان مدت اين سهم به 700 و در بلند مدت به بالاي 900 مي رسه ( تحليل کارشناسان مختلف از جمله آتي نگر)
    سود %180 سال گذشته در حالي بود که شرکت سرمايه گذاريهاي زيادي رو انجام داده که تازه امسال شاهد سود دهي آنها خواهيم بود عمده سرمايه گذاريهاي اين شرکت تاسيس و خريد کارخانه هاي توليدي و صنعتي است که سال گذشته 3 کارخانه بزرگ تاسيس و دو کارخانه نسبتاً بزرگ نيز خريداري کرده است.
    بهر حال من چون خودم در يکي از شرکتهاي تابعه پارس توشه مشغول به کارهستم اطلاعاتي رو که داشتم با نظر شخصي خودم گفتم خوشحال مي شو م اگر اساتيد و دوستان درباره اين سهم نظراتشون رو بدن چون اين سهم از سال 74 که وارد بورس شده به جزء سال 81 هر سال بدون سر و صدا سودي بالاي %150 ميده .
    با تشکر از نظرهاي شما. :lol:

2. مهندس عرفان

مهندس عرفان New Member عضو تازه

بررسي آماري وتوشه

آقا حميد با سلام
    من اين سهم را قبل از مجمع خريدم. نسبتا هم سود کردم اما
    الان در چند روز اخير صف فروش بالايي داشته است و الالن هم صف فروش آن بالاي 80.000 سهم ميباشد.
    ضمنا اين سهم در سال 80 حدود 60٪ بازده داشته
    در سل 81 و 82 اصلا بازده نداشته 0٪
    و از بهمن سال گذشته تا الان حدود 165٪ داشته.
    و الان بنظرم ميآيد که احتياج به استراحت دارد.
    و فکر ميکنم حدود 400 تومان متوقف بشود و بماند.

3. پروانه

پروانه New Member عضو تازه

پارس توشه = حداقل 600 تومن

من خودم پارس توشه را كمتر از 600 نمي فروشم