يك پيشنهاد خيلي جدي ... اين همه شلوغي چرا

مهر مقدس

Member
عضو تازه
عزيزان محترم وصاحب نظر و مديران سايت

اين بخش گاهي بي دليل شلوغ ميشود .سهام ها و نظرات تكرار مي شود واطلاعات از يك شركت به درستي در اختيار خوانندگان قرار نمي گيرد.پيشنهاد من اين است كه قسمتي فقط براي معرفي دقيق يك شركت و روند فعلي قيمت وساير موارد اطلاعاتي همان شركت نوشته شود .مثلا چند شركت در روز را تجزيه وتحليل نمايند . تا از گفتگوهاي پراكنده ومطالب بي مورد اجتناب شود.در اكثر موارد ديده ميشود كه مطالب فقط سلام واحوال پرسي و تشكر از يكديگر است .لطفا بيشتر به وقت همديگر احترام بگذاريم. تا چه در نظر افتد.
 

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
این تایپیک چطوره؟

خواهشاً با تایپیک شاخص کار نداشته باشید.

امروز دو تایپیک همزمان به فنا رفت.

تا حالا سابقه نداشته .
 

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
وزارت اطلاعات ایران آمریکا را تهدید به انتقام کرد

وزرات اطلاعات ایران پس از کشته ‌شدن قاسم سلیمانی با صدور بیانیه‌ای آمریکا را تهدید به انتقام کرد و اعلام کرد که "سربازان گمنام امام زمان" در وزارت اطلاعات "تروریست‌های ددمنش آمریکایی را به سزای عملشان خواهند رساند."

وزارت اطلاعات ایران درباره چگونگی دسترسی نیروهای آمریکایی به اطلاعات مربوط به حضور قاسم سلیمانی در عراق توضیحی نداده است.

حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در مهر ماه ۹۸ اطلاع داده بود که سه نفر را در ارتباط با "ترور قاسم سلیمانی" دستگیر کرده است.

حسین طائب گفته بود که "سرویس‌های امنیتی عبری-عربی" برای اجرای طرح ترور قاسم سلیمانی "چندین سال" برنامه‌ریزی کرده بودند، اما نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و نیروی زمینی سپاه آن را ناکام گذاشتند.
 

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
سفارت ایران در بغداد: تشییع پیکر کشته‌شدگان در بغداد، کربلا و نجف

سفارت ایران در بغداد اعلام کرده است که "تشییع شهدای حمله هوایی آمریکا در بغداد شنبه برگزار می‌شود".

بنا به اطلاعاتی که سفارت ایران در بغداد منتشر کرده پیکر کشته شدگان فردا صبح (روز شنبه ۱۴ دی) در بغداد و همچنین کربلا و نجف تشییع می‌شود و عصر شنبه نیز به تهران انتقال داده می‌شوند.


خبرگزاری تسنیم نزدیک به سپاه پاسداران درباره جزئیات تشییع جنازه قاسم سلیمانی گزارش داده است که پیکر سلیمانی "در گلزار شهدای کرمان" به خاک سپرده خواهد شد.
 

3digh

Very Good Member
کاربر فعال
ببخشید فضولی میکنم.

شما فردا فروشنده هستید یا خریدار یا نگهدارنده سهامتان؟
درودبرگالیورعزیز پرسش زیبایی فرمودین.بنده به نؤبه خودم فقط تماشاچی خواهم نه خریدام
نه فروشنده ممونم پاینده باشی
 

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
عضو شورای عالی بورس :
فردا روز حمایت فعالان بازار سرمایه برای ادای دین به سردار رشید اسلام است
عضو شورای عالی بورس درباره درخواست برخی سهامداران مبنی بر تعطیلی سه روزه معاملات بازار سهام به دلیل شهادت سردار قاسم سلیمانی واکنش نشان داد و اعلام کرد : فردا روز حمایت و‌صیانت فعالان بازار سرمایه برای ادای دین به سردار رشید اسلام است .


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی حمله بامداد امروز پهپاد آمریکایی به کاروان سردار سلیمانی و معاون حشد شعبی که با دستور ترامپ رخ داد و با واکنش های عدیده ایی روبرو شده ، برخی سهامداران در فضای مجازی با انتشار دستورالعمل اجرایی شرایط اضطراری ، خواهان تعطیلی سه روزه معاملات بازار سهام شدند.
در این میان ، شاهین چراغی عضو شورای عالی بورس در فضای مجازی اعلام کرد: فردا روز حمایت و‌صیانت فعالان بازار سرمایه برای ادای دین به سردار رشید اسلام است . سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی برآیندی از یک تفکر و نهضت فکری است لذا در طول سالیان گذشته ما با حوادثی اینچنین مواجه بوده ایم ، شهادت شهید بهشتی ، شهید مطهری و شهید مفتح و... همه از این‌نوع حوادث بوده است .
وی ادامه داد: به نظر میرسد با توجه به اینکه در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان بسر می بریم باید هوشمندانه عمل کنیم و‌ ریسکی‌‌مضاعفی را به بازار تحمیل نکنیم . تعطیلی بازارهای مالی می تواند امکان سو استفاده تبلیغاتی را برای دشمنان فراهم‌ کند .مدیران سرمایه گذاری ها و صندوق ها و کارگزاران بخوبی می دانند فردا روز صیانت از سرمایه های کشور است و باید از کیان کشور و‌ بازار سرمایه دفاع کنند .
براساس این گزارش، طبق این دستور العمل ۶ ماده ایی با سه تبصره که در ۲۲ فروردین ۹۰ توسط شورای عالی بورس تایید شده "سازمان بورس و اوراق بهادار مجاز است در صورت وقوع شرایط اضطراری و در راستای حمایت از حقوق و منافع سرمایه گذاران و حفظ بازار شفاف، منصفانه و کارا، دستور تعطیل و یا توقف تمام یا بخشی از معاملات هر یک از بورس ها یا بازارهای خارج از بورس را حداکثر به مدت سه روز کاری صادر کند.
شرایط اضطراری شامل وقوع رویدادهای غیر مترقبه از قبیل سیل، زلزله، آتش سوزی، شرایط بد آب و هوایی، ناآرامی‌های اجتماعی، عملیات تروریستی، جنگ و یا هر واقعه دیگری که امکان ارائه خدمات معاملاتی و یا تسویه را برای بورس ها و یا بازارهای خارج از بورس غیر ممکن سازد و یا برای آن تهدید جدی ایجاد کند، تعریف شده است .
انتهای پیام
 

رئیس

Very Good Member
کاربر فعال
دارم صفوف خرید عرضه نشده چهارشنبه را بررسی میکنم.

حتما خرید خواهم داشت.
 

yegane2050

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
برخی منابع غیر رسمی مدعی شدند :

هم اکنون، انفجارهای شدید در پایگاه هوایی ایالات متحده در «عین الاسد» عراق
 
آخرین ویرایش:

ستاره قطبی

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا روز حمایت فعالان بازار سرمایه برای ادای دین به سردار رشید اسلام است

شاهین چراغی عضو شورای عالی بورس:
مدیران سرمایه گذاری ها و صندوق ها و کارگزاران بخوبی می دانند فردا روز صیانت از سرمایه های کشور است و باید از کیان کشور و‌ بازار سرمایه دفاع کنند
به نظر میرسد با توجه به اینکه در شرایط جنگ اقتصادی با دشمنان بسر می بریم باید هوشمندانه عمل کنیم و‌ ریسکی‌‌مضاعفی را به بازار تحمیل نکنیم.
تعطیلی بازارهای مالی می تواند امکان سو استفاده تبلیغاتی را برای دشمنان فراهم‌ کند.
@BourseNews
 

(.)

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان در هفته گدشته خیلی افراد به دلیل اهانت و مظالب بی ربظت مسدود شدند و مسدودی تا ۴۰ روز یا بیشتر است همچنین \یج هم مسدود میشود\س دقت شود از اهانت به هم یا حرفاهای تحریک امیز
 

yegane2050

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
برخی منابع غیر رسمی مدعی شدند :

هم اکنون، انفجارهای شدید در پایگاه هوایی ایالات متحده در «عین الاسد» عراق
تکمیلی | منابع تاکید کرده اند نوع موشک های اصابت کرده بالستیک بوده و منشا آن مشخص نیست...
 
بالا