يك مطلب براي اكسل كاران بورسي

شروع موضوع توسط حسن قلي ميرفندرسكي اصل ‏5 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. حسن قلي ميرفندرسكي اصل

حسن قلي ميرفندرسكي اصل New Member عضو تازه

سلام دوستان عزيز ديروز در يكي از روزنامه ها به مطلبي برخورد كردم گفتم شايد براي كساني كه با اكسل كار ميكنن مفيد باشه همانطور كه ميدانيد اطلا عات سايت ايرانبورس به صورت فايل pdfميباشد وبراي استفاده در اكسل بايد مجددا اطلاعات را وارد فايل اكسل كرد ولي من ديروز در روزنامه پول مطلبي را ديدم كه نرم افزاري را معرفي كرده بود كه فايلهاي پي دي اف را به محيط اكسل انتقال ميدهد البته بايد بگم بنده در استفاده از اكسل يك مبتدي هستم ولي متوجه شد هام كه اكسل بسيار مفيد ميباشد در امور بورسي درهرحال بايد بگم من خودم از اين برنامه مبدل استفاده نكردم فقط جهت معرفي اينجا عنوان ميكنم دوستان اگر استفاده كردن ومفيد بود لطفا اطلا عات بيشتري را در ارتباط با اين برنامه عنوان كنن واما مطلب روزنامه :
    اگر ميخواهيد فايل pdf,html,textخودتان را به فرمت اكسل وحالت excel spreadsheetsدر آوريد بايد اين برنامه جديد را كه فعلا تنها راه حل موجود در اين زمينه است را دانلود كنيد بنامه جديد ايبل تو اكسترانت (able2extract )كه با نام اختصاري a2eشناخته ميشود قادر به اجراي عمليات زير است :
    اگر فايل شما pdfاست ميتوانيد از pdf to excelاستفاده كنيد همچنين موارد ديگر تبيدلي به شرح زير است :
    pdf to word --pdf to html--pdf to text
    اگر فايل شما htmlميباشد اين امكانات را داريد كه از html to excel وhtml to word, html to textبهره ببريد اگر فايل شما textست ميتوانيد از امكان text to excel--text to word---text to htmlاستفاده كنيد در هر صورت اگر به چنين برنامه اي نياز داريد ميتوانيد نسخه رايگان آن را از اين آدرس دانلود كنيد
    http//www.investintech.com/a2edownload.html
    [http//www.investintech.com/a2edownload.html
    [/url]

2. عليرضا قلي زاده

عليرضا قلي زاده New Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس الكترونيك
    با تشكر از همه دوستان

جناب حسن قلي خان فكر كنم قطار القاب شما چندين واگن ديگر جاي خالي داشته باشد لطفا
    در اسرع وقت ترتيبشو بدي........
    ترو خدا به دل نگيري شوخي بود. براي خالي نبودن عريضه بود.
    خيلي از مطلب به جاي شما كه كمتر به آن پرداخته ميشود ممنونم.
    باز هم عذر خواهي ميكنم.

3. سعيد شفيعي

سعيد شفيعي New Member عضو تازه

جالبه !

ممنون از لطفتون
    الان دارم برنامه رو download ميكنم.
    در اولين فرصت پس از آزمايش برنامه به همه دوستان اطلاع خواهم داد.
    ارادتمند
    سعيد شفيعي

4. سعيد شفيعي

سعيد شفيعي New Member عضو تازه

تا حالا كه جالب نبوده

تا حالا كه نتايج مفيدي نداشته
    شايد به خاطر حروف فارسي باشه
    بايد بيشتر روش كار كنم

5. حسن قلي ميرفندرسكي اصل

حسن قلي ميرفندرسكي اصل New Member عضو تازه

با سلام

:D قلي جان ممنون كه به اسم من گير دادي از اين جهت حال كردم كه تو هم اسمت شبيه منه البته فقط قسمت قلي اسمت :lol: ولي بايد بگم اسم اصلي من حتي از اين هم طولاني تره به اين شكل :
    ميرزا حسن قلي ميرفندرسكي اصل سيستاني بلوچي كتول آبادي :shock:
    خوب ظاهرا دو تا واگن ديگه كم داره
    آقاي شفيعي خيلي ممنون كه روي اين برنامه كار ميكني منم ميرم تو نخش ببينم چي ميشه

6. محمد رضا

محمد رضا New Member کاربر فعال

با سلام

دوستان بنده امتحان كردم اما به دليل دمو بودن برنامه خوب جواب نمي دهد. و به ؟؟؟؟ تبديل مي كند :cry:

7. محمد رضا

محمد رضا New Member کاربر فعال

سلام دوباره

اگر اگر حروف و اعداد انگليسي باشد مشكلي ندارد :lol: . اما چون دمو مي باشد بنابراين بعضي حروف و اعداد را به XXX تبديل مي كند و در زمان اجراي برنامه اين هشدار را مي دهد.

با تشكر