و پترو ... پر .... !!!

Anonymous

New Member
کاربر فعال
سلام و تبريك به مناسبت اتاق گفتمان جديد
وپترو امروز منفي خورد انتظارش را نداشتم انگار حباب مجموعه پتروشيمي در حال تركيدن است
نظر شما چيست ؟ تا كي بايد نگه داشت ؟

كدام سرمايه گذاري را براي خريد پيشنهاد مي كنيد و چرا ؟
تشكر

زياده خواه

New Member
عضو تازه
وپترو

دوست عزير با سلام
حبابي در كار نيست. طبيعي است وقتي سهامي به ميزان زيادي رشد كند برخي سهامداران غير حرفه را سيراب نموده و انها در صدد فروش آن خواهند بود. نگاهي به صدر جدول بورس در روزهاي اخير بياندازيد. تكين كو- گازلوله- كربن- دوده خارك همه جزء پرتفوي وپترو مي باشند و بعد از تعديل سود وپترو شديداْ افزايش قيمت داشته اند. پس باز هم بايد منتظر افزايش قيمت اين سهام بود(طي يكي دو روز آينده). ياد تون نره حتماْ با قيمت بالاي 1000 به مجمع مي ريم.

هادي منتخبي

New Member
عضو تازه
من هم معتقدم كه اين نوسان ها لازمه و سهمي كه در حال صعود هست نياز داره تا مواقعي استراحت بكنه و بعد با قدرت بيشتري به صعود خودش ادامه بده. به نظر من اين سهم به محدوده 1280 تومان ميرسه.

مازيار

New Member
عضو تازه
وپترو

سلام

بنده با جناب زياده خواه هم عقيده ام ضمنا طبق پيشبيني قرار بود تا 800 متوقف شود و بعد با شتاب كمتر نسبت به قبل با 1000 به مجمع برود حال 800 به 777 تغيير پيدا كرد و دليلش را جناب زياده خواه فرمودند.

يا علي

digari_dar_man

New Member
کاربر فعال
با سلام

دوست عزيز هيج حبابي در كار نيست

كافيه به سهام زيرمجموعه وپترو كه دوستان اشاره كردند نگاهي بيندازيد

مطمنا وپترو ارزش بالاي 1000 و به نظر من با محاسبه قيمت كنوني سهام زير مجموعه خود و پي به اي 20 حداقل 2000 تومان
:wink:

انديا

New Member
کاربر فعال
سلام و تبريك و تشكر به خاطر اتاق گفتگوي جديد

اقايون و خانمهاي عزيز از زحمات همگي به خاطر راه اندازي به موقع اين اتاق متشكرم

Anonymous

New Member
کاربر فعال
وپترو بهترين سهم بورس ايران ميباشد و بزودي صفي خواهد شد پس در همين قيمتهاي 7400 تا 7600 ريال خريد نماييد .

بابك بورس‌باز

New Member
کاربر فعال
طبيعي است

ببينم شما واقعا انتظار داشتيد تا پايان سال روزي 5 درصد بالا برود. مگر از زمان شروع رشد تا امروز يكسره بالا رفته است؟ همين يكي دو هفته پيش چند روزي روي 500 تومان رست كرد.
من قبلا در سايت پارس پورتفوليو گفته بودم. مجمع احتمالا در شهريورماه برگزار مي‌شود. و حق تقدم‌ها تا آن موقع سهم شده‌اند (سرمايه جديد ثبت شده) و سود مي‌گيرند (عدم تمديد مهلت پذيره نويسي دليلي بر آن). احتمالا در آبان‌ماه يك افزايش سرمايه ديگر در پيش خواهد بود. شركت در نظر دارد سرمايه را از 14000 فعلي به 70000 ميليون برساند (ظرف يكي دو سال آينده).
پس باز هم مي‌گويم. به اين سهم كوتاه مدت نگاه نكنيد.
در ضمن معمولا نوشته‌هاي من تبليغ الكي براي سهام خودم يا سهام پرت و پلايي كه در هفته 10 ميليون تومان هم گردش ندارند نيست! اميدورام دوستان گفته‌هاي من در مورد كربن و گازلوله و همين وپترو را در پارس پورتفوليو به خاطر داشته باشند.

علي دانشي

New Member
عضو تازه
با سلام دوباره
با توجه به سخنان اخير دكتر عبده ايا ممكن است سازمان بورس با رشد قيمت هاي برخي شركت ها به طور مقطي مقابله كند؟

Anonymous

New Member
کاربر فعال
باعرض خسته نباشيد
من فكر ميكنم بهترين سهم در بورس تهران وپترو ميباشد
كاهش قيمت آن درجندروز اخير بخاطرجمع كردن آن ميباشد
وپترو ارزنده ترين سهم دركوتاه مدت و ميان مدت وبلندمدت
ميباشد .

باتشكر :eek:

digari_dar_man

New Member
کاربر فعال
با سلام

اين روزها بهترين فرصت واسه خريد وپترو هست .... فرصت را از دست ندهيد.

بهرحال ممكنه بعضي از سرمايه گذاري ها رشد بي دليل رو اين اواخر داشتند اما در مورد وپترو اين رشد قيمت و حتي بيشتر از قبل هم قابل پيش بيني بود و دليل آن پرتفوي خوب وپترو و حمايت از آنها

گازلوله ـ دوده ـ كربن ـ‌لاستيك سهند ـ تكين كو

كه خب افزايش سرمايه كربن<400 درصد ـ در اختيار هيات مديره > 8) و 200٪ افزايش سرمايه تكين كو مطمنا باعث تعديل در سود وپترو خواهد شد.... :p

وپترو از موفق ترين سرمايه گذاري هاي بورس در چند ماه اخير است كه بخوبي از پرتفوي خود حمايت كرده و مطمنا بهترين خواهد بود. :roll:

Anonymous

New Member
کاربر فعال
با سلام خدمت تمامي دوستان فكر مي كنم منفي خوردن سهام وپترو و بسياري ديگر از سهامها ناشي از اين مطلب باشد كه بايستي شاخص تعديل مي شد و فرصت خريد جديدي به سهامداران داده شود.

علي دانشي

New Member
عضو تازه
سلام
من ديروز از فروش اين سهم پشيمون شدم ... آيا خبري مبني بر تعديل اي پي اس اين شركت در چنته داريد؟
مجمع اين شركت در چه تاريخي برگزار مي شود ؟
با تشكر

بابك بورس‌باز

New Member
کاربر فعال
علي آقا با روحيه‌اي كه در شما مي‌بينم شايد نگه داشتن وپترو برايتان زياد مناسب نباشد. ممكن است سهام پورتفوتان و دلايل انتخاب آنها را بگوييد تا با روحيات شما بيشتر آشنا شويم!

علي دانشي

New Member
عضو تازه
سلام
بالاخره من شجاعت به خرج داده و اين سهام را نگه داشتم .
تحليل دوستان را در مورد قيمت جديد پس از تعديل اي پي اس خواستارم.
با تشكر

hasani55

Well-Known Member
کاربر فعال
تمامی سهامداران نمادهای- خ -فردا بسیار با احتیاط خرید کنید ترجیحا در صف های خرید قرار نگیرید احتمال ریزش این گروه بسیار بالاست
خاذین داران بسیار بسیار مراقب باشند
------------------------------------------------
امیدوارم استفاده برده باشند دوستان

بالا