وگستر ( گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان )

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
ما نفهمیدیم روند وگستر نزولیست یا صعودی؟ازکجا خیال بازگشت داره ؟ دوباره به 120تومن فکر میکنه یا از همین حوالی برمیگرده؟هر که می دونه من را کمک کنه.ممنون

اکوسهام

Member
کاربر فعال
برای من به شخصه این سوال هنوز بی پاسخ مونده که اینایی که توی این قیمت وگستر می فروشند، توی چه قیمتی خریدند؟آیا واقعا دنبال اتش زدن به ثروت و اندوخته خود هستند؟فرزندان و خانواده اینا چی در موردشون خواهد گفت؟وگستر توی این قیمتا فقط خرید داره.ما که داریم خورجینمونو از وگستر و حتوکا و شسپا و کساپا پر می کنیم.به قول ترامپ:تا ببینیم چی میشه خخخخ

saeed2

Well-Known Member
کاربر فعال
ما نفهمیدیم روند وگستر نزولیست یا صعودی؟ازکجا خیال بازگشت داره ؟ دوباره به 120تومن فکر میکنه یا از همین حوالی برمیگرده؟هر که می دونه من را کمک کنه.ممنون
با این حجمی که داره هر روز می خوره خیلی بعیده در روند صعودی فرصت خرید نده ....من حدود 1 م تا برداشتم .خریدم را وقتی تکمیل می کنم که کفش را محکم کنه و بیوفته در روند صعودی .

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
طی سی روز کاری بیشتر از نصف سهام شرکت جابجا شده یعنی بالای دویست میلیون سهم

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز اومد زیر کف دوساله 148تومن قرار گرفت .ازاین جا میره طرف 95تومن

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
عجب حقوقی نامردی داره این شرکت.فقط یک حقوقی داره ان هم اخر نامردا حساب میشه.در 300 تومن 70میلیون سهم در یک روز فروخت حالا در 148 تومن حاضر نیست یک دونه خرید کنه . فکر کنم شوهر دوم زنش مانع تراشی میکنه

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
چند وقت است کپیده این پایین. خدایا... تا کی قرار است وگستر اینجا بماند؟ این اکنون باید دست کم دست کم دست کم بیست سی درصد بالاتر باشد... پس چرا راه نمی‌افتد؟؟؟
هم خسته شده‌ام و همین روزهاست که من را هم پیاده کنند و هم اینکه جای تعجب دارد... واقعا جای تعجب دارد...
واقعا تا کی؟ :confused::confused::mad::(:confused::rolleyes::rolleyes:o_O:confused:

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت سهم از400تومان به 150تومان سقوط کرده است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بالاخره بایدبرگرده بالا........................................................

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
340سقف سهم بوده
امروز 170 هست معاملاتش داره جالب میشه!!
تاپیکم در قعر تالار!

space_mohamad

Well-Known Member
کاربر فعال
با گزارش بی نظیر فروردین و سبد سهام جذابی که داره از فردا استارت به سمت اهداف بسیار بالا را میزنه .... گام اول 320 و بعد از اون بالای 600 ... بعد از صد درصد رشد توی چشم بازار خواهد آمد
شب خوش

space_mohamad

Well-Known Member
کاربر فعال
حداقل ارزش این سهم ۳۰۰ تومانه ... بدون هیچ خبر یا بازی خاص ... پرتفوی با ارزشر داره که هرروز در حال رشده

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با گزارش بی نظیر فروردین و سبد سهام جذابی که داره از فردا استارت به سمت اهداف بسیار بالا را میزنه .... گام اول 320 و بعد از اون بالای 600 ... بعد از صد درصد رشد توی چشم بازار خواهد آمد
شب خوش
دوست عزیز بهتره هیجانی پست نزنید
600 شدن این سهمه ملتزم سوبله شدن پرتفوی سهمه
بنده خودمم اندکی برای یکی از پرتفوی ها خریدم سه هفته قبل اما چشم انداز این اعداد فقط گمراه کردن دوستان هست
شرکت ناوش درحدی نیست که بخواد تا 600 بالا بره
سقف چندساله340 بوده وبازار بره تا300هزار اینم تاهمون جاها میره ..

delediivooneh

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده خودمم اندکی برای یکی از پرتفوی ها خریدم سه هفته قبل اما چشم انداز این اعداد فقط گمراه کردن دوستان هست
واقعا این قیمت 600 رو از کجا میارن؟
نهایت تا320-340 میره
حالا آدم دلش به امید زنده است و خوشه، ولی یجور هم امیدواری ندین به دلتون که نا امیدی اذیتتون کنه.
کاملا با آقای siso موافقم.

mhjtalarebourse

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام. البته من به تازگی بخشی از وگسترهایم را فروخته‌ام... ولی این را هم یادآوری کنم که ۳ برابر شدن قیمت سهام حتما مستلزم سه برابر شدن پرتفوی شرکت نیست!
الان مثلا بسیاری از شرکت‌های بازار بورس به وضوح رشدهای عجیب غریب کرده‌اند یعنی به دلیل بنیادی بوده؟ یعنی سودآوری شرکت‌ها در عرض چند ماه این رشدهای عجیب را داشته یا اینکه بازار دارد پی‌روی‌ای می‌گیرد؟
یا اصلا همین وگستر... یعنی شش ماه پیش پرتفویش دو برابر بود که قیمتش روی ۳۳۰۰ ریال بود و یکباره پرتفویش نصف شد؟
من که گمان نکنم همه‌ی آن افت وحشتناک دلیلش بنیادی بوده باشد.

space_mohamad

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز خیلی تجربه ها باید کسب کنید هنوز توی بازار ... قیمتها به این سادگی که عرض میکنید نوسان نمی کنند ... نمودار کاملا نشون میده که قیمت توانایی رسیدن به اون قیمتها را در چند ماه آینده داره .. ب هزودی خدمت دوستان میزارم نمودار

*mehran*

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز خیلی تجربه ها باید کسب کنید هنوز توی بازار ... قیمتها به این سادگی که عرض میکنید نوسان نمی کنند ... نمودار کاملا نشون میده که قیمت توانایی رسیدن به اون قیمتها را در چند ماه آینده داره .. ب هزودی خدمت دوستان میزارم نمودار
روزی که کل بازار صف خرید هستش و شاخص 5000 واحد مثبت میخوره این به زور 0.5% مثبت میخوره. وای به روزی که روند بخواد عوض شه.
ممنون میشم نمودار روبذارید ولی فکر نمیکنم حتی به محدوده 300 مجدد برسه

بالا