وگردش ( بانک گردشگری )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بی هویت تر از مدیران این بانک و بی بخار تر از سهامداران این بانک هیچ کسی نیست ، سهم همه را بیچاره کرده یک نفر حاضر نیست اعتراض کند . :mad::mad::mad:

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک مشت دزد و بی شرف مدیران بانک شدن ، از دکتر جهانگیری برادر مکرم آقای معاون اول گرفته تا خواجه حسنی و مسولین سهام و .... از سر تا ذیل یک مشت دروغگو و *** کار هستند که با همدستی سازمان بورس دارند از شیره جان سهامداران می مکند . امیدوارم در زندگی شخصی آنچنان تاوان این حرام خواری و بی وجدانی را بدهند که درس عبرتی برای همه مدیران و مسولین شود :mad::mad::mad::mad:

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر سهامداران همت کنند و تماس مستمرر داشته باشند بالاخره مدیران شرکت مجبور به پاسخگویی خواهند شد تلفن تماس مستقیم دفتر مدیر عامل 23951000 و 23951001 است به نظرم باید تماس گرفت و نسبت به بسته بودن حدود 1 ساله نماد اعتراض اساسی کرد

Majid2000

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر سابقه نماد را از 6 دی ماه 1393 به این سو بنگرید(یعنی آخرین تاریخ واریز 100 مربوط به افزایش سرمایه) خواهید دید که سهم تقریباً اصلاً باز نبوده است. به نظرم اسم این نماد را از وگردش به ستاره هالی تغییر دهند بهتر است.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر سابقه نماد را از 6 دی ماه 1393 به این سو بنگرید(یعنی آخرین تاریخ واریز 100 مربوط به افزایش سرمایه) خواهید دید که سهم تقریباً اصلاً باز نبوده است. به نظرم اسم این نماد را از وگردش به ستاره هالی تغییر دهند بهتر است.
سهم دیماه پارسال که بست فقط در تیر ماه 13 روز کاری معامله شد و مجدد بسته شد یعنی عملا بیش از 1.2 سال است بسته است ، اونوقت هیچ مسول بورس و یا هیچ کدام از مدیران بانک هم پاسخگو نیستند . با هر جا هم تماس می گیری بخاطر دکتر جهانگیری معاون اول دولت دروغ و فریب جرات ندارند از مدیران پاسخ قانع کننده بخواهند . راه حل یک چیز است تماس مکرر با دفتر مدیر عامل که در بالا شماره آن را ذکر کردم و بازخواست مدیران

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
خاک بر سر کارگزار من که یک سهم به من پیشنهاد داد و اصرار کرد و من هم خریدم و این هم نتیجش

sahme_man

Member
کاربر فعال
یعنی چی آخه یعنی یه نفر تو اون سازمان خراب شده نیست به اینا بگه دارین چه غلطی میکنین من نمیفهم فرق بورس و فرابورس با داد و ستدهای آزاد چیه پس هی میگن باید گزارش حسابرسی شده بده خب اینو که هر الاغی میدونه .هیچ کس هم نیست پیگیر بشه

خداي بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
اين بانك همه گزارشاش داده فقط سر يه حسابرسي ١ ساله نمادو بستن البته بايد منتظر گزارش افزايش سرمايه ٢٠٠ درصدي اين بانك نيز باشيم

sahme_man

Member
کاربر فعال
اگر لغو میشد اطلاعیه میداد حد نصاب هم غیر ممکن نرسه گزارش سازمان هم تصمیمات مجمع خواسته بنابراین برگذارر شده

root_wiki

Member
کاربر فعال
قطعا یا شاید درصد بسیار کمی از پرتفوی دوستان به این سهم اختصاص داره که زیاد حساسیت به خرج نمی دن
چه یک تومن چه صد تومن
اما به هر تقدیر باید مدیران این شرکت به خاطر سوء استفاده های عمدی مکرر در ارائه شفاف سازی عدم ارسال موارد درخواستی سازمان عدم هماهنگی ها عدم شفاف سازی ها و غیره باید مجازات و به سزای اعمالشون برسن
بنده زیاد با موارد قضایی این قبیل سوء استفاده های اداری آشنا نیستم
امیدوارم دوستانی که آشنا به حقوق قضایی هستن راهکار شکایت از این تشکیلات رو بگن
قطعا میتونه بالای یکصد عضو زیر شکایت نامه رو امضا کنه و به عنوان شاکی شهادت بده و می تونه ضربه بزرگی به فسادهای ادامه دار این قبیل مجموعه ها وارد کنه
هیچ کسی نمی تونه در برابر آهاد مردم مقاومت کنه
نباید تنبلی کرد کمی صرف زمان لازم هست بقیه موارد توسط مراجع زیربط قابل پیگیری هست

بالا