وکوثر ( اعتباری کوثر مرکزی )

شروع موضوع توسط مشگين شهري ‏2 آگوست 2012 در انجمن تالار گفتمان بورس

 • ربات تلگرامی بورس گرام

  قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

 1. مشگين شهري

  مشگين شهري New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏4 فوریه 2006
  ارسال ها:
  1,930
  تشکر شده:
  59
  شرایط ونحوه اعطای وام *میزان تسهیلات : 3 برابر عملکرد ومیانگین سپرده طی دوره سپرده گذاری *سقف تسهیلات : 000/000/30 ریال *دوره انتظار : حداقل 3 ماه *مدت باز پرداخت :حداقل 12 ماه وحداثر36 ماه *نرخ کارمزد :صفر درصد (0٪) مبلغ سپرده گذاری هنگام اعطای تسهیلات قابل برداشت می باشد. به ازای هر ماه سپرده گذاری بیشتر از 3 ماه به مدت اقساط اضافه میشود. کاشان ـ میدان 15 خرداد ـ ابتدای خیابان طالقانی ـ شعبه مستقل کاشان تلفن : 4472600ـ0361 تلفکس :4448008ـ0361 ساعات کار از 7:30 صبح تا 18 بعد از ظهر یکسره
   
 2. مشگين شهري

  مشگين شهري New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏4 فوریه 2006
  ارسال ها:
  1,930
  تشکر شده:
  59
  عرضه عمومی سهام موسسه مالی و اعتباری کوثر همزمان با عید سعید فطر
  مدير عامل موسسه مالي و اعتباري كوثر در آستانه پذيره‌نويسي 45 ميليارد توماني در فرابورس همزمان با عید سعید فطر وضعيت فعلي و برنامه‌هاي آينده‌ اين شركت را تشريح كرد. دکتر عيسي رضايي ـ مدير عامل موسسه مالي و اعتباري كوثر ـ در جمع نمایندگان رسانه های جمعی گفت: موافقت اصولي تاسيس موسسه‌ مالي و اعتباري كوثر در سال 85 توسط بانك مركزي صادر شد و فعاليت اين موسسه از اواخر سال 89 آغاز شد، به اين ترتيب موسسه كوثر آخرين موسسه‌اي است كه پا به عرصه‌ي حضور در فعاليت‌هاي بانكي گذاشت.
  وي ضمن قدردانی از تلاش های بی شائبه سعید رفیعی، عضو هیئت مدیره موسسه مالی و اعتباری کوثر افزود: طبق چشم‌انداز پنج‌ ساله بايد در سال 94 اين موسسه جزو پنج بانك خصوصي برتر كشور باشد، يعني موسسه‌ كوثر بايد به بانك تبديل شود و در اين راستا بايد به سمت تبديل‌شدن به بانك برتر حركت كنيم، زيرا موسسه را محل گذر مي‌دانيم.

  وي اضافه كرد: در همين راستا سازماندهي تيم‌هاي كاري براي بهبود شاخص عملكرد و تلاش جهت تبديل نيروي انساني به سرمايه ارزش‌آفرين ايجاد شد.

  رضايي شاخص‌هاي عملكردي يك سال گذشته را مورد توجه قرار داد و گفت‌: كليه فعاليت‌هاي موسسه تحت قالب يك نرم‌افزار است و به سرعت مي‌توانيم فعاليت‌هاي خود را عملياتي كنيم.

  وي عنوان كرد: 200 شعبه‌ موسسه كوثر از سال گذشته تاكنون راه‌اندازي شده و 100 دستگاه atm در شعب نصب شده است. هم‌چنين با برخي از بانك‌ها تعاملاتي صورت گرفته و كوثر‌كارت در آن بانك‌ها دريافت و پرداخت مي‌شود.

  به گفته مدير عامل موسسه مالي و اعتباري كوثر، به جز خطوط ماهواره‌اي و تلفني به تكنولوژي جديدي دست يافته‌ايم كه سرعت و قابليت سرويس‌دهي بهتر به مشتريان را فراهم مي‌كند.

  وي با بيان اين‌كه 200 شعبه فعال بوده و 1250 نفر در آن مشغول به كار هستند، خاطر نشان كرد: از ابتداي شروع فعاليت، به‌طور كامل با كارشناسان بانك مركزي به خصوص مديران اداره مطالعات و نظارت همكاري كرديم، توانستيم طي 6 ماه مجوز پذيره‌نويسي در بورس را از بانك مركزي اخذ كنيم.

  رضايي عنوان كرد: آخرين مراحل ثبت در اداره ثبت شركت‌ها در حال انجام است و به زودي آگهي پذيره‌نويسي اين موسسه در روزنامه‌ها منتشر مي‌شود.

  وي از پذيره‌نويسي اين موسسه در پايان مرداد‌ماه و بعد از عيد فطر خبر داد و افزود: از 150 ميليارد تومان سرمايه‌ شركت 105 ميليارد تومان توسط موسسين تامين شده و 45 ميليارد تومان باقي‌مانده از طريق پذيره‌نويسي در فرابورس تامين مي‌شود.

  مدير عامل موسسه مالي و اعتباري كوثر با بيان اين‌كه مجمع شركت بعد از پذيره‌نويسي و در شهريورماه برگزار مي‌شود، عنوان كرد: موسسه مالي و اعتباري مهر و ثامن كه سابقه‌اي بيش از 10 تا 17 سال دارند، هنوز موفق نشدند مجوز پذيره‌نويسي در بورس و فرابورس را بگيرند.

  رضايي در مورد شايعه ادغام موسسه كوثر با بانك حكمت گفت: اين بحث مطرح نيست و موسسه‌ مالي و اعتباري كوثر ساليان سال تحت بانك كوثر به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.

  وي تاكيد كرد:در عين حال آغوش موسسه مالي و اعتباري كوثر براي همگان باز است و بانك مركزي مي‌تواند هر بانك و موسسه‌اي را كه بخواهد با كوثر ادغام كند.

  وي ادامه داد: ما در اين خصوص مشكلي نداريم، زيرا سهامي نداريم كه به كسي بدهيم و نام كوثر هم‌چنان باقي خواهد ماند.

  رضايي اضافه كرد: كوثر منشأ خير كثير است و نام آن باقي مي‌ماند و هر بانكي بخواهد مي‌تواند با ما ادغام شود.

  مدير عامل موسسه مالي و اعتباري كوثر در مورد افزايش سرمايه‌ اين شركت گفت: موسسه مالي و اعتباري كوثر با سرمايه 150 ميليارد تومان آغاز كرده و در گام بعدي رفتن به سمت بانك و تامين سرمايه‌ 400 ميليارد توماني را در برنامه دارد.

  وي از بانك‌شدن اين موسسه در سال 92 خبر داد و افزود: بعد از ثبت اين موسسه در شهريورماه به سمت بانك‌شدن حركت مي‌كنيم و در سال 92 مي‌توانيم نويد بانك‌شدن موسسه كوثر را بدهيم.

  رضايي در مورد نرخ سود تسهيلات اين موسسه توضيحاتي ارائه داد و گفت: موسسه‌ كوثر مشتريان را به سه دسته تقسيم كرده است و براساس نوع نياز مشتريان وام قرض‌الحسنه تا سقف 5 ميليون تومان بدون كارمزد ارائه مي‌دهد و اين بزرگ‌ترين برند موسسه است.

  مدير عامل موسسه مالي و اعتباري كوثر ادامه داد: هم‌چنين كساني كه قصد دريافت تسهيلات معيشتي و وام خودرو دارند طبق نرخ بانك مركزي به آنها تسهيلات ارائه مي‌شود و در گروه سوم موسسه كوثر به كساني كه به دنبال تجارت هستند، به صورت مشاركتي اقدام به ارائه تسهيلات مي‌كنند.

  رضايي در مورد ميزان پيش‌بيني سود اين شركت گفت: براي سال 91 بالاي 20 درصد eps ارائه مي دهيم اين درحالي است كه توزيع سود به اعضاء مجمع بستگي دارد.

  وي در ادامه فعاليت‌هاي عمراني شركت را تشريح كرد و از مشاركت با سرمايه‌گذاران خارجي خبر داد و گفت: در حوزه‌ كشاورزي و كشت توتون با كشوري از قاره آفريقا به توافق رسيديم و شرايط خوبي در اين زمينه داريم. هم‌چنين با يك شركت خودروسازي همكاري خود را آغاز كرديم و به زودي خودروهاي مناسبي به این بازار عرضه خواهد شد.
   
  یک شخص از این تشکر کرد.
 3. مشگين شهري

  مشگين شهري New Member عضو تازه

  تاریخ عضویت:
  ‏4 فوریه 2006
  ارسال ها:
  1,930
  تشکر شده:
  59
  پذیره نویسی سهام موسسه مالی و اعتباری كوثر بعد از عید فطر آغاز می شود
  تهران - مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری كوثر از پذیره نویسی سهام این موسسه بعد از عید فطر و تبدیل موسسه به بانك در سال 92 خبر داد.


  به گزارش ایرنا، 'عیسی رضایی' روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به تامین سرمایه 105 میلیارد تومانی توسط موسسان افزود: قرار است 45 میلیارد تومان باقی مانده از طریق پذیره نویسی تامین شود.

  وی با اشاره به اخذ موافقت اصولی این موسسه از بانك مركزی در سال 88، اظهار داشت: موسسه كوثر بر اساس چشم انداز خود باید در سال 94 جزء پنج بانك برتر خصوصی كشور باشد.

  رضایی ادامه داد: این موسسه از اواخر سال 89 فعالیت خود را آغاز كرده و به سمت تبدیل شدن به بانك برتر حركت می كند و موسسه را صرفا محل گذر می دانیم.

  وی به سازماندهی تیم كاری این مجموعه پولی و مالی برای بهبود شاخص های عملكردی، تبدیل نیروی انسانی به سرمایه ارزش آفرین اشاره كرد و افزود: تمام عملیات این موسسه در قالب نرم افزار كربنكینگ(یكپارچه) است و از ابتدا، فعالیت خود را با این نرم افزار شروع كرده است.

  وی درباره مسایل حقوقی و ثبتی این موسسه گفت: از ابتدای شروع فعالیت با كارشناسان بانك مركزی و به خصوص اداره نظارت این بانك در تعامل بودیم، پس از اخذ مجوز به دنبال پذیره نویسی سهام در بورس رفتیم و هم اكنون در اداره ثبت مشغول تهیه و تحویل آخرین مدارك مورد نیاز هستیم.

  مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری كوثر اظهار داشت: این موسسه تمام تلاش خود را برای تبدیل شدن به بانك انجام می دهد، هر چند شرایط اداری در دست ما نیست، اما نوید این امر را می دهیم كه سال 92 موسسه كوثر رسما به بانك تبدیل شود.

  وی گفت: مجمع موسسه مالی و اعتباری كوثر پس از پذیره نویسی در شهریور ماه آینده برگزار خواهد شد و افزایش سرمایه نیز در مجمع مورد بحث قرار می گیرد و در دستور كار موسسان خواهد بود.

  وی درباره ادغام این موسسه با بانك حكمت ایرانیان نیز گفت: این موسسه پذیرای هر موسسه و بانك خواهد بود، اما سهامی برای ارایه به دیگر بانك ها و موسسات نداریم.

  رضایی تاكید كرد: تا كنون چند موسسه و صندوق نیز در موسسه مالی و اعتباری كوثر ادغام شده است.

  وی همچنین از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بدون دریافت كارمزد توسط این موسسه خبر داد و گفت: میزان تسهیلات قرض الحسنه پنج میلیون تومان است.

  وی اظهار داشت: بر اساس پیش بینی ها در سال 91 این موسسه می تواند 20 درصد از 'ای پی اس' ( شاخص سود) را محقق كند.

  مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری كوثر با اشاره به فعالیت این موسسه در سرمایه گذاری خارجی نیز گفت: بر همین اساس با یكی از كشورهای آفریقایی برای تولید در بخش كشاورزی و توتون به تفاهم رسیده ایم.

  وی همچنین از تفاهم با یك خودروساز برای تولید وانت دو كابین با قیمت ارزان خبر داد و افزود: بزودی این خودرو به بازار عرضه می شود.
   
 4. محمد تیموری

  محمد تیموری New Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏15 اکتبر 2008
  ارسال ها:
  257
  تشکر شده:
  661
  پذیره نویسی سهام موسسه کوثر با استقبال بی نظیری در زمانی که سهام بانک خاورمیانه به زور بفروش رسید مواجه شده است . به نظر می رسد سهامداری عمده شرکت های زیر مجموعه وزارت دفاع در این استقبال بی اثر نبوده است.به نحوی که مجبور به سهمیه بندی سهم شدند.به نظر می رسد بانک انصار دیگری(با توجه به مدیریت آقای عیسی رضایی بر موسسه کوثر)در راه است.
  کسی از قیمت سهام کوثر اطلاع دارد؟
   
 5. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  :).............................
   
 6. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  انتصاب مدیریت شعب استان خوزستان موسسه مالی و اعتباری کوثر

  گروه بنگاه‌ها – رسول ارزانی طی حکمی از سوی دکتر عیسی رضایی مدیر عامل موسسه، به عنوان مدیریت شعب استان خوزستان منصوب شد. در همین راستا طی جلسه‌ای تکمیلی با حضور مدیرعامل موسسه و همراهان شرح وظایف، نحوه انجام امور و مسوولیت‌‌های مربوطه به مدیر جدید محول شد.

  [TABLE="align: left"]
  [TR]
  [TD="width: 100%"][/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  بر اساس این گزارش، حفظ و تقویت ارزش‌های اسلامی، تاکید بر اصل مشتری‌مداری، آموزش و توانمند‌سازی همکاران، برنامه‌ریزی، نظارت و کنترل دقیق و ارشادی و استفاده بهینه از امکانات در چارچوب مقررات جاری از جمله امور محوله به مدیریت شعب استان خوزستان اعلام شد. دکتر عیسی رضایی، مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری کوثر در این جلسه خدمت‌رسانی عمومی در حوزه مسائل پولی- مالی، اشتغالزایی و تقویت بنیان‌های محرک اقتصادی، بر طرف کردن نیاز مالی اقشار پایین جامعه و مشارکت‌ مردمی را از مهم‌ترین اهداف موسسه عنوان کرد.
   
 7. محمد تیموری

  محمد تیموری New Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏15 اکتبر 2008
  ارسال ها:
  257
  تشکر شده:
  661
  سلام عصر دوستان بخیر
  عملکرد شش ماهه بیمه کوثر - که بازار هدف مشترکی در وزارت دفاع و توابع با موسسه مالی و اعتباری کوثر دارد- بیانگر سود 410 ریالی است . به نظر دوستان موسسه کوثر در این مدت با داشتن بیش از 300 شعبه و سرمایه 150 میلیاردی چه مقدار سود ساخته است؟دوستانی که احتمالاً از موسسه خبر دارند ، لطف فرموده و ما را بی خبر نگذارند.
   
 8. amirmostafavi72

  amirmostafavi72 Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏5 دسامبر 2010
  ارسال ها:
  681
  تشکر شده:
  345
  سلام از یکی از مسئولین شعب موسسه کوثر شنیدم قراره در بانک جدید خاورمیانه ادغام بشه اگه کسی اطلاع داره خبررسانی کنه
   
 9. محمد تیموری

  محمد تیموری New Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏15 اکتبر 2008
  ارسال ها:
  257
  تشکر شده:
  661
  سلام
  ادغام این موسسه با توجه به قدرت چانه زنی بالا(بواسطه سهامدار عمده و تعداد شعب)فعلاً ممکن نیست.(البته شاید تاخیر در برگزاری مجمع موسسان این باشد).
   
 10. amirmostafavi72

  amirmostafavi72 Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏5 دسامبر 2010
  ارسال ها:
  681
  تشکر شده:
  345
  سلام-آقای تیموری سهامدار عمده کوثر کیه؟
   
 11. محمد تیموری

  محمد تیموری New Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏15 اکتبر 2008
  ارسال ها:
  257
  تشکر شده:
  661
  سلام علیکم صبح آقا و دوستان بخیر
  موسسه مالی و اعتباری کوثر - همانطور که در برخی شعب اعلام کرده اند- وابستگی به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دارد.عقلای مالی و مدیریتی وزارت با توجه به منابع عظیم موجود در این وزارتخانه و سازمان های تابعه وبا استفاده از استعداد انسانی موجود در وزارت و بهره گیری از تجارب آقای عیسی رضایی-مدیرعامل سابق شرکت سرمایه گزاری مهراقتصادایرانیان-بمنظور برخورداری کارکنان وزارت و سازمان های تابعه از سود فعالیت اینگونه موسسات اقدام به تاسیس این موسسه نمودند.این موسسه پیش از پذیره نویسی در بورس اقدام به پذیره نویسی داخلی در وزارت نموده بود اما با عنایت به الزام قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر پذیره نویسی سهام شرکت های سهامی عام در بازار رسمی سرمایه(بورس)مجبور به پذیره نویسی 450میلیون سهم از سرمایه بطور عام در بورس شدند.جالب توجه این بود ، در ایامی که پذیره نویسی سهام بانک خاورمیانه با مدیریت مدیران سابق بانک کارآفرین و سهام موسسه مالی و اعتباری عسکریه با سابقه بیش از 10 سال،بیش از 8 روز در بورس بطول می انجامد ، برای سهام موسسه کوثر در روز اول بیش از 2 برابر سهمیه 450 میلیونی دستور خرید وارد می شود به نحوی که بمنظور برحورداری پذیره نویسان از سهم ، مجبور به سهمیه بندی بعد از 4 روز و به میزان 43درصد درخواست می شوند.
  موسسه کوثر در حال حاضر بیش از 300 شعبه فعال دارد ، و با توجه به پراکندگی سازمان های وابسته به وزارت دفاع در سراسر امکان توسعه شعب تا حداقل به بیش از 600 شعبه با هزینه بسیار پایین را داردريا،بطور مثال تقریباً در تمامی شعب فروشگا های زنجیره ای اتکا شعبه دایر نموده است ، ضمن اینکه منابع این فروشگاه ها را نیز جمع آوری نموده است.
  وزارت از تمامی کارکنان خود درخواست نموده تا در یکی از شعب موسسه افتتاح حساب نموده تا حقوق کارکنان خود را از طریق این موسسه پرداخت نماید ضمن آن کارکنان نیز از محل رسوب پول خود سود معقولی از موسسه دریافت نمایند. در نظر است بعد از این پروسه ، حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح نیز از طریق این موسسه پرداخت شود.این موسسه مجاز به صدور کات اعتباری بوده و علاوه بر atm ها و posهای موسسه،atmها و posهای بانک های ملت و سپه نیز به دارندگان کارت های اعتباری موسسه خدمات پولی ارلیه می نمایند.
  مقرر است تا امروز بانک خاورمیانه در بازار پایه فرابورس بازگشایی شود ، برآورد بنده از قیمت بازگشایی سهام موسسه کوثر با عنایت به 3سال سابقه و بیش از 300 شعبه و سرمایه 150 میلیاردی ، حداقل 3برابر قیمت بازگشایی بانک خاورمیانه می باشد.
  درنظرداشته باشیم که سهامداران موسسه عمدتاً کارکنان وزارت و سازمان های تابعه می باشند که با تاوجه به جذابیت های آن، در حال حاضر تمایلی به فروش سهم ندارند.
  موسسه در اولین سال فعالیت خود به ازای هر سهم 190 ریال به سهامداران پرداخت نموده است .با توجه به توسعه شعب موسسه به بیش از 300 شعبه و جذب منابع بالا و ارزان قیمت برآورد سود امسال کار خیلی سختی نخواهد بود.
   
  یک شخص از این تشکر کرد.
 12. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  كسب رتبه اول بيمه كوثر در رشد حق بيمه

  گروه بنگاه‌ها - بنابر گزارش منتشر شده بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران، در پنج‌ماهه نخست سال‌جاري، بيمه كوثر رتبه اول رشد حق بيمه را با بيش از 628 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در بين كل شركت‌هاي بيمه به خود اختصاص داده است.

  [TABLE="align: left"]
  [TR]
  [TD="width: 100%"][/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  بر همين اساس، بيمه كوثر در پنج‌ماهه ابتداي سال‌جاري توانسته با توليد 99 ميليارد و 760 ميليون تومان حق بيمه، دو درصد از سهم بازار بيمه كشور را به دست آورده و در رتبه يازدهم در بين 23 شركت بيمه كشور قرار گيرد.
  اين رتبه در حالي توسط بيمه كوثر كسب شده است كه سال دوم فعاليت خود را پشت‌سر مي‌گذارد.
  اين گزارش مي‌افزايد: متوسط رشد توليد حق بيمه در صنعت بيمه كشور در مدت پنج‌ماهه ابتداي سال‌‌جاري 5/75 درصد و كل حق بيمه توليدي در اين مدت در بازار بيمه‌ا‌ي كشور بيش از چهار هزار و 977 ميليارد تومان بوده است.
   
 13. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  تندیس جایزه مدیریت به موسسه مالی و اعتباری کوثر اهدا شد

  گروه بنگاه‌ها - در نخستین دوره جایزه مدیریت، تندیس جایزه مدیریت در جایگاه گرایش به مدیریت برتر به موسسه مالی و اعتباری کوثر اهدا شد.

  [TABLE="align: left"]
  [TR]
  [TD="width: 100%"][/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  این همایش که با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و با حضور دکتر عباسی معاون توسعه مدیریت و منابع مالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شجاعی سخنگو و معاون برنامه ريزي وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، تندیس جایزه مدیریت با تکیه بر 8 شاخص بین‌المللی و نظر سنجی علمی یک ساله مدیران بیش از 100 سازمان و شرکت فعال در تمامی حوزه‌های اقتصادی کشور به موسسه مالی و اعتباری کوثر اهدا شد. جایزه ملی مدیریت بر مبنای رویکردی جامع، آزموده شده و مورد قبول در بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی و غیر ایرانی و با ایجاد تغییراتی در مدل طراحی شده توسط بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت با هدف رسیدن به همگرایی و جامعیت در درجه بندی سطح کیفیت خدمات مدیران سازمان‌ها در سطوح و حوزه‌های مختلف مدیریتی طراحی و برای اولین بار در دنیا اجرا شده است.
   
 14. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  مسئولین ستاد بی خبرند. بعد از شعب جویا هستید؟!!!!!!!!!!!
   
 15. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  چشم انداز موسسه مالی و اعتباری کوثر


  موسسه مالی و اعتباری کوثربه عنوان یک موسسه اعتباری غیر دولتی با دارا بودن بیشترین نرخ بازده دارایی ها در بخش مالی و اعتباری کشور کلیه خدمات مالی و اعتباری را در محدوده ملی و بین المللی ارائه می نماید. این موسسه با پرورش سرمایه های انسانی متعهد، نوآور و باانگیزه و مدیریت یکپارچه مشتریان، بیشترین تعهد را در ایجاد ارزش برای مشتریان و سهامداران دارا می باشد.

  ما کارکنان را ارزشمندترین دارایی خود دانسته و به آنها احترام می گذاریم:
  • ما به تخصص کارکنان ارج نهاده و بر این عقیده ایم که امور تخصصی باید به کارکنان متخصص سپرده شود.
  • تضمین زندگی کاری کارکنان ما در درجه نخست اهمیت قرار دارد.
  • از تجمیع و نشر دانایی در راستای ایجاد یک سازمان یادگیرنده حمایت می کنیم.
  • عدالت محوری در ارزیابی و مدیریت عملکرد شعار محوری ما است.
  • کارکنان راضی ما بعنوان یک مزیت رقابتی محسوب می شوند.
  توسعه کار تیمی را برای تحقق اهداف موسسه ضروری می دانیم:
  • در سایه کامیابی و تحقق خواسته های دیگران، به سوی اهداف خود حرکت می کنیم.
  • با اعتقاد به این اصل که دست خدا در جماعت است، تشریک مساعی و کار تیمی را رمز موفقیت خود می دانیم.
  • همکاری و مشارکت با یکدیگر را برای موفقیت کل مجموعه ارج نهاده و حیاتی می شماریم.
  • یکپارچگی سازمانی نیازمند جامع نگری، تصمیم گیری گروهی و حمایت ما از دیگر اعضاء است.
  داشتن بالاترین سطوح استانداردهای اخلاقی در مواجه با مشتریان، همکاران و جامعه :
  • آموزه های اسلام در کسب و کار اصلی ترین کدهای اخلاقی ما هستند.
  • با دید باز، صادقانه و در ارتباط دو طرفه برای دیگران ارزش قائل می شویم.

  • به خدمات خود افتخار می کنیم و مسئولیت آنها را می پذیریم.
  • هر چیزی را که می گوییم انجام می دهیم، وقتی چیزی را تعهد می کنیم که قصد انجام دادن ان را داشته باشیم.
  ما بر این عقیده هستیم که بین ریسک و بازده رابطه مستقیم وجود دارد:
  • با علم به اینکه سودهای زیاد را در ریسک های بالا میتوان تجربه کرد، از خطر نمی پرهیزیم.
  • خلاقیت و نوآوری را به عنوان سکوی جهش عملکردی ارج می نهیم و از آن حمایت می کنیم.
  • می دانیم که تنها اصل لایتغیر، نفس تغییر است و از اینرو تکرار و ثبات را بر نمی تابیم.
  ما خود را نسبت به ذی نفعان موسسه متعهد می دانیم:
  • ما از تصمیمات مدیران عالی موسسه حمایت می کنیم.
  • سودآوری را بعنوان اصلی ترین شاخص عملکرد مالی سرلوحه فعالیت ها قرار می دهیم.
  • دسیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مورد نظر سهامداران از تهدات ما است.
  • در تصمیم گیریها، نیازهای مشتریان، کارکنان، سهامداران و جامعه را تومان مورد توجه قرار می دهیم.
  • ما خود را نسبت به جامعه متهد می دانیم و در جهت توسعه اقتصادی کشور تلاش می کنیم.
  • ایجاد قابلیت جهت افزایش ثروت و کرامت بازنشستگان نیروهای مسلح مورد توجه ما است.
  • ارائه خدمات حمایتی به کارکنان وزارت دفاع و بازنشستگان نیروهای مسلح را از تعهدات خود می دانیم.
  با توجه به موقعیت حساس کشور در سطح بین المللی و لزوم بکارگیری تمام ظرفیتهای داخلی:
  • از طرحهای دانش بنیان و پروژهای دفاعی کشور حمایت می کنیم.
  • ارائه خدمات به فعالین توسعه اقتصاد بومی و مقاومتی را در اولویت قرار می دهیم.
   
 16. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  دستاوردهای موسسه :
  • دریافت جایزه ملی مدیریت در سال 1391
  [​IMG]
  در نخستین دوره جایزه مدیریت، تندیس جایزه مدیریت در جایگاه گرایش به مدیریت برتر به موسسه مالی و اعتباری کوثر اهدا شد.به گزارش روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری کوثر، این همایش که با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و با حضور دکتر عباسی معاون توسعه مدیریت و منابع مالی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و شجاعی سخنگو و معاون برنامه ريزي وزارت صنعت ، معدن و تجارت برگزار شد، تندیس جایزه مدیریت با تکیه بر 8 شاخص بین المللی و نظر سنجی علمی یک ساله مدیران بیش از 100 سازمان و موسسه مطرح در زمینه های بانک و بیمه، صنعت و معدن، سرمایه گذاری مالی، نفت و گاز، دفاع و خدمات عمومی به موسسه مالی و اعتباری کوثر اهدا شد. جایزه ملی مدیریت بر مبنای رویکردی جامع، آزموده شده و مورد قبول در بسیاری از شرکتها و سازمانهای ایرانی و غیر ایرانی و با ایجاد تغییراتی در مدل طراحی شده توسط بنیاد اروپایی مدیریت کیفیت با هدف رسیدن به همگرایی و جامعیت در درجه بندی سطح کیفیت خدمات مدیران سازمانها در سطوح و حوزه‌های مختلف مدیریتی طراحی و برای اولین بار در دنیا اجرا گردیده است.
  • افزایش شبکه شعبه به تعداد 215 شعبه
  • جذب و بکارگیری 1040 نفر نیروی تحصیلکرده
  • افزایش 318 درصدی منابع نسبت به سال گذشته
  • اخذ مجوز پذیره نویسی در سازمان بورس اوراق بهادار

   
 17. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  این موسسه واسط سرمایه گذاری های کوثره
  یه سری به وب سایت بزنید دستتون میاد

  http://www.s-rahsa.ir
   
 18. alighz

  alighz Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏28 آوریل 2012
  ارسال ها:
  890
  تشکر شده:
  1,284
  گسترش پوشش‌های بیمه‌ای بیمه کوثر در صنعت هوایی کشور

  گروه بنگاه‌ها- به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کوثر، ريیس اداره بیمه‌های کشتی و هواپیمای این شرکت خبرداد: بالگردهای شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها) تحت پوشش بیمه کوثر قرار گرفت.

  [TABLE="align: left"]
  [TR]
  [TD="width: 100%"][/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]
  علی صدقی با اشاره به موفقیت بیمه کوثر در ارائه خدمات و پوشش بیمه به هواپیماهای ایران140، اظهار كرد: اداره بیمه‌های کشتی و هواپیمای بیمه کوثر با اتکا به دانش فنی به روز و کارآمد و همچنین خدمات به هنگام و مناسب توانسته است بالگردهای شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران (پنها) را تحت پوشش خود قرار دهد.
  وی ادامه داد: بیمه کوثر با هدف مقابله و بی‌اثرکردن تحریم‌های تحمیلی علیه صنایع هوایی کشور توانسته است با گسترش خدمات خود، سهم بسزایی را در ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به صنایع هوایی کشور به خود اختصاص دهد.
   
 19. amirmostafavi72

  amirmostafavi72 Well-Known Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏5 دسامبر 2010
  ارسال ها:
  681
  تشکر شده:
  345
  امکان خرید و فروش سهام موسسه در حال حاضر وجود داره؟ otc داره؟
   
  یک شخص از این تشکر کرد.
 20. ABBASYAN

  ABBASYAN Active Member کاربر فعال

  تاریخ عضویت:
  ‏19 دسامبر 2012
  ارسال ها:
  123
  تشکر شده:
  45
  قرار بود مجمع عمومی موسسین اواخر برج شهریور برگزار بشه ول

  قرار بود مجمع عمومی موسسین اواخر برج شهریور برگزار بشه ولی هنوز خبری نیست !!!! علتش چیه ؟