وپسا(پتروشیمی ساختمان خلیج فارس)

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان.این تاپیک ساخته شد تا این سهم هم تاپیک مجزا داشته باشد.هر اطلاع یا نظری و گفتگویی در مورد سهم دارید بفرمایید.با آرزوی بهترینها برا تمام فعالان بازار بورس

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی از بزرگان بازار این سهم رو در سبد سهام خودشون دارن.

در حال حاضر صنعت پتروشیمی صنعت پیش رو کشور است

• Like
Reactions: mnm

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
معلومه هنوز خیلی زوده کسی پی به ارزش و قیمت آینده این سهم ببره.

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان.واینم خبرش آمد رفتن از بازارج به بازارب.

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
مثله اینکه این تاپیک و خودم تاسیس کردم به جز خودمم کسی اینجا نیست :pخودم برا خودم مینویسم و حال میکنم:pاما جالبه سهم به این باحالی کسی در موردش چیزی نمینویسه!این نقل قول از دوستمshahram 81هست. سهم دارایی خوبی داره با دلار 3000 ارزیابی شده و سهمی 110 ارزش دفتریش بوده که الان با دلار 14 باید حساب بشه
زیرا چراقیل ها انحصاریه و آمریکایی و وادات نمیشه و کم یابه با نرخ نیمایی نیست با مدیر مالیش حرف زدم
کف سهم همین جاست و بسیار بنیادیه و با ارزش منتهی با این قانون باید صبرم بکنید .. شاید شاخص به کمک بیاد بزودی

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
خدایا توکل به تو خریدمون تکمیل شد.1397/12/20.

mnm

Well-Known Member
کاربر فعال
وپسا تازه یه سریا یادشون داره میاد چقدر پاره کردم خودمو! تارگت میان مدت450این بمون یادگاری چه بسا شاید زودتر!!!!!! امروز97/1/12

mehran5

Well-Known Member
کاربر فعال
خبر مهم هلدینگ "وپسا" / قائم مقام مدیرعامل وپسا:
رشد ۳ برابری ارزش جایگزینی و ورود به بازار هدف نوین

ونکی در خصوص تحلیل بنیادی "وپسا" گفت: از منظر محاسبات ارزش جایگزینی دارایی‌ها و با توجه به افزایش نرخ ارز و همبستگی دارایی‌های بلندمدت هلدینگ به این متغیر اقتصادی، می‌توان اظهار داشت که ارزش دارایی‌ها به حدود سه برابر رسیده است. از دیگر سو و در حال حاضر امکان واردات مشابه دو جرثقیل فوق سنگین 800 و 300 تن آمریکایی وجود ندارد و می‌توان این دارایی‌ها را منحصر به‌ فرد نامید.

عضو هیات مدیره "وپسا" افزود: از منظر سودآوری نیز تحریم‌ها در حوزه کشتیرانی موجب شده میزان بسیار کمتری از کشتی‌های دارای جرثقیل‌های سنگین به بنادر ایران وارد شوند. بنابراین تخلیه و بارگیری محموله های سنگین و فوق سنگین کشتی‌ها نیز به‌عنوان بازاری نوین، به افزایش سودآوری مجموعه منجر شده است.
وی افزود بخش عمده ای از سهام وپسا به صورت سهام ترجیحی در اختیار کارکنان و طرف‌های تجاری بوده که به‌هیچ‌عنوان فروشنده نخواهند بود.

کل شناور وپسا حدود 300 میلیون سهم است که بیشتر آن در قالب سهام ترجیحی می باشد که با عنایت به فرمایشات جناب آقای ونکی دارندگان آنها فروشنده نیستند لذا با توجه به موارد مذکور و ارزش جایگزینی شرکت و عدم رشد آن ( علی رغم توان و ارزش بالقوه و بالفعل آن) ملاحظه می گردد که پیش بینی برخی دوستان مبنی بر حرکت سهم به سمت 450 تومان بر اساس مفروضات واقعی و عینی بنا گذاشته شده است لذا وپسا می تواند با یک حرکت اساسی به سمت 450 تومان حرکت نموده و آنرا فتح نماید.

• Like
Reactions: mnm
بالا