وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال

• مجموع رای دهندگان
    1,973

سعید راد

Well-Known Member
کاربر فعال
میشه واضح تر بفرمایید؟منظورتون پلوله است؟
بنده بعلت پول لازم بودن متاسفانه بعد از 7 سال صبوری خارج شدم. الان هم خ کم دارم.

اما خبری به سه شنبه به دستم رسید متوجه شدم چرا هر چی عرضه میشه بلعیده میشه.

مشکل اساسی برای استراتوس پیش آمده. صدر.... و کلیه حسابرسان قبلی..... در ...... تشریف دارند و باید ایشان را تمام شده دانست.

افسری

Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده بعلت پول لازم بودن متاسفانه بعد از 7 سال صبوری خارج شدم. الان هم خ کم دارم.

مشکل اساسی برای استراتوس پیش آمده. صدر.... و کلیه حسابرسان قبلی..... در ...... تشریف دارند و باید ایشان را تمام شده دانست.
شما تازه بهت خبر رسیده ولی اگر مطالب این تاپیک را پیگیری میکردید بنده و برخی دوستان حدود 2 ماه قبل اینجا اشاره کرده بودیم

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال

داداش اخبارت خیلی قدیمیه. این جای خالی ها رو هم همه حفظن. :cool::cool:

سعید راد

Well-Known Member
کاربر فعال
شما تازه بهت خبر رسیده ولی اگر مطالب این تاپیک را پیگیری میکردید بنده و برخی دوستان حدود 2 ماه قبل اینجا اشاره کرده بودیم
اشاره کردن با اتفاق افتادن زمین تا اسمان فرق دارد. بنده اتفاقی که هفته پیش افتاده را اطلاع رسانی کردم. حال که خواستیم اطلاع رسانی کنیم یکی میگه دو ماه ما میگیم. یکی میگه دادش خ قدیمی است. جالبه انهایی که جدید خبر داشتند تا حالا نگفتن الانم شده قدیمی. هدف بنده فقط اطلاع رسانی بود. نه خودنمایی

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
اشاره کردن با اتفاق افتادن زمین تا اسمان فرق دارد. بنده اتفاقی که هفته پیش افتاده را اطلاع رسانی کردم. حال که خواستیم اطلاع رسانی کنیم یکی میگه دو ماه ما میگیم. یکی میگه دادش خ قدیمی است. جالبه انهایی که جدید خبر داشتند تا حالا نگفتن الانم شده قدیمی. هدف بنده فقط اطلاع رسانی بود. نه خودنمایی
چی میگی برای خودت؟
صفحه های قبلی وپترو و وساخت و کرمان رو نگاه کن همه چیرو نوشتن.

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
زیر مجموعه های وساخت همگی از بند اسارت رهایی پیدا کردن!!!!
اکثرا روزانه 10 درصد نوسان میخورن.
منتظر تحولات بخش مهمی از سهم وپترو باشید.
بازگشایی ثجوان و رشد ممتد وثخوز....معاملات ثنوسا و.........

سوزوکی

Well-Known Member
کاربر فعال
خبرهای خوب برای وپترو و شیمی بافت

سیدمحسن شمس، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیمی بافت از شرکت‌های تابعه #شستا، امروز (شنبه، ۱۹ مردادماه) در جمع خبرنگاران در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر، گفت: باوجود تحریم‌ها امسال ۲ کشور به مجموعه مشتریان محصولات این شرکت افزوده شد.

بالاترین رکورد صادراتی این شرکت در سال ۹۷ محقق شد.

مجموع فروش این شرکت در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶، ۱۱۳ درصد رشد داشته است.

ام‌تی‌بی‌یی (MTBE) و رافینت دو محصول این شرکت هستند.

شیمی بافت پارسال ۱۸ میلیون دلار صادرات داشت.

۸۵ درصد از ارز حاصل از صادرات این شرکت در سال ۹۷ به سامانه نیما عرضه شده است.

سود خالص این شرکت در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶، ۲۸۳ درصد افزایش داشت.

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
باید پرتفوی ثجوان رو سرچ کنید
ضمن اینکه از تجدید ارزیابی هم افزایش داده

میتونه قیمتهای بالاتری رو هم ببینه

مجید خالقی

Well-Known Member
کاربر فعال
منظورم این هست که چرا اینقدر رشد کرده ؟ اونهم اینطور شارپ
دلیلش اینه که مالک صد درصدیش وساخته، بعد تجدید ارزیابی این سهم برای وساخت رایگان درومده از این رو از ۲ تومن شده ۳۱۰ و ۱۴ هزار درصد افزایش خورده

۸.۵ درصد بانک اقتصاد نوین در مالکیت ثجوانه، پولم نداره در افزایش سرمایه نقدی که بانک مرکزی به ونوین تکلیف کرده شرکت کنه، باید بفروشه، ۷ برابر بهای تمام شده می‌تونه بفروشه

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
وپترو تر این به بعد جز سهمهای پرطرفدار خواهد بود حداقل 1000 تومان در صورتیکه در سال 82 قیمت 1000 را دید وبعد افزایش سرمایه داد ودر قبمت 1000 باز شد یعنی قیمت 2000 تومان هم دیده زیر مجموعه های وپترو طلا هستند شیمی بافتبهداز 500 ورصدافزایش سرمایه از انباشته وارد بورس میشود سرمایه 22 میلیارد تومان برای پتروشیمی که 5 برابر سرمایه سود انباشته داره جالب هست

behrouz_56

Well-Known Member
کاربر فعال
رتكو صف خريد
وساخت صف خريد
شكربن صف خريد
شدوص 4% مثبت
.....
وپترو صف خريد سنگين ;);)
مبارك سهامداران

بالا