وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال

• مجموع رای دهندگان
    1,973

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
پتروشیمی گلستان آماده برای یک مجمع عالی سهم مفت را دریابید

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاپیکو برای فروش زیر مجموعه های این سهم بدستور تامین.......برنامه داره..
اعتقاد دارم اتفاقات سال های 83 و 84 در این سهم تکرار می شود ، همان روند را داره طی می کنه و می رسد به بالای 1000

اتم

Well-Known Member
کاربر فعال
عرضه های امروز شبیه خالی کردن بود! به خصوص که اون کانال تلگرامی یک روز قبلش سیگنال ورود صادر کرد! :rolleyes:

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بر اساس اطلاعات دریافتی امروز سرمایه گذاری صنعت و معدن فروشنده پر حجم سهم بود و اصلا هم جای نگرانی نداره ، فروش های بی منطق و در کف قیمت آقای ش .ش از سال ها پیش در بازار مرسوم بوده

سرمایه گذاری تامین اجتماعی و شستا بخاطر حفظ سیت مدیریتی حتی یک عدد هم فروشنده نیست ، با تغییرات مدیریتی در شستا این نهاد بسیار فعال تر از قبل شده و قطعا برای وپترو و زیر مجموعه های وپترو هم برنامه های بزرگی دارد که به مرور اطلاع رسانی می شود

فقط یک نکته بگویم که بزودی تامین سرمایه نوین در بازار عرضه می شود که تاثیر به سزایی بر وپترو خواهد داشت ؟؟:cool::cool::cool:

پیدا کنید پرتقال فروش را :D:D:D:D

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نظرمن این هست که گام اول تا 400 رو شارپ می ره و تا 600 رو کمی با زمان
به اتفاد من سهم نهایت شنبه به 235 یک پول بک می کند و بعد می رود برای هدف 360 تومان ولی با توجه به اتفاقات رخ داده شده در مجموعه شستا و وپترو اهداف بسیار بالایی برای سهم متصور هستم

اتفاقاتی مثل سال 83 و 84

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بر اساس اطلاعات دریافتی امروز سرمایه گذاری صنعت و معدن فروشنده پر حجم سهم بود و اصلا هم جای نگرانی نداره ، فروش های بی منطق و در کف قیمت آقای ش .ش از سال ها پیش در بازار مرسوم بوده

سرمایه گذاری تامین اجتماعی و شستا بخاطر حفظ سیت مدیریتی حتی یک عدد هم فروشنده نیست ، با تغییرات مدیریتی در شستا این نهاد بسیار فعال تر از قبل شده و قطعا برای وپترو و زیر مجموعه های وپترو هم برنامه های بزرگی دارد که به مرور اطلاع رسانی می شود

فقط یک نکته بگویم که بزودی تامین سرمایه نوین در بازار عرضه می شود که تاثیر به سزایی بر وپترو خواهد داشت ؟؟:cool::cool::cool:

پیدا کنید پرتقال فروش را :D:D:D:D
بیشتر از وپترو رو وساخت اثر داره

وپترو با خرید شکربن در این قیمت حبابی اشتباه زیادی کرد و البته کد مدیرعامل پر از پول شد

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
در تاپیک شکربن اشاره کردم.....
بنظرم رشد کربن میتونه از طرف شدوص هم باشه......
رشد شدوص میتونه شکربن رو تقویت و وپترو را هم تقویت کنه.....
البته موضوع شیمی بافت و پلوله هم داستان جداگانه ایی دارن
جناب مخبر واسه پلوله رشدی متصور هستین؟ تو چه بازه زمانی و تا چه محدوده قیمتی؟

mahyar1357

Well-Known Member
کاربر فعال
به اتفاد من سهم نهایت شنبه به 235 یک پول بک می کند و بعد می رود برای هدف 360 تومان ولی با توجه به اتفاقات رخ داده شده در مجموعه شستا و وپترو اهداف بسیار بالایی برای سهم متصور هستم

اتفاقاتی مثل سال 83 و 84
افشاگر جان
لطفا بیشتر توضیح بده...ما اون سالعل رو درک نکردیم هر چند که سنمون قد میده ولی در بورس نبودیم

Exotic

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط همین مونده حقوقی ها هم از ملت نوسان بگیرن!!

وضنعت فکر کنم همه رو فروخت!!

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
همه دوستان در جریان هستند.....
شستا قصد داره زیر مجموعه ها رو بفروشه.....
یقینا از ارزنده ترین اونها کربن و شدوص هستند که مشتری هم داره......
صبور باشید و اجازه ندید سهام خوب را از چنگتان خارج کنن....

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب همانطور که عرض کردم فروشنده حقوقی امروز وصنعت بود که مانند همیشه عجولانه و ناشیانه دست به فروش زد مثل شیران

در خصوص سال 83 و 84 هم دوستانی که بودند باید خاطرشان باشد که با بهبود وضعیت زیر مجموعه های وپترو و رشدهای دومینو وار در زیر مجموعه ها وپترو تا 1800 تومان هم رشد کرد بازی و رشد هم از شکرین و پلوله شروع شد

محمودیا عزیز جان کلام را گفت برنامه واگذاری زیر مجموعه ها شستا یعنی شکربن و رتکو و شدوص است و این بازی رشد قیمت برقرار است بالطبع وپترو هم رشد خوبی می کند

در خصوص نمودار دوستمان هم که سعی کرده واگرایی منفی نمایش دهد عرض می کند دوست عزیز برای ایجاد واگرایی منفی باید دو پیووت را به هم وصل کرد شما قله قبلی را به کتدل امروز چسبانده اید در صورتی که کندل امروز هنوز پیووت نشده پس این استدلال و تحلیل شما اشتباه است

خوش خیال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا سه ماه آینده وپترو جزء معدود سهامی خواهد بود که حتی در بدترین شرایط بازار به سهامداراش سود خوبی خواهد رساند حتی به اونایی که امروز رو درصد خریدن .
حداقل سود سه ماهه 30% خواهد بود البته نظر بنده سه برابر این سود است .

عابد - زاهد

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تا سه ماه آینده وپترو جزء معدود سهامی خواهد بود که حتی در بدترین شرایط بازار به سهامداراش سود خوبی خواهد رساند حتی به اونایی که امروز رو درصد خریدن .
حداقل سود سه ماهه 30% خواهد بود البته نظر بنده سه برابر این سود است .
ما که دراین چند سال سودی ندیدیم خدا کند دراین 3ماه ادای دین کنند

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
البته باید منتظر نحوه بازگشایی شدوص باشیم.....
بنظرم با بازگشایی مناسب شدوص اجازه افت قیمت کربن و وپترو را نخواهند داد......
صبور باشید

بالا