وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال

• مجموع رای دهندگان
    1,958

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
وپترو را روزی می بینم که 1000 تومان شده یاد ش بخیر سال 82 من 10000 سهم وپترو داشتم خیلی اذیت کرد فروختم 240 تومان وبعد رفتم مشهد وبعد از یک ماه نگاه کردم به 1000 تومان رسیده بود .باور کنید کاری ندارم با این زیر محموعه ها شیمی بافت وکربن ارز انها بالای 800 میلیارد تومان هست وشیمی بافت با سرمایه 22 مطلیارد تومان 100 میلیارد انباشته داره وسود امسال 300 تومان هست فیمت این دو تا برای وپترو یعنی رسیدن فبمت به 400

دانقاز

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#وپترو ۱۳۰-۱۲۸ بررسی شد با تارگت ۳۲۷ که تا ۳۲۸ رشد کرد (۱۵۰‎٪ بازدهی) مجدد ۱۹۰-۱۷۰ توصیه ب عدم فروش داشتیم که از ۱۷۲ برگشته و میان مدت میتونه سقفی بالاتر از ۳۲۸ بسازه،حد زیان ۱۹۰ ‌تومان
@M_paydar

vpetro.jpg

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
کورولیشن ۱۰ ساله #وپترو با #شکربن که سال گذشته با #شدوص زمانی که هر‌ دو زیر ۳۵۰ بودند تحلیلشون ارائه شد و هر کدوم رشد چند برابری داشتند
—————————
#وپترو مالک ۴۰‎٪ شکربن ۲۲‎٪ شدوص
@M_paydar

Bear Trap

Well-Known Member
کاربر فعال
کورولیشن ۱۰ ساله #وپترو با #شکربن که سال گذشته با #شدوص زمانی که هر‌ دو زیر ۳۵۰ بودند تحلیلشون ارائه شد و هر کدوم رشد چند برابری داشتند
—————————
#وپترو مالک ۴۰‎٪ شکربن ۲۲‎٪ شدوص
@M_paydar

به زمان پست زدن این مردک پایدار دقت کنید، دقیقا ایجاد هیجان و دستکاری در روند سهم،

وپترو زیرش خالیه، در میان مدت بالا می رود ولی این هیجانی که این مردک ایجاد کرد نهایتا دو تا مثبت و صف فروش ...

آن زمان با توجه به حجم ها می توان برای ورود تصمیم گرفت

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
در تاپیک شکربن اشاره کردم.....
بنظرم رشد کربن میتونه از طرف شدوص هم باشه......
رشد شدوص میتونه شکربن رو تقویت و وپترو را هم تقویت کنه.....
البته موضوع شیمی بافت و پلوله هم داستان جداگانه ایی دارن

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
توصيه ميكنم كه نگاهى به شكربن بياندازيد و ببينيد كه چطور همين سهامداران عمده براى از دست رفتن كرسى هيئت مديره احساس خطر كردن و تو قيمت 2400 تومان رفتن تو صف خريد !!
عاقبت رتكو هم همينه به نظرم ...!

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدار حقوقی ابله با حجم عرضه سنگین فکر کرده می تواند سهم را کنترل کند ، غافل از اینکه سیت هیات مدیره را هم از دست می دهد ، انتظار صف خرید سنگینی برای وپترو دارم

بالا