وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال

• مجموع رای دهندگان
    1,947

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
وپترو مستحق رسیدن به 1000 تومان هست به هوش باشید این تجربه 14 سال بورسی من هست درسته فعلا کم دارم از این سهم ولی این پدر سوخته حرکتش انتحاری هست اگر شیمی بافت با سود انباشته 300 در صد اف ایش سرمایه بده ووارد بورس بشه .قطعا رسیدن به 1000 تومان راحت خواهد بود این یادگاری باشه

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان توجه کنند......
ضربه ایی که مجلس به وزارت کار و رفاه و شخص ربیعی و استیضاح ایشون زد
کمر تاپیکو و زیر مجموعه وپترو را شکست...
هنوز سیاستهای تامین برای اداره این مجموعه ها و فروش اونها مشخصا معلوم نیست.
بنابراین تا روشن شدن این سیاستها باید صبر کرد.....
بله واقعا وپترو قابلیت قیمت هزار تومن رو با دارا بودن سهامی مانند شیمی بافت...کربن....شدوص و.........را دارد.

babakkeshavarz

Member
کاربر فعال
دوستان توجه کنند......
ضربه ایی که مجلس به وزارت کار و رفاه و شخص ربیعی و استیضاح ایشون زد
کمر تاپیکو و زیر مجموعه وپترو را شکست...
هنوز سیاستهای تامین برای اداره این مجموعه ها و فروش اونها مشخصا معلوم نیست.
بنابراین تا روشن شدن این سیاستها باید صبر کرد.....
بله واقعا وپترو قابلیت قیمت هزار تومن رو با دارا بودن سهامی مانند شیمی بافت...کربن....شدوص و.........را دارد.
با سلام ..من فكر مي كنم اگه اتفاق خارج ار عرفي تو كشور نيوفته ..سال بعد 1000 رو مي بينه ... الته نظر شخصي

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ..من فكر مي كنم اگه اتفاق خارج ار عرفي تو كشور نيوفته ..سال بعد 1000 رو مي بينه ... الته نظر شخصي
عرض کردم
هزار تومن شدن این سهم منوط به سیاستهای کلان تامین و تاپیکو خواهد بود.
زمان وزارت ربیعی همه چیز تعریف شده بود و داشت با برنامه پیش میرفت
متاسفانه فعلا کسی برنامه ایی مطرح نکرده!!!

babakkeshavarz

Member
کاربر فعال
عرض کردم
هزار تومن شدن این سهم منوط به سیاستهای کلان تامین و تاپیکو خواهد بود.
زمان وزارت ربیعی همه چیز تعریف شده بود و داشت با برنامه پیش میرفت
متاسفانه فعلا کسی برنامه ایی مطرح نکرده!!!
با تشكر ..من براساس تكنيكال و بنيادي مي گم به 1000 مي رسه .. البته نظر شخصي

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی توصیح بده احتمال اینکه شیمی بافت تو بورس عرضه بشه هست ویا پتروشیمی کارون ایا کامل راه افتاده وپتروشیمی الیانوس ایا قرار هست راه بیافته

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
کربن شده 2000 تومان فقط از کربن دارهییهای شرکت 200 میلیارد تومان هست
متاسفانه این سهم فعلا حرکتی نکزده ونوسانی حرکخ میکند

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزش وپترو واقعی اگر بخواهند 1000 تومان ارزش کربنو230 میلیارد تومان وشیمی بافت حداقل ارزس ان 300 میلیارد تومان .دو رقم از ارزش شرکت بالای 500 میلیارد تومان هست

عابد - زاهد

New Member
عضو تازه
صادق نبودن مدیران وجود رانت و غیره........ باعث گردیده نه تنها این سهم بلکه دیگر سهام قیمت واقعی خود را پیدا نکنند

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
وپترو را روزی می بینم که 1000 تومان شده یاد ش بخیر سال 82 من 10000 سهم وپترو داشتم خیلی اذیت کرد فروختم 240 تومان وبعد رفتم مشهد وبعد از یک ماه نگاه کردم به 1000 تومان رسیده بود .باور کنید کاری ندارم با این زیر محموعه ها شیمی بافت وکربن ارز انها بالای 800 میلیارد تومان هست وشیمی بافت با سرمایه 22 مطلیارد تومان 100 میلیارد انباشته داره وسود امسال 300 تومان هست فیمت این دو تا برای وپترو یعنی رسیدن فبمت به 400

دانقاز

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#وپترو ۱۳۰-۱۲۸ بررسی شد با تارگت ۳۲۷ که تا ۳۲۸ رشد کرد (۱۵۰‎٪ بازدهی) مجدد ۱۹۰-۱۷۰ توصیه ب عدم فروش داشتیم که از ۱۷۲ برگشته و میان مدت میتونه سقفی بالاتر از ۳۲۸ بسازه،حد زیان ۱۹۰ ‌تومان
@M_paydar

vpetro.jpg

بالا