وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال


  • مجموع رای دهندگان
    1,947

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وپترو مستحق رشد میباشد ارزش این شرکت بالای 1000 تومان میباشد
منکه وپترو رو با پلوله جابجا کردم
وپترو خیلی درجا زد ولی پلوله رشدش به زودی آغاز خواهد شد.
امیدوارم وپترو هم روند رو ب رشد بگیره به خودش
 

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
بعد انجام این افزایش سرمایه وانجام مراحل ان که از اورده هست.خیلی سریع افزایش سرمایه از سود انباشته در دستور کار قرار می گیره....این مطلب باشد اینجا تا به وقتش میاورمش بالا
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ #وپترو
سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۰۸/۳۰ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۲۶ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۵۰٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۷۸٪ جمع درآمدهای غیرعملیاتی میباشد.

این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ مبلغ ۴۷,۰۵۱ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇️⬇️
https://***********/codal_ir
 

babakkeshavarz

Member
کاربر فعال
امروز چرا اینقدر حجم معاملاتش بالا بود ؟؟
حتما خبری هست که بقیه نباید بدونند .. من خودم امروز قصد فروش داشتم دیدم حجمش بالاست منصرف شدم .. به نظر باید اول گزارش ۶ ماهه شیمی بافت می اومد بعد گزارش وپترو می اومد ..اینم ازون کارهاست ..؟؟؟؟؟؟؟؟
 

babakkeshavarz

Member
کاربر فعال
از نظر تکنیکال اوضاع سهم چندان خوب نیست ..دوستان علی الخصوص آقای بکتاش اطلاعی از بازیگر سهم ندارن ؟؟ معلومه تا چند و کی می خوان با سهم بازی کنند ؟؟؟
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
کلکسیونی از تخلفات در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی وابسته به شستا

اول- پیام تبریکی که ۳۷ میلیون ریال برای شیمی بافت آب خورد: ماجرا از این قرار است که حسن عمو زاده مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی از طرف خود پیام تبریکی به مناسبت انتصاب مونسان به عنوان معاون رئیس جمهور در روزنامه ایران درج می کند و فاکتور این پیام تبریک را نه از جیب خود و حتی شرکتش می پردازد، بلکه آن را از یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو بنام شیمی بافت می پردازد و آن شرکت از جیب مستمری بگیران تامین اجتماعی می پردازد.

دوم- سرپرستی غیرقانونی بر یک شرکت: مهدی رضایی فرح آبادی با هیچگونه سابقه ای در صنعت و حتی سابقه تحصیلی نامرتبط حدود یک سال سرپرست شرکت " مهندسی فیرمکو پارس " است . از پروازی بودن آقای رضایی فرح آبادی اگر بگذریم سوال این است که چگونه یک فردی که فقط سابقه اش ریاست شورای شهر ساری است مدیرعامل یک شرکت تخصصی می شود؟ یا اینکه مگر دوره قانونی سرپرستی ۳ ماه نیست چگونه ایشان ۱۴ ماه سرپرست است. پس سرپرستی ایشان غیرقانونی است.

سوم- مورد سوم پرونده شرکت گاز لوله است، چگونه است که این شرکت ۳۰۰ میلیارد در دادگاه محکوم شده است.

چهارم- لازم است آقای رضوانی فر از مهندس لطفی سوال کند که قصد عزل کدام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی را داشته اید و حتی جایگزینش مشخص شده بود ولی با فشار از بالا این روند متوقف شده است.

https://****/joinchat/AAAAAEjWE5Z1t3-MKweg3A
 
بالا