وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال


  • مجموع رای دهندگان
    1,973

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ #وپترو
سرمايه گذاري صنايع پتروشيمي در دوره ۶ ماهه منتهی به ۹۷/۰۸/۳۰ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۲۶ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۵۰٪ رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش ۷۸٪ جمع درآمدهای غیرعملیاتی میباشد.

این شرکت براساس عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ مبلغ ۴۷,۰۵۱ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇⬇
https://***********/codal_ir
 

babakkeshavarz

Active Member
کاربر فعال
امروز چرا اینقدر حجم معاملاتش بالا بود ؟؟
حتما خبری هست که بقیه نباید بدونند .. من خودم امروز قصد فروش داشتم دیدم حجمش بالاست منصرف شدم .. به نظر باید اول گزارش ۶ ماهه شیمی بافت می اومد بعد گزارش وپترو می اومد ..اینم ازون کارهاست ..؟؟؟؟؟؟؟؟
 

babakkeshavarz

Active Member
کاربر فعال
از نظر تکنیکال اوضاع سهم چندان خوب نیست ..دوستان علی الخصوص آقای بکتاش اطلاعی از بازیگر سهم ندارن ؟؟ معلومه تا چند و کی می خوان با سهم بازی کنند ؟؟؟
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
کلکسیونی از تخلفات در شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی وابسته به شستا

اول- پیام تبریکی که ۳۷ میلیون ریال برای شیمی بافت آب خورد: ماجرا از این قرار است که حسن عمو زاده مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی از طرف خود پیام تبریکی به مناسبت انتصاب مونسان به عنوان معاون رئیس جمهور در روزنامه ایران درج می کند و فاکتور این پیام تبریک را نه از جیب خود و حتی شرکتش می پردازد، بلکه آن را از یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو بنام شیمی بافت می پردازد و آن شرکت از جیب مستمری بگیران تامین اجتماعی می پردازد.

دوم- سرپرستی غیرقانونی بر یک شرکت: مهدی رضایی فرح آبادی با هیچگونه سابقه ای در صنعت و حتی سابقه تحصیلی نامرتبط حدود یک سال سرپرست شرکت " مهندسی فیرمکو پارس " است . از پروازی بودن آقای رضایی فرح آبادی اگر بگذریم سوال این است که چگونه یک فردی که فقط سابقه اش ریاست شورای شهر ساری است مدیرعامل یک شرکت تخصصی می شود؟ یا اینکه مگر دوره قانونی سرپرستی ۳ ماه نیست چگونه ایشان ۱۴ ماه سرپرست است. پس سرپرستی ایشان غیرقانونی است.

سوم- مورد سوم پرونده شرکت گاز لوله است، چگونه است که این شرکت ۳۰۰ میلیارد در دادگاه محکوم شده است.

چهارم- لازم است آقای رضوانی فر از مهندس لطفی سوال کند که قصد عزل کدام مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی را داشته اید و حتی جایگزینش مشخص شده بود ولی با فشار از بالا این روند متوقف شده است.

https://****/joinchat/AAAAAEjWE5Z1t3-MKweg3A
 

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
تا ششم برج یازده وقت داره برای افزایش سرمایه
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
شدوص (دوده صنعتی پارس) از شمول قانون ورشکستگی خارج می‌شود
@petrochemia
با صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت دوده صنعتی پارس از شرکتهای زیرمجموعه گروه تاپیکو توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، این شرکت به زودی از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج می‌شود.
سازمان بورس و اوراق بهادار روز یکشنبه 11 دیماه 97 با افزایش سرمایه بیش از 295 درصدی شرکت دوده صنعتی پارس از مبلغ 12 میلیارد تومان به بیش از 47.5 میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.

بر این اساس شرکت دوده صنعتی پارس حداکثر 60 روز از تاریخ صدور مجوز می‌تواند نسبت به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و تصویب افزایش سرمایه اقدام نماید که پس از تصویب آن، شرکت از شمول ماده 141 قانون تجارت ناظر بر شرایط ورشکستگی شرکتها خارج می‌شود.
--------------—
پتروشیمیا،
دیده بان صنعت پتروشیمی
https://***********/petrochemia
 

meiti

Well-Known Member
کاربر فعال
#شدوص
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت دوده صنعتي پارس


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:00 روز سه شنبه مورخ 1397/10/25 درمحل هتل هما تهران واقع در تهران، ميدان ونک، خيابان شهيد خدامي برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

https://codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=7g4lYKXFuIyA1SR26Xgx7g==&rt=0&let=18&ct=0
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇⬇
https://***********/codal_ir
 

kor2

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی پی جو نشد چرا حقوقی مخالف افزایشش هست؟
ایا سود انباشته در اختیار حقوقیست؟
 

سوزوکی

Well-Known Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه وپترو احتمالا منتفی بشه
خبر خوبی هست برا کسانیکه از ترس افزایش سرمایه نمیخواستن وارد سهم بشن
 

babakkeshavarz

Active Member
کاربر فعال
شیمی بافت ترکوند
36 میلیارد سود
36 ميليارد سود تو 6 ماهه ، حتما يكساله اش خيلي بيشتر ميشه ، در ضمن شيمي تكس آريا هم داره يواش يواش از زيان خارج ميشه سال قبل به ازاي هر سهم 100 تومن زيان توليد كرده بود كه 6 ماهه 13 تومن زيان شناسايي كرده ...
 
بالا