وپترو ( سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی )

قيمت وپترو تا آخر سال

• مجموع رای دهندگان
    1,947

علی خوش خلق

Active Member
کاربر فعال
درخواست تحليل از دوستان در مورد وپترو

لطفا نظر خود را در مورد وپترو و وضعيت كنوني اين سهم ارايه نماييد :?:

digari_dar_man

New Member
کاربر فعال
وپترو

سلام آقاي خوش خلق

اميدوارم كه خوب و سلامت باشيد.

در مورد وپترو بنظر من با توجه به رشد خيره كننده زير مجموعه هايش ؛‌ گاز لوله - تكين كو - دوده صنعتي - كربن و خب حمايت از سهام زير مجموعه خود ارزش اين سهم در حال حاضر از اين قيمت هم بيشتر است.

و به نظر من داشتن وپترو با حداقل يكي از سهام زير مجموعه عالي است. :wink:

وپترو مطمنا دوباره تعديل مثبت خواهد داشت و بعيد نيست پي به اي 30 يا حتي بالاتر رو هم ببينه ـ‌قيمت بالاي 1000
8) [/img]

ملك زاده

New Member
کاربر فعال
وپترو منفي مي خورد

با سلام.
وپترو را چه شده؟امروز هم در قعر جدول به سر مي برد!!!!!!!!!!
البته به نظر طبيعي ست.

ghomi

New Member
عضو تازه
وپترو

با سلام
دوستان نگران پاپين آمدن وپترو نباشيد اين سهم درحال جمع كردن است
ودوستان در فروش تعجيل نكنند . با افزايش 400درصدي كربن
وفروش سهند آن هم به كربن وخريد 10درصد س. ساختمان از ملت توسط
كربن مگر مي شود وپترو كمتر از 1000تومان ارزش داشته باشد .
بنابراين زمان خريد الان است كه طول يك ماهه تا بازشدن مجدد كربن پس از
افزايش سرمايه سود 40درصدي را عايد سازيد .

موفق باشيد

رند

New Member
کاربر فعال
وپترو 9996ريال

با سلام و سپاس از اساتيد و دوستان محترم، و پترو باز شد. قيمت در ساعت 18/12 : 9996ريال

امير هنرمند

New Member
عضو تازه
قدر داني !

جا دارد كه همين جا از كساني كه اين سهم را معرفي كردند قدراني و تشكر شود !
به نوبه خودم از آقاي فراهاني تشكر مي كنم كه مطالب ارايه شده توسط ايشان در خريد من نقش بسزايي داشت! :lol:

امير هنرمند

New Member
عضو تازه
آقاي ملك زاده !!
شما كه هميشه زحمت آمارگيري را متقبل ميشوي يك لطف ديگه هم بكن و اون اينكه نذار تاپيك امارگيري ها بره پايين و گم بشه. من هميشه راي مي دهم و به نتايج اين آمارها هم علاقه مند هستم ولي متاسفانه بعد از چند نويت اين تاپيك ها ميرن پايين و گم ميشن. با مقايسه آمار بازديدكنندگان و راي دهندگان ميشود نتيجه گرفت كه آمار گيري ها ناقص است. البته با عرض پوزش !!!!!!!!! :oops:

اميد

New Member
کاربر فعال
چگونه صفهاي آخر وقت وپترو دقايق اول روز بعد جمع ميشود(مشكوك)

چند روزي است اواخر وقت هر روز و دقايق اوليه روز بعد وپترو را تحليل ميكنم
عمده خريدهاي وپترو همان دقايق اول انجام ميشود
مثلاٌ صف 200 نفري با تعداد سهام يك تا دو ميلييون صبح روز بعد اولين دقيقه جمع ميشود
نگاه خوشبينانه ميگويد: سهم ميارزد و برخي آن را جمع ميكنند
نگاه بدبينانه ميگويد: كه دست اندركاران وپترو جهت جلوگيري از كاهش قيمت آنرا اول صبح ميبلعند تا بازار خراب نشود

:cry: برعكس بوعلي كه هر وقت صف خريد ميشه وبوعلي ميليونها سهم ميريزه تو بازار
نظر شما چيه؟؟؟؟/

بابك بورس‌باز

New Member
کاربر فعال
اميد خان كارگزار مي‌تواند درخواست را يكروزه بگذارد. يعني در ابتداي روز ديگر درخواست به طور خودكار از سيستم حذف مي‌شود. اين روزها كارگزارها اكثر درخواست‌ها را يكروزه مي‌گذارند. با توجه به سيستم تغييرات 5٪ در بورس تهران. دو زمان بحراني در معاملات وجود دارد. يكي 8:30 صبح است كه ورود درخواست‌هاي جديد با دامنه نوسان امروز امكان‌پذير مي‌شود. يكي قبل از 9 صبح كه معاملات آغاز مي‌شوند. حتي ممكن است بسياري از درخواست‌هاي خريد (يا فروش) كه ساعت 8:30 گذاشته شده با ديدن فروشندگان (يا خريداران) قبل از باز شدن معاملات از سيستم خارج ‌شود!! بنابر اين هر روز اول وقت در كامپيوترهاي كارگزاران غوغايي برپاست و بورس هر صبح داستان همان روز را داراست. البته اين صحبت‌ها دليل تاييد يا رد گفته‌هاي شما نيست.

ارمان بچه كف بازار

New Member
کاربر فعال
الان كه 400 هزار ميليون ريال صف خريد داره
41 نفر
حال كردم خدايي اگه يادتون باشه 2-3 روز پيش گفتم كه وپترو 3-4 روز استراحت ميكنه بعد ميره كه 1250 رو ببينه (تحليل تكنيكي از روي نمودار) كه مدير سايت لطف كرد تاپيك منو حذف كرد
پريروز هم كه 320 صف فروش داشت خيلي ها بهم گفتن كه بفروش تا ضرر نكردي ولي دلو زدم به دريا حالا هم كه اوضاع خوب شده !! خدا رو شكر

ماني6217

New Member
عضو تازه
آرمان عزيز

ميتواني به من يك منبع خوب براي تحليل تكنيكي معرفي كني؟

فقط انگليسي نباشه چون حوصله ترجمه كردن ندارم. :wink:

مرسي....

ارمان بچه كف بازار

New Member
کاربر فعال
ماني عزيز

راستش بهترينش منابع انگليسي هست ولي سايت http://www.sarmaye.com
ترجمه بعضي مطالب رو تو بخش اموزش داره
البته اگه بعضي از اساتيد مثل اقاي فراهاني بتونن كتابي راجع به همين مطلب بنويسن خيلي استقبال ميشه

ارمان بچه كف بازار

New Member
کاربر فعال
ماني عزيز

راستش بهترينش منابع انگليسي هست ولي سايت http://www.sarmaye.com
ترجمه بعضي مطالب رو تو بخش اموزش داره
البته اگه بعضي از اساتيد مثل اقاي فراهاني بتونن كتابي راجع به همين مطلب بنويسن خيلي استقبال ميشه

نادر شاه

New Member
کاربر فعال
موافق نيستم. اين سهم ارزش بسياري دارد همانطور كه در حال حاضر كليه شركتهاي پتروشيمي ارزشمند هستند.

علي مزيناني

مسدود شده
مسدود شده
تكنيكال نيز نداره

خيلي واضح است
مديريت اين سهام برنامه ريزي سنگين و اساسي كرده براي 1500 تومان البته دامنه زماني مناسبي هم براي رسيدن به اين هدف پيش بيني شده است يك نگاه به گراف سه ماهه اخير مطلب را به وضوح نشان مي دهد نياز به رمل و اسطرلاب هم ندارد.
يا حق :shock:

بالا