وپاسار ( بانک پاسارگاد )

bistoon

Well-Known Member
کاربر فعال
پاسارگاد سه زیرمجموعه سود ده و بسیار عالی و اینده دار داره و همینها کفایت میکنه تا قیمت بازارش به بانک ملت برسه..بررسی بفرمایید که هر کدام از این سه زیر مجموعه چه دارایی هایی دارند.
1-گسترش انزی پاسارگاد
2- میدکو-
3- پارس اری
وپاسار به نسبت بانکای دیگه وضعیت بهتری داره اما بازم قابل مقایسه با وبملت نیست حالا بگذریم نمی‌خوام وارد جزئیات آیتمهای برتری وبملت مثل غرامت و ذخایر ارزی و افزایش سرمایه پیش روش بشم فقط خواستم بگم عمده سود امسال وپاسار مثل وبملت از محل تسعیر ارز بوده ،الان با pe4.5معامله میشه باهمین peیعنی وبملت 1000تمام
سلام و عرض ادب.
وارد شدید دیگه.برتریها رو هم گفتید ولی نسبت بازار رو هم ملاحظه بفرمایید.بجز مواردی که فرمودید دارایی قابل ملاحظه ای نداره بانک ملت بجز گروه مالی ملت.شما دارایهای بانک پاسارگاد در دو زیر مجموعه گسترش انژی و میدکو رو مطالعه بفرمایید قطعا پی به ارزندگی پاسارگاد خواهید برد.بیشتر مطالبات بانک پاسارگاد در همین زیر مجموعه ها در گردشه.قطعا ارزش بازار بانک ملت نبایستی خیلی بیش از پاسارگاد باشد.

محمدايران

Well-Known Member
کاربر فعال
یه شفاف سازی درباره پست قبلیم بکنم ، وپاسار سال گذشته حسابرسی شده 38تومن سود ساخت من بر مبنای اون peرو محاسبه کردم حالا امسال چقدر میسازه کاری ندارم منظورم اینه وبملت بدون احتساب غرامت و افزایش سرمایه پیش رو و کلی آیتم دیگه از فروش دارایی گرفته تا عرضه اولیه زیرمجموعه ها کف سود امسالش قطعا خیلی بیشتر از پارساله منصفانه pe نباید کمتر از وپاسار باشه با همین 4.5یعنی کف سهم بالای 1000
فعلا که بانک ملت بسته است
اینقدر که گزارشاتش موهوم هست
هر وقت باز شد بیا تو تاپیک پاسارگاد رو بکوب و وبملت رو تبلیغ کن

بهروز وثوق

Well-Known Member
کاربر فعال
پاسارگاد سه زیرمجموعه سود ده و بسیار عالی و اینده دار داره و همینها کفایت میکنه تا قیمت بازارش به بانک ملت برسه..بررسی بفرمایید که هر کدام از این سه زیر مجموعه چه دارایی هایی دارند.
1-گسترش انزی پاسارگاد
2- میدکو-
3- پارس اری

سلام و عرض ادب.
وارد شدید دیگه.برتریها رو هم گفتید ولی نسبت بازار رو هم ملاحظه بفرمایید.بجز مواردی که فرمودید دارایی قابل ملاحظه ای نداره بانک ملت بجز گروه مالی ملت.شما دارایهای بانک پاسارگاد در دو زیر مجموعه گسترش انژی و میدکو رو مطالعه بفرمایید قطعا پی به ارزندگی پاسارگاد خواهید برد.بیشتر مطالبات بانک پاسارگاد در همین زیر مجموعه ها در گردشه.قطعا ارزش بازار بانک ملت نبایستی خیلی بیش از پاسارگاد باشد.
وپاسار سهم خوبیه اما نباید درباره جایگاهش و ارزشش دچار اشتباه بشی ،وبملت از نظر دارایی با فاصله از بقیه جلوتره حتی وپاسار ، همین یه قلم تراز ارزی که نصفش تسعیر نشده چند برابره وپاساره
اگه بخوای این دو تارو همپای هم حساب کنی و سرمایه تو بخوابونی رو وپاسار شک نکن ضرر می‌کنی

بهروز وثوق

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا که بانک ملت بسته است
اینقدر که گزارشاتش موهوم هست
هر وقت باز شد بیا تو تاپیک پاسارگاد رو بکوب و وبملت رو تبلیغ کن
پست من کوبیدنه یا اینی که خودت نوشتی
از بدوا تاسیس این بانک سهامش رو دارم دیگه کم کم خسته شدم
پشگل هم خریده بودم بیشتر از این تا حالا رشد کرده بود
تاکید می کنم پشگل
حالا دکترهای جعلی بیان کت شلوار بپوشن پشت میز مجمع هر سال ملت رو خر کنن و پاداش هئیت مدیره بگیرن و برن

amirasian69

Well-Known Member
کاربر فعال
وپاسار سهم خوبیه اما نباید درباره جایگاهش و ارزشش دچار اشتباه بشی ،وبملت از نظر دارایی با فاصله از بقیه جلوتره حتی وپاسار ، همین یه قلم تراز ارزی که نصفش تسعیر نشده چند برابره وپاساره
اگه بخوای این دو تارو همپای هم حساب کنی و سرمایه تو بخوابونی رو وپاسار شک نکن ضرر می‌کنی
دوست عزیز مهم نوع سوده از جه محلی باشه....بدهی شرکت چه میزان باشه...دارایی به چه میزان....رشد سهم در این یکسال چقدر بود....شناوری سهم...

از تمام جهات وپاسار در این قیمت ارزشمنده.....من هم بانک ملت تحلیل کردم و هم وپاسار هم از نظر سود سازی وهم ار نظر بدهی و قیمت سهم خیلی برتری دارد...
قیمت وپاسار 1740.
تا سال اینده حداقل250.

hafaz

Well-Known Member
کاربر فعال
وپاسار با تسعیر ارز با نرخ 8700 سال 97 بین 55 تا 60 ساخته
3 ماهه 98 قیمت دلارنیما از 8700 رسیده به 11000 و بانک پاسارگاد 500 میلیون دلار باز ارزی مثبت داره ، یعنی 1150 میلیارد تومن سود تسعیر ارز 3 ماهه داشته که با احتساب سود عملیاتی بانک پوشش سود 3 ماهه بین 30 تا 35 تومنه ، احتمالا تو تابستون مپنا رو هم بفروشه که حداقل 20 تا 25 تومن سود فروش مپنا است ، عملا پوشش سود 6 ماهه میره رو حدود 65 تومان و 12 ماهه تا 100 تومن میتونه سود داشته باشه
پتانسیل تجدید ارزیابی هم داره

عملا بانک پاسارگاد مجانی ترین سهمی است که داره به بازار با دلار 1500 تومن هدیه میشه
قدر این هدیه با دلار 1500 تومن رو بدونید
آدمیرال
سلام
لطف می فرمایید باتوجه به تعدیل سود 97 وعدم تقسیم سود آینده سهم رامجدد تحلیل فرمایید
باکمال تشکر

hafaz

Well-Known Member
کاربر فعال
مقاومت 175تومنی جلوی سهم رو گرفت
اما نکته مهم این است که سهم 160تومن رو با قدرت رد کرده
و با یکی دو روز نوسان به هدف کوتاه مدتی خود 220تومن خواهد رسید.
سهم با پی برایی 3در حال معامله است.
مفت ترین و بنیادی ترین سهم فعلی بازار
گرگین خان سلام
بنده شماراسال هاست که می شناسم وتحلیل های شماراقبول دارم
آیا باتوجه تعدیل سود 97 سهم وعدم تقسیم سود همچنان برتحلیل گذشته خود باقی هستید ویااینکه اصلاحاتی درتحلیل تان بوجود آمده
ازراهنمایی شمامتشکرم

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
تحلیل ها پا بر جاست
بحث فروش بلوک مپنا هم یکی دیگر از مزیت های سهم است
نکته بعدی رشد سود آوری در زیر مجموعه هاست.
امروز هم در محدوده حمایتی 168تومن بخوبی حمایت شد
بنظرم در مرحله اول 195
و در مرحله بعدی 250و در نهایت 350را خواهد زد

amirasian69

Well-Known Member
کاربر فعال
قرارداد همکاری میان شرکت داتین -از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد- و وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور پیاده سازی سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها منعقد شد و به موجب آن، این وزارتخانه به جمع مشتریان داتین پیوست.

بر اساس این خبر، وزارت امور اقتصادی و دارایی در بهمن ماه سال گذشته، مناقصه ای را با موضوع تولید سامانه نرم افزاری و مدیریت اموال و دارایی برگزار کرد که شرکت داتین توانست با کسب بالاترین امتیاز از میان چندین شرکت مطرح در حوزه تولید نرم افزار، برنده این مناقصه شود.
تولید، پشتیبانی و نگهداری سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها عنوان قراردادی است که به تازگی میان داتین و وزارت امور اقتصادی و دارایی امضاء و به موجب آن، مقرر شده است این شرکت در یک دوره زمانی سه ساله، سامانه مورد نیاز وزارت امور اقتصادی و دارایی را تحلیل، طراحی و پیاده سازی کند. همچنین پشتیبانی و نگهداری این سامانه از دیگر تعهدات این شرکت است.
گفتنی است داتین به‌عنوان شرکتی پیشرو در حوزه تولید نرم افزار و راهکارهای جامع بانکی و مالی تا به امروز، طراحی و پیاده سازی راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) بانک‌هایی همچون پاسارگاد، گردشگری و سرمایه را در کارنامه خود دارد و با توجه به تجربه موفق خود در اجرای چنین پروژه هایی، تولید سفارشی سامانه مورد نیاز وزارت امور اقتصادی و دارایی را عهده دار شد.
مجموعه سامانه‌های برنامه ریزی منابع سازمانی داتین، یک راهکار مدیریتی مبتنی بر فناوری اطلاعات است که از مزایای آن می توان به یکپارچگی و گردش اطلاعات بین تمامی بخشهای سازمان از جمله مالی، تولید، انبار، منابع انسانی، زنجیره عرضه و مدیریت مشتریان اشاره کرد.

محمدايران

Well-Known Member
کاربر فعال
مثل اینکه می گن طرح اولیه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی تو بانک آماده شده

لموئل گالیور

Well-Known Member
کاربر فعال
1565716576273.png

پاسارگاد آماده برگشت.

1565716620796.png

فشار فروش بالایی حکمفرماست!!

1565716656358.png

ولیکن آماده برگشت قاطع.

1565716743388.png

خط ماشه قدرتمند با 8 تاچ.

عمراً بتونه این را رد کند.

95 درصد برگشت به سمت بالا با خیال راحت خرید کنید در کف.

بالا