ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

ویتامین E

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هم صد تومنی که 27 تومن تا چند ماه دیگه سود میده و قیمتش در میاد 80 تومن
برای سال اینده هم با توجه به افزایش قیمت برق و دریافت مطالبات 50 میسازه پی بر ای 6 هم بدیم این سهم 80 تومن میشه 300 تومن
تا 6 ماه دیگه
کدام سهم انقدر مستعد رشد سراغ دارین ؟
سلام. لطفا در مورد 27 تومان سود توضیح بدید. ممنون

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده طبق برنامه ای که داشتم عینا تعداد 6210000 تقدمی که
154ریا ل خریده واستفاده نکرده بودم رو دو باره خریداری کردم
سودمن شد پرداخت نکردن 621 ملیون تومان دربیشتراز دو ماه گذشته
ضرر من هم شد پرداخت کردن 50 ملیون تومان بابت خرید مجدد حق تا واریز اون از طرف شرکت

اون چیزی که شما ازش تحت عنوان سود یاد می کردی، الان دیگه نمیشه اسم سود رو روش گذاشت. سود موقعی بود که سهم مسیر رشد رو در پیش می گرفت نه اینکه برگرده قیمت 2 ماه پیش....

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دماوند رو بانک دی عرضه بلوکی اش رو برای ۲۵ اسفند به مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان آگهی کرد فروش برق یکی از زیر مجموعه های ونیرو(انرژی گستر جم) حدود نصفه دماونده! با بقیه زیر مجموعه ها و شرکتهاش ایرسا میتونه با دماوند برابری کنه: یعنی به ازای هر سهم ونیرو: ۱۵۰۰ تومان!!! داره بدون زیان و به قول دوستان با سود ۲۷ تومانی داره ۱۰۵ تومان معامله میشه سهم ۱۵۰۰ تومانی!!!!!!

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دماوند رو بانک دی عرضه بلوکی اش رو برای ۲۵ اسفند به مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان آگهی کرد فروش برق یکی از زیر مجموعه های ونیرو(انرژی گستر جم) حدود نصفه دماونده! با بقیه زیر مجموعه ها و شرکتهاش ایرسا میتونه با دماوند برابری کنه: یعنی به ازای هر سهم ونیرو: ۱۵۰۰ تومان!!! داره بدون زیان و به قول دوستان با سود ۲۷ تومانی داره ۱۰۵ تومان معامله میشه سهم ۱۵۰۰ تومانی!!!!!!
سهم خوبی هست بسیار خوب

دولت طلب برقش نمیده همین منتظر القایم که صد در صد سهامش برای خوارزمی است خیلی فراتر از ارزش بازاری خوارزم و در حد قیمت اسمی خوارزم و شاید نزدیک صد تومان به ازای هر سهم از دولت طلب دارد و متاسفانه خوارزمی داره زیر صد تومان معامله می شود

بالا