ونیرو ( سرمایه‌گذاری نیرو )

ویتامین E

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هم صد تومنی که 27 تومن تا چند ماه دیگه سود میده و قیمتش در میاد 80 تومن
برای سال اینده هم با توجه به افزایش قیمت برق و دریافت مطالبات 50 میسازه پی بر ای 6 هم بدیم این سهم 80 تومن میشه 300 تومن
تا 6 ماه دیگه
کدام سهم انقدر مستعد رشد سراغ دارین ؟
سلام. لطفا در مورد 27 تومان سود توضیح بدید. ممنون

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
بنده طبق برنامه ای که داشتم عینا تعداد 6210000 تقدمی که
154ریا ل خریده واستفاده نکرده بودم رو دو باره خریداری کردم
سودمن شد پرداخت نکردن 621 ملیون تومان دربیشتراز دو ماه گذشته
ضرر من هم شد پرداخت کردن 50 ملیون تومان بابت خرید مجدد حق تا واریز اون از طرف شرکت

اون چیزی که شما ازش تحت عنوان سود یاد می کردی، الان دیگه نمیشه اسم سود رو روش گذاشت. سود موقعی بود که سهم مسیر رشد رو در پیش می گرفت نه اینکه برگرده قیمت 2 ماه پیش....

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دماوند رو بانک دی عرضه بلوکی اش رو برای ۲۵ اسفند به مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان آگهی کرد فروش برق یکی از زیر مجموعه های ونیرو(انرژی گستر جم) حدود نصفه دماونده! با بقیه زیر مجموعه ها و شرکتهاش ایرسا میتونه با دماوند برابری کنه: یعنی به ازای هر سهم ونیرو: ۱۵۰۰ تومان!!! داره بدون زیان و به قول دوستان با سود ۲۷ تومانی داره ۱۰۵ تومان معامله میشه سهم ۱۵۰۰ تومانی!!!!!!

تک شاخ

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دماوند رو بانک دی عرضه بلوکی اش رو برای ۲۵ اسفند به مبلغ ۱۰ هزار میلیارد تومان آگهی کرد فروش برق یکی از زیر مجموعه های ونیرو(انرژی گستر جم) حدود نصفه دماونده! با بقیه زیر مجموعه ها و شرکتهاش ایرسا میتونه با دماوند برابری کنه: یعنی به ازای هر سهم ونیرو: ۱۵۰۰ تومان!!! داره بدون زیان و به قول دوستان با سود ۲۷ تومانی داره ۱۰۵ تومان معامله میشه سهم ۱۵۰۰ تومانی!!!!!!
سهم خوبی هست بسیار خوب

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
دولت طلب برقش نمیده همین منتظر القایم که صد در صد سهامش برای خوارزمی است خیلی فراتر از ارزش بازاری خوارزم و در حد قیمت اسمی خوارزم و شاید نزدیک صد تومان به ازای هر سهم از دولت طلب دارد و متاسفانه خوارزمی داره زیر صد تومان معامله می شود

milad001

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت رسید به قبل از زمان حراج حق تقدم ها. حراجی که همه فکر می کردند نقطه پرواز سهمه

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بر روحت پدرت مادرت لعنت
*** سهام مفت بهش دادند داره با روح و روان سهامدارا بازی می کنه
کمترین قیمت معامله شده سهم امروز ۱۰۵۳
پایانی قیمت معامله شده امروز سهم ۱۰۶۳
بالاترین قیمت سهام معامله شده امروز. ۱۰۶۳
آخرین درخواست خرید امروز درآخر بازار ۱۰۶۳

یعنی همه چی کشک و بازی با اعدادی که دوست داریم باشه
7DDE1976-28A6-483F-AF0F-5AFB144F4686.jpeg

آخرین ویرایش:

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالاترین ۱۰۷۳

واقعا عوض ی تر نجس تر از این ونیرو پیدا نمیشه!
حالا اینایی که کنترلش می کنند سهم رو بلوکی از ونیرو گرفتند!!!!!

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صبر داشته باشید و‌فقط اضافه کنید خب باید جمع کنن در این قیمت ها تا خووب سبک بشه برای پرواز

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا یه عده امثال قلی پور و ... ونیرو رو کردند بیت الحال! تو بهمن تو اوج رفته ۲/۵ میلیون سهم های وب رو از کدهای خودش به کد ونیرو خریده کثافتا!
رفتید مجمع یه حالی بدید به این *** قلی پور
بپرسید این بلوکها رو چرا زدید واسه حقیقی ها چرا تا کی کنترل کنند
چرا بلوک را به اونایی که میخواستند سهمو بکشند بالا ندادید

6BE2A489-E40E-47EA-AFF3-73228D1BC4AC.jpeg

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
سال 97 سود هر سهم ونیرو چه قدر است و چرا؟؟؟؟ اگر تحلیلی هست لطف کنید
سال 96 حدودا سود زیر مجموعه ونیرو 50 میلیارد تومان بوده

Amiran 5454

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سال 97 سود هر سهم ونیرو چه قدر است و چرا؟؟؟؟ اگر تحلیلی هست لطف کنید
سال 96 حدودا سود زیر مجموعه ونیرو 50 میلیارد تومان بوده
سود یکی از زیر مجموعه های انرژی گستر جم امسال ۳۰۰ میلیارد تومان سود میسازه میشه سهمی حدود ۳۰ تومان با بقیه زیر مجموعه هاش!!! البته هنوز پیش بینی درستی نداده!

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا سهم قصد نداره بعد 1 سال رشد کنه ؟

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
من با 1090000حق تقدم به طور میانگین 36میلیون تومان ضرر کردم البته اصلا ناراحت نیستم بورس برد و باخت دارد بعد مجبور شدم خود سهم را از بازار جمع کنم الان حدود 420هزار سهم دارم برای آنکه ضرر های حق تقدم ها را جبران بشه حداقل باید قیمت همین تعداد سهام 250تومان شود لذا تا آن زمان به کم کردن میانگین هستم

بالا